Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות ודעות לפני קניית פולו 2020 ,אוטומטית עם ה115 כ"ס בעסקת מימון

SJon
 שיתוף
עוקבים 13

פוסטים מומלצים

פוולסווגן זה מותג כמו רנו, מזדה, סקודה.. אך זה לא מרצדס או במוו, בטח שלא הפולו.

לכן לא בטוח שגם כיד שניה אנשים יעדיפו אותה על פני איביזה באמת אבזור fr שתעלה פחות.

היום:מיצובישי ספייס סטאר 2014 CVT וגם רנו קליאו 2012

לפני: פיאט פנדה 2011 ידני.

פעם: פיאט דובלו JTD 2002 ידני.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

@SJon   פות"ש - לא אכנס לעניין בחירת הדגם. מה שמטריד אותי הוא עסקת המימון.   משום מה נראה לי שאתה בחור צעיר. כמובן שאין לי מושג מי אתה, בן כמה אתה, מה הצרכים שלך בהווה ובעתיד הנראה

לדעתי התמורה הנמוכה למחיר. במחירים זולים יותר יש לך את הקליאו אשר תהיה חזקה יותר, מאובזרת מאוד, בטיחותית. אופל קורסה גם הוא עם מנוע חזק יותר וגיר פלנטרי, אבזור טוב מאוד ונראית מצוין.

תראה, אתה בתחילת דרכך, וצריך להביא בחשבון את ההוצאות הצפויות לך בטווח 5-10 שנים, ולקבל את ההחלטות במסגרת תכנון כלכלי יותר מקיף. הקמת משפחה\הקמת עסק\רכישת דירה - אפילו לעבור לגור בדירה שכורה. תגלה שהרכ

למרות שהם באים מאותה קבוצה רמת איבזור\חומרים טובים פחות, הירדית ערך טיפה יותר גבוה מאצל הפולו בנוסף השם שמגיע עם נהגי איביזה לא עושה לה צדק 😜

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

@SJon

פות"ש - לא אכנס לעניין בחירת הדגם. מה שמטריד אותי הוא עסקת המימון.

משום מה נראה לי שאתה בחור צעיר. כמובן שאין לי מושג מי אתה, בן כמה אתה, מה הצרכים שלך בהווה ובעתיד הנראה לעין (לא ציינת אותם), לא שום דבר על מצבך הכלכלי. אבל שני דברים הדליקו אצלי אורות אדומים" האחד הוא שאתה מחפש עסקת מימון של יבואן, האחר הוא שאתה רוצה הלוואת בלון.

למה אתה רוצה עסקת מימון של יבואן ולא הלוואה בנקאית? האם הבנק לא רוצה להלוות לך כסף, או שהתנאים שהבנק מציע גרועים? אם זה המצב קח זאת כאזהרה חמורה, הבנק חושש שלא תוכל לפרוע את ההלוואה.

למה אתה רוצה הלוואת בלון ולא הלוואה רגילה? האם אתה מודע לסיכונים כאשר תצטרך לפרוע את ההלוואה? האם אתה מודע לכך שערך הרכב, כאשר תזדכה עליו, יבדק על ידי שמאי, וקרוב לודאי שיימצא נמוך מערך המחירון?

האם אתה מודע לעלויות החזקה השוטפת, מביטוח מקיף ועד החלפת קלאצ'ים, אם תדרש?

האם הכסף שיצא לטובת הרכב לא דרוש לך למטרות אחרות, כאשר רכב יותר זול (או אפילו הסתמכות על רכב המשפחה ותחב"צ ר"ל) יוכל לספק את צרכיך?

אם מה שציינתי כאן רלוונטי לך אני ממליץ לך מאוד לא להסתנוור מרכב נוצץ אלא לחשב מסלול מחדש לרכב שיענה על הצרכים, לא על החלומות.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אני סטודנט עם הכנסה קבועה (ללא עבודה).

אני רוצה מיבואן בגלל הביטחון שחברה כזאת לא תיפול מחר, וגם תמיד מביא יותר ביטחון להיות עם היבואן "בגב" שלך (לפי דעתי).

בנוסף "ההלוואה" היא פריים פלוס חצי, שזה דברים שלא תקבל מבנקים על הלוואה רגילה, כי בנקים לא יורדים מה3%.

