Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציה למדידה מצטברת של תאוצה, בלימה, פניות חדות וכו'

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היוש,

עקב ויכוח עם האישה ורצון שלי לנצח בו (וכנראה למות על הדרך), אני זקוק ליכולת להקליט את כוחות הG של תאוצה, בלימה ופניות במצטבר במהלך נסיעה. הטלפון הוא אנדרואיד. מישהו מכיר משהו כזה?

תודה,

ליעד

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק, רוב תודות.
היא טוענת שאני נוהג חרא, אבל זה לא הוויכוח. הטענה שלי זה שהנהיגה האגרסיבית מדי שלה במנהלתי הובילה לזה שבשלושים אלף ק"מ הוחלפו רפידות פעמיים וארבעה דיסקים פעם אחת, שצריכת הדלק מוגזמת שלא לצורך ושבקצב הזה נצטרך להחליף את כל הבולמים בטרם עת.
מילא הייתה מתחרעת עם הXKR שלי, אבל היא עושה את זה בקיה סורנטו.

עריכה אחרונה על ידי nitch
הרפס
  • מצחיק 2

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנינו נוהגים ברכב הזה, קשה להפריד וזה גם לא יכסה את הפניות המהירות שלה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שיטה ויזואלית שלמדתי עוד בשעורי הנהיגה לפני עשרות שנים, 😊 כוס קפה שקופה (עם מכסה) על לוח השעונים. 

אישתי שסיגלה לעצמה "נהיגת שודים" לא הפנימה עד לניסוי. המטרה הייתה להראות לה שהקפה נשפך בבלימות שלה ובפניות המהירות. 

אפשרות נוספת, סע מאחוריה עם עם מצלמת דרך, ותראה לה שהיא נוהגת עם רגל על דוושת הבלם על פני מאות מטרים. 

עשיתי זאת עם בת משפחה שלא האמינה שכך היא נוהגת.

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, zaf כתב:

יש שיטה ויזואלית שלמדתי עוד בשעורי הנהיגה לפני עשרות שנים, 😊 כוס קפה שקופה (עם מכסה) על לוח השעונים. 

אישתי שסיגלה לעצמה "נהיגת שודים" לא הפנימה עד לניסוי. המטרה הייתה להראות לה שהקפה נשפך בבלימות שלה ובפניות המהירות. 

אפשרות נוספת, סע מאחוריה עם עם מצלמת דרך, ותראה לה שהיא נוהגת עם רגל על דוושת הבלם על פני מאות מטרים. 

עשיתי זאת עם בת משפחה שלא האמינה שכך היא נוהגת.

Oh, Hi Satan 🤣

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.11.2022 בשעה 05:20, ZiggyMan כתב:

זה מה שהיא אמרה? להחליף את כל הבולמים בטרם עת..? וואו :)

זה מה שאני אמרתי. 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אם זה אכן סגנון הנהיגה שלה, היא ראויה שתקנה לה רכב כמו של כותב הפוסט הזה. יש בו מערכת (ב"אדיבות" היבואן), שמודדת את מה שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה כל כך מושלם לצרכים שלנו שהוא יוחלף רק בדור הבא של אותו הרכב, וקצת מוקדם בשביל זה. אבל אכן אחלה ממשק. היה לנו בעבר ביטוח עם קופסה שחורה שהיה מדווח על איכות הנהיגה ברמה חודשית, אבל בלי פילוח לפי נהג. 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...