Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בבחירת רכב ליסינג 2020

dushar
שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

שלוש שנים עברו ושוב אני עומד מול רשימת רכבים לבחירה מחברות ליסינג שונות.

חברה שלי עובדת מול כמה חברות ליסינג, ובוחרת חברה לפי תנאים לדגם ספציפי שנבחר.

אני משלם שווי  מס בלבד.

חשוב ברכב (לפי סדר עדיפות):

גודל (מכניס זוג אופניים לרכיבות באמצע השבוע) נוחות נסיעה, ביצועים, יוקרה.  

רשימה השנה היא כזאת:

אוקטביה 1.5 SPACE

פורד פוקוס אקטיב ESTATE   1.5

קיה ספורטאג'  1.6 דיזל

טויוטה קורולה TS SPACE HYBRID

קיה NIRO LX

ישנם רכבים נוספים אך לדעתי לא רלוונטי בכלל.

חשוב לציין שאני "אוהב הגה" ורכב שני במשפחה (פרטי. לא ליסינג) הוא בעל גיר רגיל מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה פוקוס אקטיב estate?

לסטיישן קוראים טורר.

וזה רכב הכי מהנה לנהיגה.

בסטיישן בטוח תצליח להכניס את האופניים.

יוקרה אין בפוקוס.

ספורטאג' ייראה יותר סולידי.

אוקטביה גם תהיה נחמדה לנהיגה.

אם אין מגבלה לדלק, הייתי מוותר על רכבים היברידיים לטובת הנאה מנהיגה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, vladclar כתב:

מה זה פוקוס אקטיב estate?

לסטיישן קוראים טורר.

וזה רכב הכי מהנה לנהיגה.

בסטיישן בטוח תצליח להכניס את האופניים.

יוקרה אין בפוקוס.

ספורטאג' ייראה יותר סולידי.

אוקטביה גם תהיה נחמדה לנהיגה.

אם אין מגבלה לדלק, הייתי מוותר על רכבים היברידיים לטובת הנאה מנהיגה.

צודק: טורר.

מבחינת האביזרים: הפוקוס לדעתי מאובזרת היטב. בנסיעת המבחן לא אהבתי את ההיגוי (משוב לא מדוייק, מרגיש רעידות וזיגזוגים בהאצה עם פניה)

אוקטביה לאומת זאת מאובזרת מינימליסטית אך שליטה על הרכב היא מצויינת. (זה הרכב שלי במהלך 3 שנים אחורה רק עם מנוע 1 ליטר)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס אקטיב טורר והאוקטביה הכי מתאמים לדרישות.

אני נוהג באוקטביה 1.5 Ambition  בשלושת החודשים האחרונים. האבזור של ה- Ambition שודרג לפני כשנה למה שהיה פעם Style וזה כולל מולטימדיה 8 אינץ' BOLERO עם שיקוף טלפון, חיישני גשם ותאורה, פנסי ערפל, שמשות אחוריות מושחרות וכיוונון קשיחות משענת גב וגובה של המושבים הקדמיים.  אבזור הבטיחות כולל: בקרת שיוט אדפטיבית, בקרה ותיקון סטייה מנתיב, בלימת חירום אוטונומית וחיישני חניה אחוריים מקוריים עם יכולת בלימה בחניה.
הרכב הקודם שלי היה אוקטביה 1.2 ואני מרגיש שיפור בכל הפרמטרים.

נהגתי בפוקוס אקטיב טורר במשך יומיים ולעומת האוקטביה היא מציעה יתרונות של מנוע חזק יותר וגיר חלק יותר, היא מאוד מהנה לנהיגה (רק חבל שאין שליטה ידנית בהילוכים), מרווחת, נוחה מאוד ומציעה יתרון באבזור שאין באוקטביה: מצלמת רוורס וכניסה והנעה ללא מפתח. החסרונות של הפוקוס הם איכות תא נוסעים נמוכה יותר, מערכת מולטימדיה פחות טובה ומחסור בפתחי מיזוג במושב האחורי.

כדאי לך לבצע נסיעת מבחן בשני הרכבים שתעזור לך להכריע ביניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, mottis כתב:

הפוקוס אקטיב טורר והאוקטביה הכי מתאמים לדרישות.

אני נוהג באוקטביה 1.5 Ambition  בשלושת החודשים האחרונים. האבזור של ה- Ambition שודרג לפני כשנה למה שהיה פעם Style וזה כולל מולטימדיה 8 אינץ' BOLERO עם שיקוף טלפון, חיישני גשם ותאורה, פנסי ערפל, שמשות אחוריות מושחרות וכיוונון קשיחות משענת גב וגובה של המושבים הקדמיים.  אבזור הבטיחות כולל: בקרת שיוט אדפטיבית, בקרה ותיקון סטייה מנתיב, בלימת חירום אוטונומית וחיישני חניה אחוריים מקוריים עם יכולת בלימה בחניה.
הרכב הקודם שלי היה אוקטביה 1.2 ואני מרגיש שיפור בכל הפרמטרים.

נהגתי בפוקוס אקטיב טורר במשך יומיים ולעומת האוקטביה היא מציעה יתרונות של מנוע חזק יותר וגיר חלק יותר, היא מאוד מהנה לנהיגה (רק חבל שאין שליטה ידנית בהילוכים), מרווחת, נוחה מאוד ומציעה יתרון באבזור שאין באוקטביה: מצלמת רוורס וכניסה והנעה ללא מפתח. החסרונות של הפוקוס הם איכות תא נוסעים נמוכה יותר, מערכת מולטימדיה פחות טובה ומחסור בפתחי מיזוג במושב האחורי.

