Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש צורך להחליף פילטר מזגן בשנה הנוכחית שכמות הנסיעות היתה מעטה?

mo2013
שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@מרק10
משלוח דואר ישראל רגיל כמו שהיה לפני כמה חודשים?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסיפורי סבתא על משלוחים וכד' - זה שקר לדעתי.

אני הזמנתי מהם תושבת מנוע ב 6/11/2020

אחרי חודש אמרו לי "מצטערים יש עיכוב, רוצה זיכוי ? או שתחכה ונשלח לך ב 5/1/2021"

(מראש קיבלתי תחושה שהם דוחפים אותי בעדינות לבטל את ההזמנה).

אמרתי "בסדר, מחכה" (אני לא בלחץ).
אחרי שעבר תאריך המשלוח (5/1/2021) הם נזכרו ב 8/1/2021 לשלוח לי *שוב* הודעה שזה מתעכב והם יכולים לשלוח לי את המוצר בסוף החודש (30/1/2021).
עם כל הכבוד, לחכות 3 חודשים בשביל שהם יואילו בטובם לקבל את התושבת ולשלוח לי אותה, זה אחושרמוטה מוגזם ! כמה זמן לוקח להזמין תושבת מספק משנה ולקבל אותה ? אם בישראל החנות חלפים מזמינה מהיבואן ומקבלת אותו תוך כמה שעות או לכל היות יום למחרת (ובוא נגזים ונגיד אפילו שבוע !!!), למה שם זה לוקח 3 חודשים ?

פה כבר הייתי על סף פיצוץ ואחרי ששלחתי להם כמה הודעות לא נעימות, אמרתי להם לבטל ושלום.
מבחינתי הם אופציה אחרונה להזמנות כרגע.

איציק

• מעניין 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדיוק הזמנתי גם פילטרים חדשים למזגן (אצלי זה 2) כחלק מחבילת חלקים שנמצאת בדרכה אלי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, shellcase כתב:

@מרק10
משלוח דואר ישראל רגיל כמו שהיה לפני כמה חודשים?

כן. הזמנתי בתאריך 16-12-2020 החבילה הגיע אלי ב-11-1-2021 ראה תמונות מצורפות.

לפני 4 שעות, איציק נ. כתב:

כל הסיפורי סבתא על משלוחים וכד' - זה שקר לדעתי.
איציק

מי משקר לך ? הספק או המגיבים בפורום ? תמיד יש תקלות לכן לא רואה סיבה להפסיק להזמין חלקים איכותיים בחצי מחיר וגם שליש מחיר מהספק הזה.

20210119_125927.jpg

Untitled.jpg

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, מרק10 כתב:

מי משקר לך ? הספק או המגיבים בפורום ? תמיד יש תקלות לכן לא רואה סיבה להפסיק להזמין חלקים איכותיים בחצי מחיר וגם שליש מחיר מהספק הזה.

דיברתי על הספק CARS245.COM

הנה, עובדה שאתה הזמנת בדצמבר וקיבלת בלי בעיה. אין שום בעיה אקוטית עם הדואר שתמנע ממנו לשלוח לי חבילה של פריט אחד בלבד במשך 3 חודשים.

בתור ספק - יש לך בעיה ?
תגיד "מצטער, החלק אזל מהמלאי ולא יתחדש בקרוב, אפשר להציע לך משהו אחר ?"

אבל למרוח אותי 3 חודשים ולספר סיפורים לכל מיני מזמינים שיש בעיה עם הדואר או שיש לך בעיה עם אחד הספקים שלך שלא מצליח להביא לך תושבת מנוע במשך 3 חודשים...נו באמת, זה מעניין לי את התXת.

איציק

• מעניין 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמ'ע, מנסיוני גם ספקים בארץ מורחים את הלקוחות אם זה בתחום הרכב וגם בתחום האלקטרוניקה.

אני לא מכיר מישהו שלא נפל בהזמנת חלקים בחו"ל אם זה כתוצאה מטעות של הלקוח או של הספק אבל עדיין החיסכון העצום על חלקים שאתה קונה בחו"ל שווה את כול הטרחה מסביב.

שמעת פעם על סטרטר חדש לגולף דור 5 תוצרת HELLA/VALEO שעולה 510 שקלים כולל משלוח עם פדקס ?

אני רכשתי אחד כזה באיביי.

מקורי בארץ עולה לא פחות מ-2700 שקלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...