בנוגע להלוות בלון הסיבה היא די ברורה, אני לא רוצה לעבור את ה1500 בחודש בשביל להשאיר לי את המרווח ביטחון שתמיד יהיה לי.

אני מודע לסיכונים, והבלון ל5 שנים שזה יהיה יותר ממספיק לי להיות עם הביטחון הכלכלי הרצוי.

לקנות רכב אף פעם לא תיהיה עסקה טובה, את הכסף שלך אתה תפסיד ככה או ככה, השאלה איך הייתה הדרך איתו.

מודע לעליות וגם הן מחושבות כולל דלק, בלתמים וכולי.

הכסף פנוי למטרה הזאת, גם לנוחות שלי וגם לכיף שלי.

בהחלט תודה מעריך מאד.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אתה בתחילת דרכך, וצריך להביא בחשבון את ההוצאות הצפויות לך בטווח 5-10 שנים, ולקבל את ההחלטות במסגרת תכנון כלכלי יותר מקיף. הקמת משפחה\הקמת עסק\רכישת דירה - אפילו לעבור לגור בדירה שכורה. תגלה שהרכב, שכרגע נראה לך עניין מרכזי מאד, הוא שולי ביותר. 

לגבי הלוואות מהבנק - איני יודע מה התנאים, אבל אני ממליץ לך מאד לבדוק אותן. ואת זה לא עושים במרשתת או אפילו בטלפון, צריך לשפת פנים אל פנים עם הפקיד המטפל בך או עם פקיד ההלוואות בסניף. זה נראה אחרת והתוצאות שונות.

לגבי הבלון - אני חוזר ואומר לך, זה מסלול מסוכן. אתה צריך להבטיח שבסיום התקופה יהיה לך הסכום הדרוש כדי לסגור את העסקה, תביא בחשבון שיהיה גדול בכמה אלפים ממה שהמחירון יראה. כאשר אתה בודק בבנק בדוק כמה תעלה לך הלוואה על כל הסכום הנדרש.

ועניין אחרון - אתה טוען כי רכישת רכב "אינה עסקה טובה". אני מציע לך להסתכל על זה בדרך קצת שונה - אתה לא קונה רכב אלא אמצעי התניידות. החלופות יכולות להיות זוג רגליים, אופניים, תחב"צ, מוניות או אמצעים אחרים. החזקת רכב פרטי היא אחת החלופות היקרות, מצד שני נותנת גמישות ונוחות. עליך לשקול את האפשרויות ולהחליט האם רכב פרטי הוא הפתרון המתאים לך ולצרכיך, ובהחלט סביר שהיתרונות של החזקת רכב מצדיקים את העלויותמבחינתך., ואם כך - איזה רכב, ומה הצרכים הצפויים בטווח ההחזקה של הרכב.

ובכל דרך שתבחר - שיהיה לך בהצלחה ותהנה מהרכישה.

• אהבתי 3

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוטרד מעלות העסקה וירידת הערך אולי כדאי לשקול ליסינג פרטי.

סוג הרכב הוא לא העניין המרכזי בעסקאות האלה אלא העלות. היתרון העיקרי הוא שאתה יודע בדיוק מה עלות המקדמה ומה עלות התשלום החודשי ובסיום התקופה אתה לא מחוייב להישאר עם הרכב או למכור אותו בעצמך.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעתיים, sperial כתב:

תראה, אתה בתחילת דרכך, וצריך להביא בחשבון את ההוצאות הצפויות לך בטווח 5-10 שנים, ולקבל את ההחלטות במסגרת תכנון כלכלי יותר מקיף. הקמת משפחה\הקמת עסק\רכישת דירה - אפילו לעבור לגור בדירה שכורה. תגלה שהרכב, שכרגע נראה לך עניין מרכזי מאד, הוא שולי ביותר. 

לגבי הלוואות מהבנק - איני יודע מה התנאים, אבל אני ממליץ לך מאד לבדוק אותן. ואת זה לא עושים במרשתת או אפילו בטלפון, צריך לשפת פנים אל פנים עם הפקיד המטפל בך או עם פקיד ההלוואות בסניף. זה נראה אחרת והתוצאות שונות.

