Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוע בהתקנת מדפסת HP OfficJet 3830 דרך Wifi - נסיונות רבים עלו בתוהו

carsgo
שימו לב! השרשור הזה בן 802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים,

מדובר במחשב נייד מסוג HP שביום בהיר החליט שהוא לא מדפיס יותר.

נסיונות של מס' שעות (ויש לי מושג או שניים במחשבים) להגדיר את המדפסת מחדש - עלו בתוהו

ביניהם גם הסרת דרייברים ישנים והתקנה מחדש מהאתר היצרן - כלום!

במהלך הדפסה קופצת שגיאה של "שגיאה בהדפסה hp e00".

מאחר ועכשיו תקופת מבחנים הנושא דחוף עד מאד.

אם למישהו פיסת מידע כלשהי, יותר מאשמח לשמוע!

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדפסת שלי היא של זירוקס.

ולאחרונה ניסיתי לעזור לחברה להתקין מדפסת אחרת של HP, לשווא.

זה לא היה מקרה דומה למה שמתאר פות״ש, המדפסת מוכנה לעבוד עם חיבור פיזי בכבל. דרך wifi, המחשב מזהה אותה, הכל נראה תקין, הממשק שלה טוען שהיא מחוברת, אבל כשבאים להדפיס מסמך היא פשוט לא מופיעה באופציות. 3 אנשים שונים, שאף אחד מהם הוא לא טכנופוב, ישבו שעות ושיחקו עם ההגדרות והחיבור והתייאשו. כל מה שיצא זה הדפסה חוזרת של דפי נסיון או דף הוראות חיבור שוב ושוב ושוב.

צר לי שאין לי איך לתרום, בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח את ה Device Manager ובדוק את ה Properties של המדפסת - אתה תמצא שם כתובת IP.

האם אתה יכול לגשת לכתובת הזו דרך הדפדפן?  נניח http://192.168.1.155/ במקרה שלי

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכיבוי מהחשמל למשך זמן ממושך:
שים לב שהמחשב והמדפסת מחוברות לאותו הwifi, למדפסת יש IP וכתובת MAC תקינים ואין התנגשות עם רכיבים אחרים שמחוברים לאותה הרשת, ותעשה PING למספר הזה מהמחשב שלך תראה אם יש תגובה.

הצלחתי להפעיל את המדפסת שלי (3835) עם דרייבר של 5830. שווה לך לנסות (לאחר שבדקת תקשורת תקינה עם המדפסת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר עם מדפסת אחרת של hp.

שרפתי שעות! ולא הצלחתי. ואני אדם שעובד מול מחשב 12 שעות ביום.

התייאשתי ופניתי לשירות שלהם. תוך 5 דקות סידרו. לא זוכר מה עשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לזכור שמדפסות הן הכלים של השטן, ששם אותם בעולם בכדי לייאש את המאמינים, וכל מי שתומך בהן הוא חבר בכת השטן. מי שפונה לתמיכה מסתכן באובדן נשמתו הנצחית בגיהנום בו הוא נידון להתקין מדפסות מרחוק ליוזרים בני 80.

מצד שני, כשצריך צריך, אבל צריך גם לדעת את המחיר.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אין לי תובנות לסיוע.

John Moynes Rage Against the Machine never specified what type of machine  they were furious with but I reckon it was probably a printer. - 99memes

אני כן יודע דבר אחד, אחרי ניסיון עם לא מעט מדפסות HP- הן לא ייכנסו אלי הבייתה שוב, לעולם.

בשביל השקט הנפשי, מציע פשוט להחליף את הנבלה לאחת אחרת מפירמה אחרת. קנון פיקסמה (דיו) עובדת טוב במשך ממוצע של 3 שנים, ולאחרונה החלפתי אותה בעקבות התייעצות פה בפורום עם בראדר לייזר שחור-לבן.

מניסיוני האישי, פשוט חבל על העצבים של לנסות לתקן משהו ששוב יתקלקל 2 דקות אחרי שיסודר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...