Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה בצד שמאל מרעישה

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 19.10.2021 בשעה 17:30, Golf_91 כתב:

אולי כדאי לנסות לפרק את כיסוי המראה, לנקות קצת את המנגנון ולהתיז WD-40

איך אני מפרק את הכיסוי של המראה ואם זה יפתור את הבעיה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש של נקישות בלתי פוסקות? זה אחד הגלגלי פלסטיק שנשבר. מחלה ידועה.

אני קניתי את הבורג הנ"ל https://www.ebay.com/itm/173611740423 (לפני הקורונה המשלוח היה שקלים בודדים, לא יודע כמה זה משתלם עכשיו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, YoJ כתב:

רעש של נקישות בלתי פוסקות? זה אחד הגלגלי פלסטיק שנשבר. מחלה ידועה.

אני קניתי את הבורג הנ"ל https://www.ebay.com/itm/173611740423 (לפני הקורונה המשלוח היה שקלים בודדים, לא יודע כמה זה משתלם עכשיו)

זה קשה מאוד להחליף את זה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי כמה אתה טוב בעבודה כזו עם הידיים . הבחור בדיון די מסביר צעד צעד, אז זה רק לעשות כמו תוכי בהתאם לתמונות ולקוות שלא תתקע.

אני כן יכול להגיד שאני יודע לטפל טיפולים שוטפים (כולל צלחות ורפידות) ברכב בעצמי ורטרופיט לא זר לי ובהחלט מדובר בתהליך די מסובך. בעיקר בהתחשב בעובדה שבשביל להחליף גלגל פלסטיק מסכן צריך לפרק את כל המנגנון, יחס עלות-תועלות מאוד נמוך. 

לבינתיים אתה יכול לפרק את הפלסטיק הפנימי (מתוך הרכב) של המראה ולנתק את הכבל, זה לפחות יפסיק את הניסיונות האין סופיים של הגלגל להסתובב וייתן לך שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, YoJ כתב:

תלוי כמה אתה טוב בעבודה כזו עם הידיים . הבחור בדיון די מסביר צעד צעד, אז זה רק לעשות כמו תוכי בהתאם לתמונות ולקוות שלא תתקע.

אני כן יכול להגיד שאני יודע לטפל טיפולים שוטפים (כולל צלחות ורפידות) ברכב בעצמי ורטרופיט לא זר לי ובהחלט מדובר בתהליך די מסובך. בעיקר בהתחשב בעובדה שבשביל להחליף גלגל פלסטיק מסכן צריך לפרק את כל המנגנון, יחס עלות-תועלות מאוד נמוך. 

לבינתיים אתה יכול לפרק את הפלסטיק הפנימי (מתוך הרכב) של המראה ולנתק את הכבל, זה לפחות יפסיק את הניסיונות האין סופיים של הגלגל להסתובב וייתן לך שקט.

כמה עולה תיקון אצל מתקן חשמל? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיונות לסדר בעיה דומה במאזדה (אחת המראות לא מתקפלת עד הסוף), מצאתי את זה, וזה מה שסידר אותה:

בגדול - נסה להשפריץ WD40 לתוך המנגנון ואז תשחק איתו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 אופציות:

1. תקנה את הגלגל שיניים בעצמך (מתכת/פלסטיק):
    a. תתקין בעצמך/חבר עם חוש טכני וידיים על סמך המדריך שקישרתי פה.
    b. תמצא חשמלאי שמוכן יהיה לעשות את זה. מכיוון שזה לא הטיפול הכי פשוט, הרוב לא יסכימו וישלחו אותך לדרכך ואלו שכן יגבו לא מעט על התענוג (מקווה שאני טועה לאור העובדה שמדובר בתקלה די נפוצה, ולא רק ביונדאי).
  2. תקנה את כל בית המראה:
    a. חדשה מחלפים, סדר גודל של 500~ שקל לאחת שכוללת את המגנון קיפול, 400~ לאחת שלא. סביר להניח שהצבע של הכיסוי לא יהיה תואם אז שתצטרך לפרק משלך ולהחליף. (https://www.auto365.co.il/cat/75?manid=18&model=I20&carmodelid=1523 לא יודע איזה שנתון הרכב שלך)
    b. משומשת מפירוק. לא יודע כמה עולה, מעריך שפחות, צריך לנבור. אף אחד לא מבטיח שזה לא יקרה שוב בגלל הגלגל פלסטיק הפח הזה שהם שמו שם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, YoJ כתב:

2 אופציות:

1. תקנה את הגלגל שיניים בעצמך (מתכת/פלסטיק):
    a. תתקין בעצמך/חבר עם חוש טכני וידיים על סמך המדריך שקישרתי פה.
    b. תמצא חשמלאי שמוכן יהיה לעשות את זה. מכיוון שזה לא הטיפול הכי פשוט, הרוב לא יסכימו וישלחו אותך לדרכך ואלו שכן יגבו לא מעט על התענוג (מקווה שאני טועה לאור העובדה שמדובר בתקלה די נפוצה, ולא רק ביונדאי).
  2. תקנה את כל בית המראה:
    a. חדשה מחלפים, סדר גודל של 500~ שקל לאחת שכוללת את המגנון קיפול, 400~ לאחת שלא. סביר להניח שהצבע של הכיסוי לא יהיה תואם אז שתצטרך לפרק משלך ולהחליף. (https://www.auto365.co.il/cat/75?manid=18&model=I20&carmodelid=1523 לא יודע איזה שנתון הרכב שלך)
    b. משומשת מפירוק. לא יודע כמה עולה, מעריך שפחות, צריך לנבור. אף אחד לא מבטיח שזה לא יקרה שוב בגלל הגלגל פלסטיק הפח הזה שהם שמו שם.

מאיפה אני מזמין גלגל שיניים ממתכת?  בנוסף איך אני מחזק את המראה שקיבלה מכה? 

ואיך אני מפרק לגמרי את המראה מאוטו במדריך הוא לא מראה את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...