Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיונות לעבודה שיכולה להתאים לבחור גאון שמסיים תואר שני בתקשורת

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 1411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברי הפורום שלום רב,

אז יש לי אח גאון (ברמה שהציעו לו במחוננים להתחיל בכיתה ז' תואר ראשון) הוא מאד יצירתי, משקיען, מבין במלא תחומים וחכם בצורה קיצונית. אח שלי עתיד לסיים הסמסטר את התואר השני שלו בתקשורת באוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות). במקביל לתואר הוא היה מתרגל באוניברסיטה במשך שנתיים(הוא לא רוצה קרירה באקדמיה).

הוא למד בעבר קולנוע וטלוויזיה וגמר את התואר בהצטיינות יתרה. במקביל הוא גם קיבל מקום ראשון בתחרות של YES  וקשת על הסדרה שהוא כתב. בנוסף, הוא גם היה מורה למשחק באוניברסיטה.

עוד מעט הוא יוצא מחממת האקדמיה ואני רוצה לעזור לו ברעיונות לעבודות שיכולות להתאים לו.

הכי מעניין אותו זה להשתלב בעולם הטלוויזיה והתקשורת אך הוא עם ראש פתוח גם לדברים אחרים. 

האם בהשתלבות בעולמות האלו זה בעיקר לפי פרוטקציה והכרויות ?

אשמח לעזרתכם בהכוונה וברעיונות  לתפקידים שיכולים להתאים לו. 

תודה ענקית לעוזרים 🙂 

עריכה אחרונה על ידי eilam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה כמה הוא טוב ומצטיין, יהייה לו קשה עד קשה מאוד להיכנס לתעשייה הזו ללא פרוטקציות ומישהו שימשוך אותו פנימה.

על אחת כמה וכמה בתקופה כזו שהתקשורת והתרבות במצוקה קשה ולא מעט אנשים מהתחום  יצאו לחל"ת ארוך ללא הגבלת זמן.

אני הייתי מציע, שימשיך לנסות להגשים את החלום, אבל בד בבד שילמד במקביל מקצוע נוסף,

למשל, עבודת כפיים מכניסה כמו אינסטלטור , חשמלאי וכו', זה לא מעט כסף ותמיד צריך עוד.

או משטרה/כבאות/ אח מוסמך /מד"א, שגם פה תמיד יהייה שפע עבודה וביקוש.

מקצוע שיבטיח לו עבודה עד שיצליח בחלום שלו, אם בכלל יצליח, כי שוב, זה מאוד קשה עד בלתי אפשרי להיכנס לשם. עצם העובדה שהוא מצטיין באוניבריסטה,

מתרגל, זכה בתחרות נחשבת בחברה נחשבת כמו YES ועדיין לא קיבל שום פנייה רשמית מגוף תקשורת כלשהו,

אומר לך דרשני על  כמה קשה להיכנס לתחום.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראש פתוח? שירשם לאח הגדול ויזכה או אם הוא עדיין רווק אז לתוכנית של החתונות, בקיצור שיהיה פליט ריאליטי, ככה הכי קל להתקדם.

גאון גאון אבל איזה מקצוע הוא בחר לו...

אני באמת מאחל לו בהצלחה. הלוואי שיצליח. חסר תוכן ואיכות בעולם התקשורת היום.

שיבדוק אם בתאגיד ״כאן״ צריך עובדים. הערוץ היחיד שמייצר תוכניות שאפשר לצפות בהן ומהדורות חדשות בשישי שלא נראות כמו קרקס מדרנו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכרות מוקדמת בתחום הזה - כמעט חובה, או במילים אחרות, נא להתחיל לפתח קשרים עוד אתמול.

לגבי בחירה של תחום מפוקפק - אם הבחור גאון הוא יוכל לעשות סוויץ' בכל רגע שיבחר לתחום אחר, זה בדיוק הזמן לנסות משהו מעניין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכול מקרה, אם החבר אכן גאון ולא ימצא את עצמו בתחום התקשורת. 

יש לי חבר שהוא חריף מאוד - פסיכומטרי של 760 , סיים תואר בהצטיינות, רק מה- הוא הלך לפי הלב שלו ולמד תואר ללא שום ישום אמיתי מעבר לאקדמיה. 

אבל בגלל שהוא גאון ויש לו פסיכמוטרי גבוה מאוד,הזמינו אותו לראיונות וגם הוא הצליח לעבור מבחנים של חברת הייטק, ושם הוא הסתדר כבר. 

אם הוא באמת סוג של גאון כמו שאתה מתאר, אנשים כאלה יצליחו להסתדר סבבה גם בלי הניירת הנלוות אליה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משתלבים "בעולמות", מגדירים מקצוע מבוקש. אני לא מבין כלום בתקשורת, אבל כמו בכל תחום, צריך להחליט אם אתה שחקן, תסריטאי או במאי (סתם לדוגמא). דבר שני, לפעמים לוקחים עיסוק שהוא לא בדיוק מה שאתה רוצה, אבל בינתיים אפשר להתפרנס ממנו בתעשייה. למשל, יש לי מכר שהוא הכי אוהב לצלם סרטי דוקו, וגם עשה כאלו, אבל מתפרנס מצילום סטילס של "מאחורי הקלעים" של סדרות, ולימוד באקדמיה.

כאמור, לגאונים יש תמיד יותר אפשרויות, אבל אני גם מכיר גאונים שהלכו לאיבוד. צריך גם יכולת להתפקס, וזה לא פחות חשוב.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...