Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגעת משלוחים מסין

ד ו ד
שימו לב! השרשור הזה בן 1164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרך אגב, גם במשלוחים של "Cainiao Super Economy Global" דואר ישראל מטפל מהר,מספרי מעקב "UZxxxY" ולפעמים מוכרים מפרסמים את המשלוח הזה בחינם.

הזמנתי לפני 10 ימים משלוח משני מוכרים באותו יום, קיבלתי 2 מספרים UZ והדואר הגיע כנראה דרך מרכז השילוח של אליאקספרס ושם איחדו אותם ונתנו לי מספר מעקב מהיר "RSxxxY".

זה כבר הגיע לסניף דואר.

גם ששלחתי משהו אחר ללא איחוד, דרך Super Economy זה הגיע מהר.

גם שימו לב לפעמים מוצר אחר לשלוח זה בחינם, ושאתה רוצה יותר מאחד פתאום יש מחיר משלוח, אז קונים בנפרד עם משלוח חינמי והמוכר מאחד את זה בעצמו.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלי אכן זריז יותר מאיביי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11/02/2021 בשעה 12:11, car_me כתב:

דרך אגב, גם במשלוחים של "Cainiao Super Economy Global" דואר ישראל מטפל מהר,מספרי מעקב "UZxxxY" ולפעמים מוכרים מפרסמים את המשלוח הזה בחינם.

הזמנתי לפני 10 ימים משלוח משני מוכרים באותו יום, קיבלתי 2 מספרים UZ והדואר הגיע כנראה דרך מרכז השילוח של אליאקספרס ושם איחדו אותם ונתנו לי מספר מעקב מהיר "RSxxxY".

זה כבר הגיע לסניף דואר.

גם שימו לב לפעמים מוצר אחר לשלוח זה בחינם, ושאתה רוצה יותר מאחד פתאום יש מחיר משלוח, אז קונים בנפרד עם משלוח חינמי והמוכר מאחד את זה בעצמו.

דווקא תמיד שהייתי בוחר בcainiao המשלוחים היו מגיעים לי בזמנים לא הגיונים של כמה חודשים אם היו מגיעים בכלל.

אבל שמתי לב שאיחדו לי משלוחים שבחרתי באופציה הזאת באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.2.2021 בשעה 12:11, car_me כתב:

זה כבר הגיע לסניף דואר.

היי,

ורק לי הודיעו על איחוד חבילות והגיעה רק חבילה אחת! 

אחרי דין ודברים זיכו אותי.

דברים שקורים רק לי..

אוהד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר רציתי לבצע קנייה ותוך כדי שיטוט באתר אלי נתקלתי באופציות משלוח ולא ידעתי במה לבחור. אולי אופציה המחויבת בעלות נוספת תזרז את המשלוח או שלא,  אולי מישהו יוכל להרחיב מה נכון בימים   לעשות כדי לזרז הגעת המוצר לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...