Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהיכן להזמין חלפים לטיפול במחירים המשתלמים ביותר?

Guy30
שימו לב! השרשור הזה בן 1466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

אני מעוניין להזמין חלפים מקוריים/תחליפים איכותיים.

מהיכן הכי זול משתלם לקנות חלפים לרכב? עדיף להזמין מחו"ל או מהארץ?

בנוסף, אשמח לדעת מהו אורח חיי מדף של מסנן שמן למנוע ומסנן אוויר.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כל פעם שאני מעוניין להזמין חלקים, אני בודק מול היבואן בארץ (יש להרבה מהיבואנים מחירון ברשת), לאחר מכן מול אתרים בחו"ל (כמובן בתוספת משלוח ומיסים אם קיימים) ואז מחליט מאיפה להזמין.
לא תמיד משתלם להזמין חלפים מחו"ל בין אם זה בגלל אורך המשלוח או העלות שהיא לא תמיד אטרקטיבית.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• אהבתי 1

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין לעכשיו כבר ביצעתי את הטיפול. אך להבא אשמח לדעת.

MX5 2006

העיקר זה שמן מנוע 5W30 של מוטול, מסנן אוויר מקורי, מסנן שמן מקורי

לעכשיו אני עדיין צריך מסנן אוויר מקורי. גר בחדרה. 

במהלך הזמן מתווספים גם רפידות בלם, שמן דיפרנציאל, שמן גיר וכ'ו..

עריכה אחרונה על ידי Guy30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחדרה ואם תרצה אוכל לדאוג לך באור חלפים אני מקבל שם את החלפים בעלויות של מוסך והמון שנים עובד איתם. הסחורה שלהם גם מצויינת ויכולים להשיג לך גם חליפי וגם מקורי בלי בעיה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, מאור30 כתב:

גם אני מחדרה ואם תרצה אוכל לדאוג לך באור חלפים אני מקבל שם את החלפים בעלויות של מוסך והמון שנים עובד איתם. הסחורה שלהם גם מצויינת ויכולים להשיג לך גם חליפי וגם מקורי בלי בעיה.

נשמע מצוין.

קניתי משם (בהנחה דרך חבר, ואשמח להשוות איתך מחירים להבא) פילטר שמן מקורי, אך מעבר לכך הוא לא מחזיק שמנים של מוטול או מסנן אוויר מקורי.

כמובן שאשמח לקנות ממנו במידה ויחזיק את המוצרים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר איתי להבא לפני שאתה צריך ונדאג שיזמין לך מה שתצטרך. פילטרים הוא יזמין לך מה שתצטרך..עם שמנים אולי הוא לא עובד עם מוטול אבל הרבה טובים אחרים כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, מאור30 כתב:

דבר איתי להבא לפני שאתה צריך ונדאג שיזמין לך מה שתצטרך. פילטרים הוא יזמין לך מה שתצטרך..עם שמנים אולי הוא לא עובד עם מוטול אבל הרבה טובים אחרים כן.

אשמח שתבדוק לי מחיר לפילטר אוויר מקורי.

052-639-9891 זה הנייד שלי בכדי שיהיה לנו יותר קל לשוחח.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 14.4.2020 בשעה 12:37, מאור30 כתב:

היי

אני מעוניין להזמין 3 בקבוקים שמן גיר של הונדה MTF-3 ומסנן אוויר מקורי למאזדה MX5 2006.

תזמין לי בבקשה וכשיגיע אבוא, ובנוסף אשמח שתיצור אותי קשר בוואטספ.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.4.2020 בשעה 12:37, מאור30 כתב:

יש הנחות לחיילים?

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...