לגבי הבלון - אני חוזר ואומר לך, זה מסלול מסוכן. אתה צריך להבטיח שבסיום התקופה יהיה לך הסכום הדרוש כדי לסגור את העסקה, תביא בחשבון שיהיה גדול בכמה אלפים ממה שהמחירון יראה. כאשר אתה בודק בבנק בדוק כמה תעלה לך הלוואה על כל הסכום הנדרש.

ועניין אחרון - אתה טוען כי רכישת רכב "אינה עסקה טובה". אני מציע לך להסתכל על זה בדרך קצת שונה - אתה לא קונה רכב אלא אמצעי התניידות. החלופות יכולות להיות זוג רגליים, אופניים, תחב"צ, מוניות או אמצעים אחרים. החזקת רכב פרטי היא אחת החלופות היקרות, מצד שני נותנת גמישות ונוחות. עליך לשקול את האפשרויות ולהחליט האם רכב פרטי הוא הפתרון המתאים לך ולצרכיך, ובהחלט סביר שהיתרונות של החזקת רכב מצדיקים את העלויותמבחינתך., ואם כך - איזה רכב, ומה הצרכים הצפויים בטווח ההחזקה של הרכב.

ובכל דרך שתבחר - שיהיה לך בהצלחה ותהנה מהרכישה.

אני מקרה מיוחד במקרה שלי יש לי דירה שכורה ממומנת לא ע"י, כמו שאמרתי אני מקבל הכנסה קבועה לכל חיי ללא עבודה, ברור ש5 שנים זה המון זמן ומי יודע מה יהיה אבל אם לא נעשה אף פעם צעדים איך נתקדם.

ישבתי כבר עם הבנק שלי והם בעצמם אמרו לי שזה ההצעה הכי טובה שאני אוכל לקבל, כיוון שזה "הלוואת מיוחדות" למימון רכב ויש להם הסדר עם צמפיון מוטורס.

ולגבי הבלון הוא עובד שאם נגיד ובסוף התקופה אתה לא יכול לתת את הסכום הנדרש "בבום" אתה יכול לפתוח את זה לתשלומים שוב, הבלון זה הסכום שנותר לך לשלם על הרכב.

וכשאמרתי זאת לגבי "עסקה לא טובה" דיברתי כלכלית, כמובן שתמיד אפשר אלף ואחת דרכי הגעה אחרים, כמו שאמרתי אבל אני רואה את זה כנוחות וכיף.

תודה רבה.

לפני 10 דקות, Mike808 כתב:

אם אתה מוטרד מעלות העסקה וירידת הערך אולי כדאי לשקול ליסינג פרטי.

סוג הרכב הוא לא העניין המרכזי בעסקאות האלה אלא העלות. היתרון העיקרי הוא שאתה יודע בדיוק מה עלות המקדמה ומה עלות התשלום החודשי ובסיום התקופה אתה לא מחוייב להישאר עם הרכב או למכור אותו בעצמך.

לא לא האמת שרק רציתי לשמוע חוות דעת, ואולי לשמוע על איזשהו רכבים שאני מפספס.

ניסיתי ללכת בדרך הזאת, פחות התאים לי המחירים וההגבלות.

בנוסף שאת עלות המקדמה ועלות התשלום החודשי אני יודע בידיוק גם במימוני, רק שכמו שאמרת ההבדל זה שבמימוני אני כן מחוייב "לרכוש" את הרכב.

אם אני רוצה אני יכול להביא אותו לטרייד אין ולהתחדש עם רכב חדש ועסקה חדשה, עם ערך הרכב עפ"י המחירון של אותה תקופה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל על המחירון אין לך שליטה, אתה לא יכול לדעת מה תהיה ירידת הערך מראש ובטח לא מה הביקוש בשוק בזמן שבו תבקש למכור. מעבר לכך אתה כמובן יכול לספוג נזק שיגרור ירידת הערך וגם על זה אין לאף אחד שליטה.

אם אתה מחפש לגדר סיכון ולחשב את עצמך כמה שיותר מראש אז עסקת ליסינג היא התשובה הכי קרובה לכך. אתה יודע מה עלות המקדמה ומה עלות התשלום החודשי בלי לעשות חישובים תאורטיים על מחירון וביקוש בעוד 3 שנים.

