Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דין נהג שעבר עבירת תנועה וגרם לתאונת דרכים

שימו לב! השרשור הזה בן 1064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דינו של נהג שעבר עבירת תנועה ,מעבר מחסום שמיועד לשעת חירום ,מעבר ממסלול למסלול וגרימת תאונה. בשל העבירה שלו נאלצתי לבלום בלימת חירום שבעטייה רכב שהגיח מאחור פגע ברכבי והשבית אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עורך דין, אבל זו ההבנה שלי:

זה נראה לי שייך לדיני נזיקין (אזרחי) .

עורכי הדין משני הצדדים יילחמו עד טיפת דמכם האחרונה ובית המשפט ייחלק את הנזק בצורה כלשהי בין שלושת כלי הרכב.

אם היה בוחן משטרתי, חוות דעתו תילקח בדין תעבורה (פלילי) שאולי ייקרה ואולי יוכל לסייע לחלק האזרחי.

אבל, יש פה אחד שיודע, חכו לו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קיים תיעוד כלשהוא לביצוע העבירות או רק מילה נגד מילה? האם היו נפגעי גוף בתאונה? האם הוזמנה משטרה למקום האירוע? מה עמדת חברות הביטוח של המעורבים?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין במילים פשוטות.

נהג 1 עשה עבירות תאונה, ובגללו עצרת בפתאומיות ומישהו אחר נכנס בך??

אם כן, סליחה שאני אומר ככה, אבל מה אכפת לך?
מי שנכנס בך אשם כי לא שמא מרחק מספיק או שהיה עסוק עם הנייד ולא ראה בכלל מה קורה קדימה (לך תדע), הביטוח שלך צריך לתבוע את הביטוח שמי שנכנס בך.
זה קודם כל לדעתי.

אם הנהג שפגע בך רוצה אחר כך לתבוע את הנהג הראשון שעשה עברות כדי לקבל כסף או משהו, לא אמור לעניין אותך.

אני לא עורך דין או שוטר או משהו, סתם נותן את דעתי במקרה שהבנתי נכון מה קרה.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי מהעבר:

רכב שלי חונה כחוק.

רכב א' נכנסה בי וטענה שרכב ב' חתך אותה ולא הייתה לה ברירה.

רכב ב' עצרה בצד וחנתה ליד מכולת לעשות קניות אז היו גם פרטים שלה.

חברת הביטוח של רכב ב' (החותכת) שילמה על כל הנזקים של שנינו, למרות שהנהגת דאגה לצעוק על כולם עד כמה בעלה עו"ד דגול.

לכן מצטרף להמלצה לתבוע את שני הצדדים ושבמשפט ישברו ביניהם את הראש. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...