Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה לאנטיס 2003 1600, בדיקת בולם זעזועים

אביה11
שימו לב! השרשור הזה בן 955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עצה גרועה, נניח.

להשקיע ברכב ישן זה מינמום 10 אלף שקל בשביל "בטיחות" להחליף כל הברקסים וכו'. מי שנוסע ברכב כזה לוקח את השיקול שלו.

אם כבר להשקיע אז להחליף רכב...לא משקיעים ברכב ישן נקודה סוףףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האם לשפוך כסף על רכב זה שיקול אישי. אם אני אוהב את הרכב שיש לי למה להחליף אם לא חייבים? מתקנים מה שצריך וממשיכים לנסוע.

בכל החלפת רכב יש תמיד את הבעיה שקונים צרות של אנשים אחרים במקום הצרות שלך שאתה כבר מכיר.

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, המחליף כתב:

עצה גרועה, נניח.

להשקיע ברכב ישן זה מינמום 10 אלף שקל בשביל "בטיחות" להחליף כל הברקסים וכו'. מי שנוסע ברכב כזה לוקח את השיקול שלו.

אם כבר להשקיע אז להחליף רכב...לא משקיעים ברכב ישן נקודה סוףףף

הטון הקנטרני והפסקני בתגובה שלך צורם מאוד.

מעבר לכך, רכב ישן יכול להרוג אותך ואת המשפחה שלך בדיוק כמו רכב חדש ואפילו קצת יותר מרכב חדש. חלקי בלמים מחליפים ממילא לפי מצב ולא לפי גיל הרכב, תיכף תגיד שברכב בן 20 לא מחליפים רפידות וצלחות "כי זה רכב ישן"? ובולמים חדשים זה לא 10K ש"ח, ארבעה תחליפיים טובים כולל עבודה זה יותר סביב אלפיים ש"ח.

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, תודה.

פשוט לקח לי כמה שנים להבין שלא להשקיע בישן, אלא לקנות משהו יותר מודרני.

וחלילה איני אומר לנסוע ברכב לא בטיחותי, אלא פשוט להתקדם ולזרוק את הישן.

תודה על ההערות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...