Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכהיית חלונות

שימו לב! השרשור הזה בן 629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני משתעשע ברעיון של להשחיר את חלונות הרכב בעצמי ויש לי מספר שאלות

1. אני אדם עם חוש טכני דיי גבוה ודי פרפקציוניסט- האם בכלל כדאי לגשת לזה או שזה לא באמת פשוט מבלי לתרגל כמה וכמה פעמים.

2. ראיתי קיטים שנמכרים בחול חתוכים מראש לפי דגם הרכב והשנה מה שמקל על התאמת ההכהייה לחלון- עד כמה הקיטים האלו מומלצים למי שמכיר?

3. זה לא נעשה מטעמי חיסכון(עולה אפילו יותר עם השילוח לארץ) פשוט כי אני אדם שאוהב מאוד את כל תחום הע.ז.ב. אז חשבתי להתנסות גם בזה.

אשמח למענה מכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם בא לך להשתעשע, אפשרי לעשות לבד ויצא לא רע גם בפעם הראשונה. עשיתי לבד כמה פעמים עם רכב ראשון שלי לפני כ2 עשורים. היום יש סרטונים טובים עם הסברים ביוטיוב.

עכשיו בשבילי זה כבר לא מעניין ואני מוכן להוציא 400-500 שח להשחרה שתחזיק כמה שנים, עם רוצים מוצר יותר איכותי גם המחיר יעלה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם ויפר 

עדיף ללכת לאיש מקצוע 

לא בגלל שאתה לא טוב בגלל שיש לו את החומרים המתאימים 

עדיף אחד כזה עם המלצות ולא איזה חאפר

חלון מושחר שמקבל בועות נראה כמו שפעת אבעבועות שחורות 🤒

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין מה שאתם אומרים רק שהשחרה לאוטו אצל מתקין נורמלי תעשה האיזור ה1000 שקל באיזור שלי, ואני יכול להזמין חתוך של אמריקן סטנדרט ב400 ונגיד עוד ציוד להתקנה עצמה 100 שקל(אקדח חום וזה יש לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...