Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארמה אוטומוטיב (יוקרה ספורט חשמלי בסגנון טסלה) בדרך לארץ

TZR84
שימו לב! השרשור הזה בן 1015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הולך להיות פה מעניין.

בקרוב, ביבוא של מטרו מוטורס...

ההכרזה

https://www.karmanewsroom.com/press_releases/karma-automotive-adds-karma-israel-to-expand-its-global-dealership-presence/

היצרן והדגמים

https://www.karmaautomotive.com/

עריכה אחרונה על ידי Angelica

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? לא רואה מי יקנה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי - אני כמוך 👍

לא מצליח להבין מדוע מכניסים רכבים לישראל ללא תקינה אירופית וללא מבמח ריסוק.

מה אנו פח האשפה של הסינים שעלינו מותר לעשות ניסיונות?

על אנשים מאצלנו מותר לוותר אם יפגעו מתאונות?

לא מתקרב לרכב כזה ומקווה שמישהו יקבל מעט בינה במשרד התחבורה ויעצור את הכניסה של רכב ללא תקינה לישראל.

במשרד התחבורה יודעים טוב להוריד כלי רכב ששיפרו בלמים למשהו טוב יותר אז כאן מאשרים רכב ללא תקינה ומבחן ריסוק? נפלו על הראש

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, kobi_g כתב:

אלי - אני כמוך 👍

לא מצליח להבין מדוע מכניסים רכבים לישראל ללא תקינה אירופית וללא מבמח ריסוק.

מה אנו פח האשפה של הסינים שעלינו מותר לעשות ניסיונות?

על אנשים מאצלנו מותר לוותר אם יפגעו מתאונות?

לא מתקרב לרכב כזה ומקווה שמישהו יקבל מעט בינה במשרד התחבורה ויעצור את הכניסה של רכב ללא תקינה לישראל.

במשרד התחבורה יודעים טוב להוריד כלי רכב ששיפרו בלמים למשהו טוב יותר אז כאן מאשרים רכב ללא תקינה ומבחן ריסוק? נפלו על הראש

מדובר ברכב שמיוצר בארה"ב ומן הסתם עומד בתקינה אמריקאית. אם זה המצב, אני לא מבין מה הבעיה, הרי רכבים בתקינה אמריקאית מותרים לייבוא בכל מקרה.

החברה מתבססת על הנכסים של חברת פיסקר שהיתה מבוססת בקליפורניה,  יצרנית הפיסקר קארמה למי שזוכר. הרכבים שמופיעים באתר שלהם גם מזכירים מאוד את הפיסקר קארמה בצורה (הצורה והשם גרמו לי לחקור קצת על החברה).

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, RedLabel כתב:

מדובר ברכב שמיוצר בארה"ב ומן הסתם עומד בתקינה אמריקאית. אם זה המצב, אני לא מבין מה הבעיה, הרי רכבים בתקינה אמריקאית מותרים לייבוא בכל מקרה.

החברה מתבססת על הנכסים של חברת פיסקר שהיתה מבוססת בקליפורניה,  יצרנית הפיסקר קארמה למי שזוכר. הרכבים שמופיעים באתר שלהם גם מזכירים מאוד את הפיסקר קארמה בצורה (הצורה והשם גרמו לי לחקור קצת על החברה).

אם הרכב בתקינה אמריקאית אז אכן שייבאו חופשי.

כתבתי את מה שכתבתי כיוון שיש מספר רכבים מיצרנים סינים שאמורים להגיע לארץ (לא מהחברה הזו) שהם ללא תקינה ולכן הנושא "כואב"

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...