Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה על 'תאונה' שביצעתי באפריל, אבל אין שום נזק ויזואלי

שימו לב! השרשור הזה בן 1059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אז הגיע אליי תביעה על מכה שהייתה באפריל.
מדובר בתאונה במהירות נמוכה, כאשר האדם לפני בלם חזק ובהפתעה והפתיע אותי.
עכשיו אני לא אומר שלא היה נגיעה, אבל נזק לא היה. 

עכשיו הם טוענים שנגרם נזק, צריך פחחות או משהו. הסוכנת הייתה מעט מבולבלת, שכן יש לה הרבה תביעות על הראש,
אבל דיברה איתי על כ 4 אלף - שזה שכר טרחה יחד עם הנזק.

מצרף עזרים ויזואלים.

לדעתי אני רוצה שזה ילך לבית משפט. אני לא מסכים שנגרם נזק. הייתי שם ובעל סירטונים ותמונות, אין דבר חוץ מאבק
על הפגוש.

מה עליי לעשות?

1625665883012.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש דו"ח שמאי?

סבירות לא קטנה שהיה נזק לשכבות שמתחת לפגוש, נזק שנראה רק כאשר בודקים את הרכב ביסודיות. 4,000 ש"ח אפילו לא סכום גדול לנזק כזה.

עצתי - קח את הרכב שלך לבדיקה. אם הוא ניזוק (למרות שלא ראית נזק במבט שטחי), תקן אותו, ולפי סכום התיקון הכולל שקול לתבוע את הביטוח. תשלם השתתפות עצמית פעם אחת, ועדיף לתקן כעת ולא כאשר תרצה למכור את הרכב, והנזק יתגלה במכון הבדיקות לקניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ביטוח צד ג'. האוטו שלי אינו אוטו בעל ערך רב, לכן לא ראיתי סיבה לבטח מקיף. מדובר בנזק לצד ג'.
הנזק אצלי שולי עד אפסי. ממש שראיתי, ייתכן כי הגריל הקדמי, אשר מכיל רשת פלסטיק שכזאת, נסדק מעט. אבל אני גם לא בטוח, אולי היה ככה לפני.
מדובר בסיטרואן C3, מודל 2011, שכל הפלסטיקה מאוד שבירה לצערי.

כביכול יש דו"ח שמאי, למרות שלא ראיתי את הדו"ח.

נכון לעכשיו רק עדכנו אותי מהחברת ביטוח ושאלו אותי מה אני רוצה לעשות.

עריכה אחרונה על ידי Blakey85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אתה ממש נוגח אותו. קורה, אבל על טעויות משלמים, ובתאונת חזית אחור הסיכוי שלך לנצח בבית המשפט (שלשם כנראה תוזמן אם לא תשלם) קלוש. אבל, יודע מה, המתן עוד יום, אולי למישהו תהיה עצה טובה משלי.

בדוק עם סוכן הביטוח מה משמעות הפעלת הפוליסה, ואז קבל החלטה האם לשלם מכיסך או באמצעות הביטוח. ובדוק את הרכב שלך במוסך כדי לדעת מה משמעות הנזק שקרוב לודאי מסתתר בחזיתו, בתקווה שאים שם משהו בטיחותי או שמאיים על בריאות הרכב בעתיד.

ובמאמר מוסגר - סלק את כל האשפה מהדאשבורד. היא מפריעה לשדה הראיה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על המאמץ. במשפט לא תצא זכאי. וזה לא היה נגיעה. זאת הייתה פגיעה חזקה.

זה רכב של חברה או ליסינג. אין לך מה לנסות לסגור את זה ללא ביטוח.

תפעיל את הביטוח ותמשיך בחייך. למקרים כאלו עושים ביטוח.

כמו שרשמו לך - תנקה את הדשבורד מכל הבאלגן שם ותקפיד על שמירת מרחק. בקלות היה ניתן למנוע את התאונה הזאת אם רק היית שומר מרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיעה יש? יש

אשמה שלך יש? יש

רוחב האי הסכמה זה שאתה מצד אחד טוען שלא היה נזק, כנראה חברת הליסינג או מי שזה לא נמצא בצד השני טוען לנזק של 4000 שקל.

להם יש שמאי, אתה יכול לבקש את דו"ח השמאי ולנסות לראות אם הכניסו שם אלמנטים שלא היו צריכים להיות, או לחילופין ניפחו עלויות.

אבל את זה תצטרך לתקוף בעזרת שמאי משלך, שאולי יצטרך להביט גם על הרכב. וזה גם עולה כסף.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...