Jump to content

SJon

 • פרסום הודעות

  10
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

0 נייטרלי

אודות SJon

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. תודה כתבה מעולה! אני לגמרי איתך, אני מבין על מה הם מדברים כי הפולו בהחלט יקרה ביחס למתחרות, והיא כבר נכנסת למחירי הפנאי הקטנים. אבל אם אתה מחפש רכב בגדלי הסופר מיני אין יותר טוב מהפולו, זה לא שהמתחרות לא טובות, הן מעולות. אבל לכל אחת יש את ההרגשה החסרה הזו, שאתה יושב בפולו גם בתור נוסע וגם בתור נהג אתה מרגיש שאתה נוסע על ענן עם שליטה מעולה ונוחות מדהימה. ולכן המתחרות מגיעות בטיפה יותר זול והVFM יותר אטרקטיבי אבל ההרגשה זה לא אותה הרגשה (חייב לומר לא נסעתי בקורסה, אבל בהשוואה לקליאו נגיד שכן בדקתי). כמו שאמרת בדרך יפה מאד; "זו החלטה שיש בה גם ממד רגשי ומציאת חן ואת זה
 2. זה על האיביזה והעל הארונה כמו שכבר אמרתי פה שינינו פה כבר קלאס של רכב, מחפש בגדלי הסופר מיני. אין שום קשר למותג כולם פה באותה קבוצה.
 3. כמו שאמרת בידיוק, שריינתי את הפולו על המחיר של 120 וכמובן שזה בלי משא ומתן עדיין. ולפי דעתי למה שאתה מקבל מהפולו זה הכי טוב שתמצא, בנגיד 5000 ש"ח פחות זה היה גם המחיר המושלם VFM. הקורסה שהציאו לי פה במקום שני צמוד מאד והאמתי שאני עדיין בהתלבטות לגביה. כמובן שאתה גם יכול לרדת ברמת אבזור, נוחות, איכות חומרים וכו, והרכב יהיה יותר זול. אבל אם כבר אז כבר.
 4. אני מקרה מיוחד במקרה שלי יש לי דירה שכורה ממומנת לא ע"י, כמו שאמרתי אני מקבל הכנסה קבועה לכל חיי ללא עבודה, ברור ש5 שנים זה המון זמן ומי יודע מה יהיה אבל אם לא נעשה אף פעם צעדים איך נתקדם. ישבתי כבר עם הבנק שלי והם בעצמם אמרו לי שזה ההצעה הכי טובה שאני אוכל לקבל, כיוון שזה "הלוואת מיוחדות" למימון רכב ויש להם הסדר עם צמפיון מוטורס. ולגבי הבלון הוא עובד שאם נגיד ובסוף התקופה אתה לא יכול לתת את הסכום הנדרש "בבום" אתה יכול לפתוח את זה לתשלומים שוב, הבלון זה הסכום שנותר לך לשלם על הרכב. וכשאמרתי זאת לגבי "עסקה לא טובה" דיברתי כלכלית, כמובן שתמיד אפשר אלף ואחת דרכי הגעה אחרים, כמו שאמ
 5. אז ככה אני סטודנט עם הכנסה קבועה (ללא עבודה). אני רוצה מיבואן בגלל הביטחון שחברה כזאת לא תיפול מחר, וגם תמיד מביא יותר ביטחון להיות עם היבואן "בגב" שלך (לפי דעתי). בנוסף "ההלוואה" היא פריים פלוס חצי, שזה דברים שלא תקבל מבנקים על הלוואה רגילה, כי בנקים לא יורדים מה3%. בנוגע להלוות בלון הסיבה היא די ברורה, אני לא רוצה לעבור את ה1500 בחודש בשביל להשאיר לי את המרווח ביטחון שתמיד יהיה לי. אני מודע לסיכונים, והבלון ל5 שנים שזה יהיה יותר ממספיק לי להיות עם הביטחון הכלכלי הרצוי. לקנות רכב אף פעם לא תיהיה עסקה טובה, את הכסף שלך אתה תפסיד ככה או ככה, השאלה איך הייתה הדרך איתו.
 6. למרות שהם באים מאותה קבוצה רמת איבזור\חומרים טובים פחות, הירדית ערך טיפה יותר גבוה מאצל הפולו בנוסף השם שמגיע עם נהגי איביזה לא עושה לה צדק 😜
 7. זה בהחלט כך כמו שאמרת, בנוסף עשיתי גם אני נסיעת מבחן על הפולו פה בארץ ויצאתי נורא מרוצה. עכשיו בנוגע לVFM ברור שיש רכבים שאתה יכול לקבל אולי קצת יותר כוח או קצת יותר אבזור בפחות כסף או אותו מחיר בקטגוריה הזאת. הקטע זה שבסופו של יום פולקסווגן זה מותג, עם שמירת ערך יותר טובה וקהל אוהד מאחורי הרכבים אבל בסופו של יום... מותג שמוסיף בכיף 5000-10000 שקל רק על השם. ובכל זאת אין בחיים ויכוח על איכות הרכב רק על המחיר שמתלווה לו... לכן השיקול המרכזי זה לא להשיג את "המיטב" עד הקמצוץ האחרון מהכסף אלה באמת לצאת עם משהו איכותי וטוב שאני אהיה מרוצה ממנו גם עם שילמתי 10000 יותר על שם.
 8. בקשר לקליאו יש הרבה דברים קטנים שהציקו לי ושפחות אהבתי, בנוסף לא הצלחתי למצוא עסקת מימון מהיבואן הרשמי. בנוגע לקורסה נראת מעניית מאוד אחפור יותר עמוק אבל בהחלט העלה התלבטות כרגע. ובנוגע ל208 רמת אבזור ובטיחות נורא נמוכים כך שפחות מעוניין. תודה אמשיך לבדוק את הקורסה. אם יש עוד הצעות יתקבלו בשמחה.
 9. לא דיברתי על אמינות דיברתי על מחירי חלקי חילוף אין השוואה בכלל במחירים בין היפניות לאירופאיות. שינינו פה כבר קלאס של רכב, מחפש בגדלי הסופר מיני, בעוד שגם המחיר אותו דבר ואפילו יותר אחרי שאתה מוסיף את האבזור לאותו רמה של אבזור שיש בפולו. הקאמיק בהחלט נהדרת ואפילו בגרסת ה - Ambition שלה שוב הבעיה היחידה שלי כמו שציינתי כאן מעל זה השינוי מקבוצת הסופר מיני אבל בהחלט רכב נהדר.
 10. שריינתי לי את הפולו 2020 הגרסא האוטומטית עם ה115 כ"ס שאמורה להגיע באזור 19.11 מצפיון מוטורס עם עסקת מימון כולי וכולי. הסתכלתי על אלפי רכבים וזה נראה האחד שהכי יתאים לי מכל הבחינות שאני מחפש. למרות הגיר הידוע לשימצה, והחלקי חילוף היקרים כי בכל זאת גרמנית זה לא יפנית. אשמח לשמוע אם יש לכם איזה שהוא המלצות אחרות, דעות או איזה הערות למשהו מומלץ יותר או בכללי במחיר של כ עד 1500 בחודש מימוני. אפשרי עם עסקת בלון אם צריך ואפשרי ל5 שנים אם צריך. תודה.
×
×
 • Create New...