Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנוגע לרכישת קיה lx 2017

דורדוד
שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח לעזרה אני מתלבט האם לקנות רכב יד 1 מחברת השכרה(איוויס) כלומר היה בהשכרה

עלה לכביש בינואר 2017

קמ 90000

מחירון לוי יצחק 45560

מחיר שקיבלתי 41000

מצורף דף בדיקה מהחברה. אני לא הכי מבין מבחינת תקלות שחשוב לשים לב אליהם ולכן אני פונה אליכם. תודה מראש

15969635968031412678091.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף מחירון משוקלל לפיקנטו lx ינואר 17 מהשכרה עם 900000 ק"מ =39000 שקל. 

כמה דגשים לגבי העיסקה: 

א. ב 2017 הגיע הדגם מתוח הפנים לארץ. אני משער שרכב השכרה מינואר 17 הוא מהדגם הישן. 

ב. הבדיקה שהראו לך לא שווה כלום. אתה צריך לקחת את הרכב לבדיקה מטעמך כדי לדעת את מצבו האמיתי של הרכב. 

גם בבדיקה שלהם יש רמזים לתאונה/תאונות שהרכב עבר. 

ג. איך הגיעו למחיר המבוקש? 

ד. רכבי מיני שמשמשים להשכרה נמצאים רוב הזמן תחת ידיים מזניחות ומזלזלות שמשתמשות ברכב לתקופות קצרות. הרכב עובד קשה. לכן לא הייתי קונה רכב כסה, בטח לא עם 90000 ק"מ שבהם התעללו בו. 

ה. יש כ"כ הרבה פיקנטו למכירה. זו הטובה ביותר שמצאת??? 

Screenshot_20200809-122737.png

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...