Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבר על רכבי קונצרן : סקודה,פולסווגן,סיאט,איביזה

דניאל קאר
שימו לב! השרשור הזה בן 1033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

רציתי לדעת באופן כללי על הרכבים האלו מבחינת שנתונים אמינים ?

איזה גירים נחשבים אמינים מבחינה כשמדברים על גיר DSG?

אם כבר קונים איזה דגם עדיף ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, זו שאלה שיותר מתאימה ל- "ייעוץ ברכישת רכב". מכיוון שכבר שאלת, נתחיל בזה שתהיה יותר ספציפי לגבי סוג הרכב שאתה מחפש (קופה, סדאן, קרוסאובר וכו'), ותתן טווח מחירים+שנתונים שנראה לך. 

מה שאני כבר יכול לומר לך, כל החברות שציינת (איביזה זה דגם) הן תחת פולקסווגן, לכן לא תמצא הבדלים משמעותיים בין מכוניות מאותה קטגוריה ושנתון.

עריכה אחרונה על ידי Turbo_LAG

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Turbo_LAG כתב:

קודם כל, זו שאלה שיותר מתאימה ל- "ייעוץ ברכישת רכב". מכיוון שכבר שאלת, נתחיל בזה שתהיה יותר ספציפי לגבי סוג הרכב שאתה מחפש (קופה, סדאן, קרוסאובר וכו'), ותתן טווח מחירים+שנתונים שנראה לך. 

מה שאני כבר יכול לומר לך, כל החברות שציינת (איביזה זה דגם) הן תחת פולקסווגן, לכן לא תמצא הבדלים משמעותיים בין מכוניות מאותה קטגוריה ושנתון.

תודה רבה

אממ... בעקרון הסתכלתי על שנתונים 2014-2015.

רכבים : פלסווגן או ליאון

גיר: פה יש לי חוסר בידע מבחינת הגירים וניסיון איתם ?

האם מומלץ על דגמים עם tsi או בא לי ?

Just now, דניאל קאר כתב:

תודה רבה

אממ... בעקרון הסתכלתי על שנתונים 2014-2015.

רכבים : פלסווגן או ליאון

גיר: פה יש לי חוסר בידע מבחינת הגירים וניסיון איתם ?

האם מומלץ על דגמים עם tsi או בא לי ?

והאם כזה גרוע במוסך כמו שאומרים חלקים יקרים ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם זה הכיוון פשוט תלך על גולף או לאון באזור 2012-2016. כך בחשבון שיש מנועים וגירים שיצאו ונכנסו ב-2014/2015 עקב מתיחת פנים.

2. יש למשפחה גולף מ-2016, עם TSI וDSG. העיקרון מאחורי ה-TSI זה לייצר מנוע חסכוני שיכול לתפוס קצב כשצריך, אני מכיר את ה-1.0+1.4 והם עושים זאת מצויין.הייתי גם ממליץ על אחד משניים. הגיר לא עושה שום בעיות, אולי הייתי נמנע מרכבים שיצאו מהמפעל ב'12-'13.

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון זה לא משנה אלא אם כן מחפשים דגם מאוד מאוד מסויים. אין שום מנוע בעייתי ברכבים האלו את זה אני יכול להבטיח. בשלב הזה אני ממליץ לחפש יותר לעומק דגם גולף/לאון שמתאים לך.

אגב הייתה לי טעות קטנה, מנועי ה-1.0 לא באו עם רכבים אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...