כדאי לך לבצע נסיעת מבחן בשני הרכבים שתעזור לך להכריע ביניהם.

תודה,

לקחתי את הפוקוס לנסיעת מבחן:

1. גודל תא המטען קצת גבולי (יחסית לאוקטביה) אבל הצלחתי להכניס זוג האופנייים ללא פירוק גלגלים

2. חוסר פתחי אוורור אחוריים לא מפריע בנסיעות יום-יומיות אבל בסופי שבוע עם ילדים ובטיולים שנכנסים לרכב שעמד זמן מה בשמש נראה לי בעייתי.

3. חוסר יכולת להעביר הילוך ידנית נראה לי גם כבעייתי מאוד (התרגלתי לנהוג באוקטביה 1.0 עם ה-DSG ומוריד הילוכים לפי הצורך) במיוחד בנהיגה בכבישים הרריים ועם רכב עמוס.

4. הרגשתי בעייה/שוני (אולי צריך להתרגל) בהיגוי. הייתי מגדיר אותה כתפקוד הדיפירנציאל לקוי תחת לחץ (בפניה עם רגל על הגז  מרגיש איבוד אחיזה) .  משהו שבאוקטביה הנוכחית ורכבים אחרים שנהגתי או נוהג לאחרונה לא הרגשתי.

האם משהו יצא לו לקחת את הפוקוס למסלול בדרום ולבחון את האיזון והתנהגות בפניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנה שלי ממה שרשמת - תזמין אוקטביה 1.5.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, dushar כתב:

תודה,

לקחתי את הפוקוס לנסיעת מבחן:

1. גודל תא המטען קצת גבולי (יחסית לאוקטביה) אבל הצלחתי להכניס זוג האופנייים ללא פירוק גלגלים

2. חוסר פתחי אוורור אחוריים לא מפריע בנסיעות יום-יומיות אבל בסופי שבוע עם ילדים ובטיולים שנכנסים לרכב שעמד זמן מה בשמש נראה לי בעייתי.

3. חוסר יכולת להעביר הילוך ידנית נראה לי גם כבעייתי מאוד (התרגלתי לנהוג באוקטביה 1.0 עם ה-DSG ומוריד הילוכים לפי הצורך) במיוחד בנהיגה בכבישים הרריים ועם רכב עמוס.

לאחר 3 שנים עם אוקטביה 1.2 שדי דומה ל- 1.0, המעבר למנוע 1.5 הוא משמעותי וכבישים הרריים או עומס לא מהווים עבורה מאמץ גם כשהיתה עמוסה ומלאה. בפוקוס לא נהגתי כשהיתה עמוסה, אבל עם יחידת הנעה חזקה יותר, גם לפוקוס לא תהיה בעיה כשהיא עמוסה ומלאה.

4. הרגשתי בעייה/שוני (אולי צריך להתרגל) בהיגוי. הייתי מגדיר אותה כתפקוד הדיפירנציאל לקוי תחת לחץ (בפניה עם רגל על הגז  מרגיש איבוד אחיזה) .  משהו שבאוקטביה הנוכחית ורכבים אחרים שנהגתי או נוהג לאחרונה לא הרגשתי.

האם משהו יצא לו לקחת את הפוקוס למסלול בדרום ולבחון את האיזון והתנהגות בפניה?

נהגתי בפוקוס בכביש 395 בין אשתאול לרמת רזיאל - מתנהגת היטב בפניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי אוקטבית ליסינג.

הערה - אני מניח שאפשר להתקין מצלמת רוורס. זה עולה כלום כסף בעליאקספרס, השאלה עד כמה מסובך להתחבר למולטימדיה פיזית והאם צריך לפתוח משהו בתוכנה כדי שזה יעבור למצלמה. מן הסתם מצלמה פשוטה תהיה בלי הקווים שזזים עם ההגה. נו שטיין.

הפוקוס הדור הקודם שנסעתי עליה קצת וגם שכרתי היתה מאוד רכב לנהג ומאוד לא רכב לילדים - מרווח אפסי מאחור בגלל קונסולה שדוחפת את הנהג אחורה. מניח שזה לא השתנה ברעיון אמצע חיים שקיבלה ב2015/6 עם המנועי טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, KipodYam כתב:

גם אני הזמנתי אוקטבית ליסינג.

הערה - אני מניח שאפשר להתקין מצלמת רוורס. זה עולה כלום כסף בעליאקספרס, השאלה עד כמה מסובך להתחבר למולטימדיה פיזית והאם צריך לפתוח משהו בתוכנה כדי שזה יעבור למצלמה. מן הסתם מצלמה פשוטה תהיה בלי הקווים שזזים עם ההגה. נו שטיין.

הפוקוס הדור הקודם שנסעתי עליה קצת וגם שכרתי היתה מאוד רכב לנהג ומאוד לא רכב לילדים - מרווח אפסי מאחור בגלל קונסולה שדוחפת את הנהג אחורה. מניח שזה לא השתנה ברעיון אמצע חיים שקיבלה ב2015/6 עם המנועי טורבו.

צריך להתחבר לתוכנה על מנת שבזצן נביעה תשולב תצוגת המצלמה עם חיישני הרוורס המקוריים (שדרך אגב, יודעים גם לבלום את הרכב בנסיעה לאחור).

אני העדפתי שניר מ-vag il ייבצע את ההתקנה והחיבור למולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...