Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטען למצבר עקב בעיה מתמשכת - לקסוס היברייד

ronen7
מעבר לפיתרון נפתר ע"י danniel,
שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,
מקפיץ כי השרשור נורא מועיל ואני בדיוק עם בעיה כזו (ראב4 היברידי עשה 20 אלף קמ ב 4 שנים).

לעניין, קניתי כבר את המטען האמור של ctek, שאלתי היא האם אני יכול בבטחה לחבר את המטען כשהמצבר מחובר לרכב?

זה סרט לפתוח בגאז׳ ולפרק הכל החוצה כל פעם, מה גם שהדלת החשמלית משתגעת אחרי ניתוק מצבר.
קיבלתי בערכה חיבור שנראה אטום למים, אני רוצה לחברו לגישה נוחה מחוץ לרכב כשהוא סגור ונעול.
א. אפשר לחבר את המטען למצבר כשהוא מחובר לרכב?
ב. האם חייב ישירות למצבר? בקופסת הפיוזים יש קונקטור למצבר עזר כשהסוללה ריקה, ניתן להתחבר משם?
ג. מדדתי צריכת זרם פרזיטית של 200 מילי, קשה להאשים פה משהו למעט האיתוראן שמוחבא היטב כי לא מצאתי אותו. שאר התוספות כגון מקפל מראות ותאורה אוטומטית שללתי כבר. האם יש בעיה מהןתית עם 200 מילי אן שאני רודף אחרי רוח?

fd3ad88c46646d05942fdfd1eeee82ad.jpg

91a81e69833ecc25f822b2c5de370864.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...