Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לאילת עם פולו 2010

omrip500
שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, שביט כתב:

רכב תקין בכל גיל יכול לנסוע מכל מקום לכל מקום בארץ, ללא הכנות מקדימות.

נגיד קניתי ב 10.000 שקל רכב מודל 2011, הכל נראה תקין, אני נוסע איתו בעיר ולעבודה כמה קילומטרים, אין בעיות. 

אבל מערכת קירור חצי סתומה, גיר טיפה מחליק, מערכת קירור גיר גם לא 100%.

שום דבר מזה לא בא לידי ביטוי כל עוד אני מתגלגל בעיר ב 50 קמ"ש או נוסע בבינעירוני במישור ב 100 קמ"ש. 

אבל 10 דקות בפול גז בעליה ביום חם וואלה, תפוקת מערכת הקירור לא מספיקה, שמן גיר הפך לדליל ויש החלקות ופתאום "יש בעיות". 

מה שאני מנסה לאמור - איך בדיוק בעל רכב משומש שנגיד נקנה לא מזמן ונגיד לא  טופל לפי הספר, יכול לדעת שהאוטו שלו 100% תקין? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

@shellcase כי תנאי הנהיגה בימים אלה קצת יותר קשים - כדאי להסתכל על תחזית מזג האויר.
ומאוד מאוד לא נעים להמתין לחילוץ, שאם במרכז הארץ יקח שעתיים יכול להגיע בנגב לפי כמה. זו גם סיבה לקחת שישיית מים, תרמוס עם קפה וצידנית עם אוכל (קרה לקרובת משפחה שנתקעה בערבה עם 3 ילדים והמתינה לחילוץ כמה שעות בשמש הקופחת).

חוץ מזה, מי שזקוק לרענון הוא הנהג (והנוסעים), ולפעמים מעדיפים לעצור באיזה חניון קק"ל ולא בתחנת דלק.

news flash - גם בב"ש חם וגם בחיפה, לא נעים להמתין לחילוץ גם בשוליים של כביש החוף.
חיכיתי פעם 4 שעות לגרר בשוליים של כביש 4 ליד גבעת שמואל.
עם כל הכבוד לגישת ה'בואו נחפור מקלט ונמלא אותו בשימורים לשנה למקרה שחייזרים יגיעו' - אתה לא חי בימי הביניים, במקרה הכי גרוע אתה שעה מאילת או שעה מדימונה, אפשר פשוט להזמין מונית.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Buki כתב:

מה שאני מנסה לאמור - איך בדיוק בעל רכב משומש שנגיד נקנה לא מזמן ונגיד לא  טופל לפי הספר, יכול לדעת שהאוטו שלו 100% תקין? 

צודק

יש דברים שמגלים רק בנסיעה כזאת.

אם הרכב נקנה לא מזמן ואתה לא מכיר אותו, אפשר להבין.

אם קנית רכב יד שלישית בן 10, סביר שרמת התחזוקה שלו היא לא מי יודע כמה, ואז אתה לא יכול להיות בטוח. 

אבל בהנחה והרכב המדובר הוא שלך כבר שנתיים שלוש, ונסעת איתו ברוב תוואי הדרך שיש לארץ הזאת להציע, אתה מכיר אותו ויכול לדעת אם הוא עלול לסבול מהתחממות.

מזכיר לי שנסיעת הבכורה ביום שקיבלתי את הג'ימני הייתה ב12 בצהריים מהרצליה לערד עם זוגתי והילדים.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני רואה דברים אחרת. לפני מספר שבועות יצאתי לחופשה קצרה בנגב. היה גל חום, אם כי פחות חמור מהחזוי השבוע. בשום מקום לא הלכנו יותר מכמה מאות מטרים. ועדיין, כל יום חיסלנו כמה ליטרים מים מהבקבוקים שלקחנו. וכל זה בלי שום תקלות.

אני דואג לנוסעים הרבה יותר מאשר לרכב. נהיגה של 300-400 ק"מ, היא מאמץ, בודאי למי שאינו מורגל בכך, ובמזג אויר הקשה הצפוי בימים הקרובים. הדרך לאילת משופעת במקומות שכדאי לעצור בהם למנוחה וכדאי לנצל זאת, ולא להסתמך רק על מלכודות התיירים היקרות אלא גם על אתרים פתוחים ללא מסעדות וקיוסקים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, שביט כתב:

אבל בהנחה והרכב המדובר הוא שלך כבר שנתיים שלוש, ונסעת איתו ברוב תוואי הדרך שיש לארץ הזאת להציע,

יש מכוניות שגם שנתיים - שלוש לא יצאו מאיזור המרכז. 

אני מניח שמי שהיה עם האוטו בים המלח ובחרמון, לא ישאל שאלות לפני נסיעה לאילת. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

אז אני רואה דברים אחרת. לפני מספר שבועות יצאתי לחופשה קצרה בנגב. היה גל חום, אם כי פחות חמור מהחזוי השבוע. בשום מקום לא הלכנו יותר מכמה מאות מטרים. ועדיין, כל יום חיסלנו כמה ליטרים מים מהבקבוקים שלקחנו. וכל זה בלי שום תקלות.

אני דואג לנוסעים הרבה יותר מאשר לרכב. נהיגה של 300-400 ק"מ, היא מאמץ, בודאי למי שאינו מורגל בכך, ובמזג אויר הקשה הצפוי בימים הקרובים. הדרך לאילת משופעת במקומות שכדאי לעצור בהם למנוחה וכדאי לנצל זאת, ולא להסתמך רק על מלכודות התיירים היקרות אלא גם על אתרים פתוחים ללא מסעדות וקיוסקים.

נושא הדיון:
האם פולו תקינה מ2010 תגיע לאילת?
הדיון מוסט מעט:
האם יש צורך לבדוק שמן ומים בגלל שאילת רחוקה יותר וחם שם בכמה מעלות מהמרכז?
ספריאל:
'הייתי בחופשה בנגב ושתיתי הרבה מים', 'יש בדרך מלא מקומות יפים לעצור בהם', 'לנהוג 300-400 ק"מ זה קשה למי שלא רגיל'

:Foil::Foil::Foil:

• מצחיק 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, sperial כתב:

באמת לא ברור מה התגובה הזאת תורמת לדיון... 

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...