Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ פנסיוני - היכן? מי? מה? איפה לחפש? אל מי לגשת?

מיכה שטיינמן
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב,
גר במרכז, עובד קבוע כמעט 30 שנים, מבסוט והכל טוב.
לאחרונה מהרהר בנושא, עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.
השאלה שלי היא איך מבצעים זאת, ייעוץ פנסיוני?

כוונתי: אולי יש מה לשפר בתחום וע"י כך לקבל קצת יותר בימי הפנסיה, לכשיבואו? האם הכל מתנהל כשורה מבחינת הפרשת המעסיק? הקופה שבה הפנסיה נצברת? ואני מניח שיש עוד שאלות שאני בכלל לא מודע שיש לשאול.

אז - סתם נכנסים למשרד בתחום ומבקשים ייעוץ?
איך עושים זאת?
דרך העבודה? אין שם התנגשות אינטרסים?
בקיצור - אשמח לייעוץ לגבי הצעד הראשון, אני בור מוחלט בנושא.
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש בפייסבוק (או בגוגל) "נינג'ה פיננסית".

יש להם קבוצה עם המון מידע, וחשוב מכך - קורסים *מעולים* שמלמדים אותך כל מה שאתה צריך לדעת על הנושא, כדי שתוכל להבין מה לעשות ואיך. ממליץ בחום על הקורס החינמי ועל הסדנה בתשלום, העלות זניחה ביחס לסכומי הכסף שאתה מטפל בהם בחסכונות הפנסיוניים, והתועלת משמעותית מאוד.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכון פנסיוני זה הרבה מעבר לקרן הפנסיה.

אני הגעתי ליועצת פנסיונית אחרי שאשתי יצאה לגמלאות. שינתה את הכל חוץ מקרנות הפנסיה הוותיקות. טוב או רע? קשה לי לומר, כי הכל נפל על משבר הקורונה, מה שמקשה מאד על המעקב.

יש חברות העוסקות בייעוץ כזה, יש יועצים עצמאיים, יש יועצים בחלק מהבנקים. התחושה הלא נוחה שלי, אחרי משפט שזרק ייעץ המס שלי (מוסמך לייעוץ פנסיוני אבל נמנע מכך) הוא שליועצים אינטרסים מסויימים בגלל העמלות שהם מקבלחם, והאינטרסים האלה לא תמיד גלויים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים.
זאת בדיוק הבעיה שאני מתאר: אל מי לפנות? נידמה שכולם אינטרסנטיים.
יש משרד בתחום בלתי תלוי? קיים דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לעיל, כדאי שתתחיל מהמדריך החינמי של "נינג'ה פיננסית", ותקרא קצת את החומרים בקבוצה, מאמין שזה יעשה לך קצת סדר בנושא (אחרי זה תוכל לעשות את הקורס שלו בתשלום אם תרצה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לnetco

תתחיל במדריך שלהם "אתגר הפנסיה", באמת שזה לא מאוד מסובך ולפחות תבין קצת ותקבל רקע כללי בעצמך.

אח"כ הייתי מחפש בקבוצה הזו או בקבוצה "ידע שווה כסף" המלצה על יועץ פנסיוני 'עצמאי' שתשלם לו סכום כסף אבל האינטרס שלו הוא האינטרס שלך.

בטוח שתקבל המלצות על יועצים מוצלחים שישרתו את האינטרסים שלך כמו שצריך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...