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

Sperial - היום היבואנים נותנים עסקאות מימון מעולות, באמת מעולות.

אני רכשתי את הסי 5 איירקרוס שלי ללא ריבית וללא הצמדה ל-5 שנים, אין תנאים כאלו בבנקים.

• אהבתי 1

Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שחלפו די הרבה שנים מאז הפעם האחרונה בה לקחתי הלוואה, וכמובן שמדובר בתחום שמשתנה מרגע לרגע.

ובכל זאת אני ממליץ לפות"ש לבדוק בבנק, משתי סיבות:

1. כחלק מסקר שוק - לבדוק מה ההלוואה המתאימה ביותר לצרכיו.

2. כדי לקבל איזו הערכה של הסיכון לו בנטילת הלוואה - אם הבנק מראה חשש להלוות לו כסף מומלץ לו לבחון את צעדיו. עדיף לדחות את רכישת רכב החלומות כעת מאשר להכנס למצב של קושי בפרעון ההלוואה.

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שחשוב שתדעו בהלוואה מהיבואן , 

לרוב הם לא נותנים לכם גם את המבצעים שקיימים.

ככה שאם תשלם מחירון על רכב חדש יש סיכוי שתחסוך 10K במבצע שמתקיים בדיוק באותו התאריך.

ככה שההלוואה ללא ריבית נשמעת מעולה אבל הריבית כבר משולמת על ידך ברכישה.

לצורך העניין הפולו נמכרה במבצע לפני שבוע ב120K  (עדיין מחיר מוגזם לסופר מיני). 

עריכה אחרונה על ידי eliordadon
  • אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעתיים, eliordadon כתב:

משהו שחשוב שתדעו בהלוואה מהיבואן , 

לרוב הם לא נותנים לכם גם את המבצעים שקיימים.

ככה שאם תשלם מחירון על רכב חדש יש סיכוי שתחסוך 10K במבצע שמתקיים בדיוק באותו התאריך.

ככה שההלוואה ללא ריבית נשמעת מעולה אבל הריבית כבר משולמת על ידך ברכישה.

לצורך העניין הפולו נמכרה במבצע לפני שבוע ב120K  (עדיין מחיר מוגזם לסופר מיני). 

כמו שאמרת בידיוק, שריינתי את הפולו על המחיר של 120 וכמובן שזה בלי משא ומתן עדיין.

ולפי דעתי למה שאתה מקבל מהפולו זה הכי טוב שתמצא, בנגיד 5000 ש"ח פחות זה היה גם המחיר המושלם VFM.

הקורסה שהציאו לי פה במקום שני צמוד מאד והאמתי שאני עדיין בהתלבטות לגביה.

כמובן שאתה גם יכול לרדת ברמת אבזור, נוחות, איכות חומרים וכו, והרכב יהיה יותר זול. אבל אם כבר אז כבר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה לשלם יותר על פולו מאשר איביזה או ארונה שיותר מאובזרות ממנה? בשביל גג שמש פנוראמי? כמובן שאם זה הרכב שליבך חפץ בו אז מבורך אבל אני אישית לא רואה סיבה לשלם על ״מותג״ שאתה מנחש שיהיה שווה עוד כמה אלפים בעוד 5 שנים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם תכננתי לקנות פולו אבל כנראה מבטל אחרי שהשוויתי מול קורסה וקליאו שמגיעות הרבה יותר מאובזרות ועם מנוע חזק יותר
היתרון של הפולו זה המרווח פנים והיא בעצם הכי מרווחת ואישית גם אהבתי את העיצוב הפנימי מקדימה שנראה טוב והבידוד רעשים. 
הנה השוואה בין שלושת הרכבים 
https://www.icar.co.il/מבחני_רכב/מבחן_השוואתי:_רנו_קליאו,_אופל_קורסה_ופולקסווגן_פולו/
אם תעשה בהשוואה של ICAR גם תראה את הפערים באבזור

שווה אולי לחכות ולראות מה יגיע ב2021, הרכבים של 2020 משמעותית מאובזרים יותר במערכות בטיחות משנים קודמות אבל אף אחת מהם עדיין לא מציע חבילה מלאה מבחינתי, לכל אחד חסר משהו שיש לאחד מהמתחרים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...