Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הסיכוי שהצבע המקורי יינזק מלהב הסכין יפני בזמן ציפוי במדבקה?

שימו לב! השרשור הזה בן 824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה שמסקרנת אותי - מאחר והמדבקה נחתכת באין ספור מיקומים וקרוב מאוד (מאוד!) לצבע המקורי, הסיכוי שהלהב יבצע חריטה דרך הלכה והצבע המקורי הוא לא רק תיאורטי, לא?

אני יודע שיש כמה מקצוענים בארץ שמבצעים את העבודה הזו לא מעט זמן, אבל יש סבירות לא נמוכה שנזק כזה יקרה - או שאולי אני מגזים?

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי עם ארבעה רכבים, מדבקת הציפוי נחתכת מראש לפי שבלונה של חלקי הרכב.

באם  נדרשת התאמה מקומית, יש לבעל המקצוע יד מאוד עדינה, כדי לא לגרום נזק לצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום ברמה גבוהה מחזיק מכונה שחותכת שבלונה. אלו שעובדים עם סכין יכולים באמת לפגוע. לי אישית עשו ציפוי לחלון ופגוע בכמה מוקומות בגומיות עם הסכין. אומנם גילחו בקושי מילימטר אך עדיין פגעו. ראיתי גם עבודות שחתכו בצבע.

עריכה אחרונה על ידי 98civic
  • מבאס 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, 98civic כתב:

מקום ברמה גבוהה מחזיק מכונה שחותכת שבלונה. אלו שעובדים עם סכין יכולים באמת לפגוע. לי אישית עשו ציפוי לחלון ופגוע בכמה מוקומות בגומיות עם הסכין. אומנם גילחו בקושי מילימטר אך עדיין פגעו. ראיתי גם עבודות שחתכו בצבע.

עבודה עם פלוטר הופכת את הישום לקל ומהיר יותר, לאו דווקא מקצועי יותר.

עבודה מקצועית אומרת פירוק הרכב לגורמים (כמה שניתן), עיטוף עם קיפולים פנימיים וחיתוכים פנימיים.

3 רכבים שונים שנעטפו בדרך הזו ו-0 שריטות שהן. כל העניין הוא למצוא בעל מקצוע שיודע את עבודתו וגם משתמש בחומר איכותי.

עריכה אחרונה על ידי RS
  • רעיון טוב! 1

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בחיתוך עם מכונה בסוף יש תיקונים עם "סכין" אבל זו *לא* סכין יפנית רגילה, אלא להב מיוחד לחומר העיטוף שלא חותך אותו בקלות, אלא מגלח עובי ולמעשה נדרשת עבודה של משיכה ידנית. ככה שבפועל, זה לא להב של סכין יפנית שבנגיע עם צבע הרכב, תשאיר שריטה.  

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סכין מיוחדת מאד לציפויים , שהיא בצורה של חצי ירח כזה. גם אם המתקין נוגע בפח הוא נוגע רק עם הפלסטיק ולא להב. אבל , כאמור לא כולם משתמשים בזה ויש מספיק מתקינים שיש להם סכין יפנית רגילה לגמרי , גג סכין מנתחים.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...