Jump to content

דוד מסרי

 • הודעות

  18
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של דוד מסרי

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. שלום לכולם, אני מעוניין לדעת אם אפשר להתקין בטויוטה קורולה 2014 sun קרוז קונטרול נאמר לי לשאול האם קיים קונקטור מתחת לכרית האויר אשמח לדעת האם מישהו עשה ואם ידוע מחיר של התקנה כזו. תודה!!
 2. תודה על התשובה , אז בעצם הוורקס והג'ימי הם די תחליף מחוזק לצינור הגינה כך שגם אם אשטוף כל שבוע שבועיים עדיין אצטרך את שיטת הדליים? בנוסף יש הפרש של 2 בר בין הג' ימי לוורקס זה באמת כזה משמעותי או שעדיף ללכת על מה שזול? תודה.
 3. תודה רבה על המענה המקיף הרצון שלי בגדול הוא לקחת את הגרניק לעשות שטיפה בעוצמה חלשה עם סבון לאחר מכן להעביר עוד שטיפה ללא חומרי ניקוי וכמובן לייבש אין לי אפשרות לעבוד בשיטת שני הדלאים השאלה האם החלשים יותר( ג'ימי, וורקס)יכולים לנקות את הרכב בדרך זו גם אם הרכב לא נשטף שבועות( כמובן שאם הרכב ממש מלוכלך האם תהיה האופציה לעשות תהליך זה מספר פעמים) או שאני חייב לקנות את הגרניק של קרשר אגס כמה עולה סוללה נוספת של קרשר? חיפשתי ולא מצאתי תודה מראש.
 4. שלום לכולם, קצת ארך אבל ממש אשמח לעזרה!! מחפש גרניק נייד לשטיפת הרכב כי אין לי גישה לנק' חשמל ומים מאוד מבולבל ומתלבט בין הוורקס( שיש בארץ)( עם בערך 24 באר) לבין הג'מי ( בין 20 ל22 באר )לבין הדגם של קרשר שיש לו לחץ של 110 באר אבל עולה 1500 בערך, השאלה היא האם השניים האחרים( וורקס וג'ימי)באמת עוזרים בשטיפה של הרכב? ןאיך הם מבחינת הקצפה אם אקנה שמפו שאמור להקציף במידה ושוטף אחת לחודש. והאם יש הבדל מורגש בעבודה בין הג' ימי לוורקס מבחינת עוצמה איכות וכו'. אם יש מישהו מבאר שבע שמוכן שאגיע לראות איך המוצר והלתרשם איך הוא עובד תודה מראש לעונים.
 5. היי חברים, חיפשתי ולא ככ מצאתי מנסה להבין מה ההבדל בין הסדרה הכחולה של בוש לבין הסדרה הירוקה( הכלים הכחולים והירוקים)רוצה לדעת מה ההבדלים באמינות הספק סוללה או כל פרט אחר שתוכלו לתת לי במקרה שלי מחפש מקדחה( לא חייב בוש פשוט יודע שזה מותג להרבה שנים)
 6. הבנתי אחי תודה על העזרה מה עם חברה כמו בי טק טולס הבנתי שהם יחסית זולים ויש להם יכולת שאיבה עצמית
 7. התקציב הוא בסביבות 900 1000 ואם אני רוצה הקצפה צריך לקנות את כל המכונה בעלי או רק המיכל הקצפה? אגב לאבור ראיתי שחלק מהמכונות מיוצרות בסין וחלק איטליה יש לזה משמעות?( כי הרי הכל מיוצר בסין)העיניין הנוסף שאני די חייב בגלל המיקום שלי שתהיה אפשרות לעבוד עם דלי או ג'ריקן. הרבה המליצו על בי טק טולס שגם הם מייצרים בסין אבל ממה שהבנתי זו חברה ישראלית
 8. תודה, יש לך אולי מושג איזה מוצרים נלווים צריך ומה באמת חשוב כשניגשים לקנות מוצר כזה?
 9. היי חברים מחפש מכונת שטיפה לרכב שלי ואולי מידי פעם שביל כזה או אחר מדרגות תריסים וכו' השאלה מה הלחץ שצריך איזה יצרן ואיזה פריטים נלווים חייב שיהיה.. הדבר העיקרי שהמכשיר ישמש לו הוא שטיפת רכב. הבנתי שלא טוב שמנוע המכונה יהיה מפלסטיק ואני צריך שתהיה למכונה יכולת לשטוף מתוך דלי מים או ג'ריקן ולא רק מחיבור לברז, השאלה היא אם חברות כמו B. THECK TOOLS או LAVOR ( אם יש חברות אחרות שאתם מכירים) הן חברות אמינות? מאוד מתחיל בתחום לכן אשמח לכל פיסת מידע שתוכלו לתת.
 10. עזרה? הבנתי שלא טוב שמנוע המכונה יהיה מפלסטיק ואני צריך שתהיה למכונה יכולת לשטוף מתוך דלי מים או ג'ריקן ולא רק מחיבור לברז האלה החא אם חברות כמו B. THECK TOOLS או LAVOR הן חברות אמינות?
 11. היי חברים מחפש מכונת שטיפה לרכב שלי ואולי מידי פעם שביל כזה או אחר מדרגות תריסים וכו' השאלה מה הלחץ שצריך איזה יצרן ואיזה פריטים נלווים חייב שיהיה.. הדבר העיקרי שהמכשיר ישמש לו הוא שטיפת רכב
×
×
 • תוכן חדש...