Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו דור 5 מנוע 1.3 131 סוס

שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים רציתי להתייעץ איתכם בנוגע לתוכנה לרכב , אני חושב לעשות סטייג 1 מעלה את הרכב מ131 סוס ל150 בערך

העניין הוא שהרכב חדש ובאחריות אני מפחד שאני אצטער על כך במידה והיבואן יעלה על זה כשתגיע תקלה מסוימת. מה אתם ממליצים? 

יש סיכוי גדול של תקלות לאחר תוכנה לרכב?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תעשה עם ה-20 סוסים אקסטרה האלו? תתחרה במסלול?

עזוב אותך משטויות, יותר פשוט לקנות רכב חזק יותר מלכתחילה וזהו. יש לך פוקוס האצ'בק חדשה עם 180 כ"ס ב-130. חכה עוד קצת, תגיע ה-ST-Line שיותר מתאימה למה שאתה מחפש. אם לא, יש גם לאון באפס ק"מ עם 150 כ"ס (אבל הדגם ממש עכשיו מוחלף) בפחות מהקליאו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמליץ לו לקנות רכב חדש וחזק יותר זה בטח לא פשוט יותר מתוכנה. אומנם זה מה שהוא היה צריך לעשות מלחתכילה אבל מרגע שהוא קנה את הקליאו אז להחליף עכשיו רכב חדש לגמרי בשביל לאון (שבטח תרגיש יחסית מיושנת) עם קצת יותר כוח זה נשמע לי צעד קיצוני.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שפיספסתי שהוא כבר קנה... מצטער. היה די מאוחר.

בכל אופן, למי שלא ממש צריך את תוספת הכח, אני לא הייתי שם תוכנה ברכב חדש. בסבירות מסויימת זה עלול להוביל לתקלות לא זולות, ובכלל נותן ליבואן סיבה (מוצדקת) לא לתקן תקלות שלא קשורות לתוכנה, אם יהיו. בטח ברכב שלא ממש סובל ממחסור בכח, כמו הקליאו.

• רעיון טוב! 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נמצע בבעלותי כבר כמה חודשים 

המנוע מיוצר בשיתוף רנו ומרצדס 

131 סוס לרכב סופרמיני זה מעולה והרכב מרגיש זריז . אני פשוט רוצה לעשות מהסיבה שפשוט בא לי ותמיד רציתי לנסות . וגם מהסיבה שהתכנון שהרכב יהיה בבעלותי כמה שנים טובות מהיום

ביגלל זה שאלתי אם כדאי לנסות. 

הרכב עצמו מגיב טוב ויש לו כח נתון בכל סלד אני פשוט רוצה יותר מהסיבה שאני רוצה לנסות. 

תודה בכל מיקרה חברה! 

וגם רציתי לשאול אם אתם מכירים אנשים ששמו תוכנה לרכב חדש והופיעו תקלות שפגעו להם באחריות 

תצוגה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך להחזיק את הרכב למשך שנים, משער שגם הרחבת אחריות ל 5 שנים אצל קרסו, אתה מרוצה מהכוח של הרכב שלך ואומר שהוא מעולה ושהרכב זריז, הסיבה "כי בא לי ורציתי לנסות" היא לא מספיק טובה לעומת הסיכון שבדבר. במיוחד שאתה לא הופך פה את הרכב לאיזו מכונת מלחמה הזוייה, כולה עוד 20 כ"ס קטנים.

אם בא לך לנסות להרגיש קצת כוח אז לך תעשה הדרכת נהיגה מסודרת על רכב ספורטיבי ותרגיש איך זה מבלי לסכן אחריות של רכב שהולך לשמש אותך במשך שנים.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כל עוד אתה במסגרת האחריות אל תגע בדברים שיפגעו בה, כשתגמר האחריות זה כבר עניין אחר.

ובכללי לגבי הסטייג 1, כשתעשה תלך למישהי שמבין עניין שיעלה את האוטו על דיינו ובעיקר יודע מה הוא עושה, זאת לא חוכמה לשחק קצת עם הווסטגייט ולהרים גדישה אלא לעשות את ההתאמות הנכונות.

אני ממליץ על תוכנה בבניה אישית שיתאים את הרכב לשגעונות שלך ולא איזשהו משהו מהמדף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר ברכב חדש. זו הקליאו החדשה, אמורה לנסוע טוב מאד איך שהיא, לפי מבחני דרכים (דומה לקורסה בכוח שלה). תעשה קורס נהיגה ותשקיע מקסימום בהחלפת בולמים קפיצים (נראה לי שזה פחות פוגע באחריות) או שיפורי התנהגות אחרים שיעשו לך יותר כיף מתוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש  - איזה כיף 
השידרוג שלה מדור 4 לדור 5 - חתיכת מהפך !

לדעתי האישית (אני עם קליאו 1.2 2018) חבל להכנס לזה, האוטו חדש, יש אחריות. 
אני גם רציתי - אבל ירדתי מזה 
במידה והצורך גובר - אולי כדאי לחשוב על מעבר לרכב מחוזק יותר.

בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תחליף בולמים וקפיצים ויראו את זה בטיפול במוסך יבואן,

יש סיכוי טוב שיתנערו לתת לך אחריות במקרה תקלה גם שלא קשורה לחלפים שהחלפת ברכב.

בכללי אסור לך לשנות דברים מכנים ברכב,

זה לא החלפת ג'נטים או צמיגים.

כמה חדש הרכב על הכביש?

קח בחשבון שאחרי 10000 ק"מ המנוע מגיב הרבה יותר חד וזריז מאשר הוא חדש.

תנסה לתדלק כמה פעמים רצוף אוקטן 98 ,עוד תופתע לטובה מהתגובה ללחיצה על דוושת הגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מבצע שדרוג תוכנה כי:
הרכב מספיק זריז.
הוא לא יהפוך למקלארן עם השדרוג.
הנזק הפוטנציאלי לרכיבים שגם ככה לא אמינים ב-100% (גיר כפול מצמדים) גדל עם שינויים.
לא הייתי רוצה לאבד את אחריות היצרן בשביל עוד חצי שניה בזינוק מ-0 ל-100.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...