Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון רכב חדש

מיכאל15
שימו לב! השרשור הזה בן 656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי טויוטה CHR שקיבלתי לפני כחודש מהיבואן. לפני שבוע הייתי מעורבת בתאונה שבה רכב נכנס בי מאחורה ברמזור. טיפלתי במוסך טויוטה מורשה ושם התקינו לי מגן אחורי, מגן אחורי תחתון, כיסוי וו גרירה פגוש פח אחורי מקוריים לדברי המוסך. כשקיבלתי את הרכב שמתי לב שיש פער בין פגיש הפח לגומיית מסגרת תא המטען והפח לא צמוד כמו ברכב החדש. הראתי את זה למנהל המוסך, שאלתי איך זה יכול להיות אם זה חלק מקורי חדש והוא אמר לי שאין מה לעשות ככה זה...

מעבר לזה, הציע לעקם את מסגרת הפח מבפנים (לא ממש הבנתי איך) אבל אז זה ידפוק את האוטו והוא לא ממליץ...

האם הדבר מוכר לכם? איך יכול להיות שרכב חדש שבו מותקן חלק מקורי חדש, אין התאמה מלאה בין החלקים?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שעשו עבודה גרועה מאוד, והתשובות שקיבלת לא פחות מקוממות.

תוכלי לפרסם תמונות של ה"תיקון"?

אני הייתי הולך לאיש מקצוע בתחום שיאבחן מה הם עשו לא טוב, שואל כמה יעלה לתקן ותובע אותם על הסכום פלוס

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

מעלה תמונות

חדי עין יבחינו גם בהבדל בצבע שניכר לעין כשרואים את הרכב...

בבקשה מי יכול לעזור ? למי לפנות? זה מוסך מורשה של היבואן !!!

679281007_1.jpg

882493259_2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתעקש לא לוותר עד שיחזירו את הרכב למצב חדש דנדש.

הרכב חדש מהניילון וחודש על הכביש.

אם עושים עבודה שלא יודעים לסיים שלא יעשו אותה ויתנו למקום אחר.

• אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפגשתי עם בעל המוסך המורשה שהוא גם סוכנות טויוטה בעיר, הוא הסביר לי שהחלק המקורי שהותקן מיוצר כך שהוא מתאים לשלד תקין לכן בגלל שיש כ-2 מ''מ רווח, צריך למתוח את המרכב באזור הבגאז'. בנוגע לצבע הוא הסביר לי שבגלל שיטת הצביעה ששונה מהשיטה במפעל, תמיד יש הבדל בגוונים למרות שהצבע נעשה בדיוק לפי הנוסחה של טויוטה...

קשה להתווכח עם זה אבל מרגיש לי שמסבירים לי למה הם לא הצליחו

האם יש פה מומחה לפחחות וצבע להתייעץ איתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מסכים לקבל רכב במצב כזה

במיוחד לא רכב חדש בן חודש

שיחזירו את הרכב למצב חדש, לא יודעים, שלא יקחו את העבודה על עצמם

זה שזה מוסך מורשה יבואן לא אומר שהוא הכי מקצועי

מנסיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשקיע כמה מאות שקלים בבדיקת שמאי פרטי מטעמך, שיורה למוסך מה לתקן.

כמה ירידת ערך קיבלת על התיקון הזה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...