Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש הבדל בין דאציה סטפויי של 2021 לעומת 2017?

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 1147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מתכוון לרכוש את הרכב דאצ׳יה סטנדרו סטפויי מיד שניה באיזור שנתון 2016-2017. לפני שאני מתחיל לטייל ממודעה למודעה ומעיר לעיר, חשבתי לבחון את הרכב קודם באולם התצוגה בלי לחץ. לכן רציתי לשאול האם קיימים הבדלים חיצוניים בין השנתונים?   ודבר נוסף האם הבנתי נכון שגרסת התיבה הידנית עם המנוע בנזין 0.9 טורבו לא קיימת לאחר שנת 2017? תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף 2017 הייתה מתיחת פנים קטנה ששיפרה את נושא בידוד הרעשים וקצת את תא הנוסעים. 

בשלב מסוים אכן הורידו את ה0.9 הידנית ונשארה רק ה1.5 דיזל.

הדגם הוחלף בחול ודגם חדש ומודרני יותר יגיע בהמשך השנה, כנראה רק עם מנועי בנזין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, yoav911gt2 כתב:

בסוף 2017 הייתה מתיחת פנים קטנה ששיפרה את נושא בידוד הרעשים וקצת את תא הנוסעים. 

בשלב מסוים אכן הורידו את ה0.9 הידנית ונשארה רק ה1.5 דיזל.

הדגם הוחלף בחול ודגם חדש ומודרני יותר יגיע בהמשך השנה, כנראה רק עם מנועי בנזין. 

תודה על המענה. ראיתי עכשיו את הדגם החדש באינטרנט והוא נראה די טוב. לגבי מתיחת הפנים שציינת האם יש טעם לדעתך לגשת לאולם תצוגה לראות את הדגם לאחר מתיחת הפנים במידה ואני מתכוון לרכוש את הרכב משנת 2016? אתה חושב שבעזרתו אוכל לקבל מושג כללי גם לגבי הדגם לפני מתחיל הפנים?  תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתיחת הפנים לא שינתה את הרכב באופן מהותי, לכן לקפוץ לאולם התצוגה לא יזיק.

החסרון העיקרי שזכור לי בגרסת טרום מתיחת הפנים היא נושא בידוד הרעשים מבתי הגלגלים, בעיה שקיימת רק בגרסת הסטפווי ונפתרה לאחר מתיחת הפנים.

ההבדלים הבולטים הם בעיקר השינויים בתא הנוסעים כמו ההגה החדש שבו הצופר עבר להגה, מתגי חלונות קדמיים במקום נורמלי בדלתות במקום בקונסולה המרכזית, חומר שונה לקונסולה 

המרכזית, ואני לא בטוח, אולי מושבים קצת יותר טובים. ניתן להבדיל חיצונית בין דגמים לפני ואחרי מתיחת הפנים באמצעות עיצוב הגריל והפנסים. 

אישית במקרה של הסטפווי הייתי מתאמץ למצוא אחת לאחר מתיחת הפנים, בעיקר בגלל נושא הרעש.

אני אגב מחזיק בסנדרו רגילה מ2017 , בגרסת טרום מתיחת הפנים, אבל אין לה את בעיית הרעש שיש בסטפווי. בכל מקרה תדאג לנהוג על אחת לפני הרכישה.

אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...