Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי עבודה של בוש

דוד מסרי
שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

חיפשתי ולא ככ מצאתי מנסה להבין מה ההבדל בין הסדרה הכחולה של בוש לבין הסדרה הירוקה( הכלים הכחולים והירוקים)רוצה לדעת מה ההבדלים באמינות הספק סוללה או כל פרט אחר שתוכלו לתת לי במקרה שלי מחפש מקדחה( לא חייב בוש פשוט יודע שזה מותג להרבה שנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרה הירוקה- מיועדת למשתמש הביתי הממוצע-עבודה פעם ב....הכלים לא שונים בהרבה מהדברים שיש באליאקספרס או באיקאה. 

הסדרה הכחולה- מיועדת לשימוש מקצועי-כל יום כל היום.

איכות החומרים, והרכיבים(הפלסטיקה, מיסבים, מתגים מנועים ,רכיבים אלקטרוניים וכ'ו) בסדרה הכחולה גבוהה בהרבה. זה כמובן גם מתבטא במחיר.

לגבי סוללה-אני לא יודע להגיד כי לא יצא לי להשוות כלי מול כלי. מאמין שגם שם יש הבדלים במשך הטעינה, הגנות איכות התאים וכ'ו. מה שבטוח, כל סדרת ה12v/18v מונעת על אותן הסוללות, ככה שאם תחליט לרכוש עוד כלי מהסדרה תוכל להשתמש בסוללות שכבר יש לך. לא בטוח אם זה ככה גם בירוקים.

ממליץ לבדוק  את סדרת ה12v הכחולה שלהם למשל את המברגה הזאת(סתם מחיפוש קצר):

https://www.almog-tech.com/items/2468826-מברגה-מקדחה-רוטטת-12V-כולל-2-סוללות-Bosch-2AH-בוש-

שים לב שהמברגה הזאת מצויידת במנוע ללא מברשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי מברגה של בוש מהסדרה הירוקה.

חיש מהר הסוללה נדפקה ולא החזיקה מעמד יותר מחמש דקות.

חודש שעבר רכשתי מברגה חדשה ובוש בסדרה הירוקה לא עלו בכלל על הפרק (לבסוף רכשתי וורקס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברגה בוש כחולה נפלה לי מהמרפסת (קומה שלישית) על מחסן  שירות בחצר למטה (מזל), בגשם שוטף, לקח לי כרבע שעה עד שבצלחתי לחלץ אותה, לא הזיז לה בכלל, לא הנפילה ולא הגשם. (גם למחסן שלום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרה הירוקה- מיועדת למשתמש הביתי הממוצע-עבודה פעם ב....הכלים לא שונים בהרבה מהדברים שיש באליאקספרס או באיקאה. 
הסדרה הכחולה- מיועדת לשימוש מקצועי-כל יום כל היום.

איכות החומרים, והרכיבים(הפלסטיקה, מיסבים, מתגים מנועים ,רכיבים אלקטרוניים וכ'ו) בסדרה הכחולה גבוהה בהרבה. זה כמובן גם מתבטא במחיר.
לגבי סוללה-אני לא יודע להגיד כי לא יצא לי להשוות כלי מול כלי. מאמין שגם שם יש הבדלים במשך הטעינה, הגנות איכות התאים וכ'ו. מה שבטוח, כל סדרת ה12v/18v מונעת על אותן הסוללות, ככה שאם תחליט לרכוש עוד כלי מהסדרה תוכל להשתמש בסוללות שכבר יש לך. לא בטוח אם זה ככה גם בירוקים.

ממליץ לבדוק  את סדרת ה12v הכחולה שלהם למשל את המברגה הזאת(סתם מחיפוש קצר):
[url=https://www.almog-tech.com/items/2468
שים לב שהמברגה הזאת מצויידת במנוע ללא מברשות

למרות שבתרגום המילולי אתה צודק , התרגום הנכון הוא מנוע ללא פחמים brushless,
מנוע עם פחמים דורש החלפה שלהם אחת לתקופה (בשימוש ביתי זה אחת לכמעט אף פעם )

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשימוש ביתי, שני מקדחות של בוש ירוקות הלכו בהם הפחים., אחרי 4 שנים כל אחד. 

עכשיו יש לי כבר 5 שנים מברגה ומקדחה מהסט הכחול ואין יותר בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...