Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עם אופן ספורטיבי צעיר מרווח

eellaadd2
שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , 

קצת על עצמי, אני מתכנן לאיזור חתונה + לקחת בחשבון עגלת תינוק לכן אני צריך רכב כמו גולף/לאון משהו שגם מרווח יחסית וגם עם בגאז גדול . 

אז ככה אני בתחילה חשבתי להשקיע כ30 -40 אלף שקלים אך אני לא רואה משהו שמעניין אותי או שבא לי טוב מבחינת קמ /נתונים

מכיר את הגרמניות טוב מאוד היו לי 4 כאלה בכל חיי -מטפל אצל רון בתא אז ככה שמטיפולים וכאלה אנילא מודאג

מכיר את הdsg והמנועים ולאחר בדיקה מדוקדקת אם הם במצב טוב אין יותר מדי ממה לחשוש...

החלטתי להעלות את התקציב ל60 אלף ואני לא מוכן להשקיע יותר מכך אלא אם כן יש איזה אקזמפלר שמור עם נתונים פצצה אפשרי עוד 5-6 ..

הסתכלתי על גולף קומפורטלייין 2015 מגיע עם גג פנורמי ועם המנוע "החדש" 150 כ"ס שמשך אותי אבל לכאן אני עולה תקציבית ל72 בערך וזה מתנגש ממש

אאודי אי 32013  ומעלה החלטתי שלא ללכת על ה1.8 לאחר שקראתי הרבה על המנוע אבל אני לא מוצא משהו שמור במחיר של 65 

כן ראיתי את הספורטבאק 1.4 עם הגג פנורמי שהוא נראה מאובזר ונראה טוב רק לא מוצא משהו נורמלי עם קמ נמוך 

אחרי חפירות ראיתי את הלאון אפ אר 1.4 ידנית שנדלקתי עליה ובהמשך השלמתי קצת עם כך שהיא 2 דלתות הפריע לי מאוד בתחילה ועדיין מרווחת בכללי שאין לי בעיה עם זה. ואני יודע על אמינות מופתית של השילוב מנוע וגיר 

קיצר צריך אתכם לעזרה אולי יש פה משהו שאני מחמיץ

איך ה1.4 כשהוא יושב על האאודי ? אנילא מחפש אוטו מירוצים או למסלול אבל כן באלי להרגיש בכוח ושיהיה.

הייתה לי פולו 1.2 שנהניתי ואחלה אך מחפש יותר חזק מכך אבל שוב אין צורך ב1.8 ולהשתגע מבחינת כוח , חשוב לי מאוד על הדגשים הללו :

נראות של הרכב-שימשוך אותי ויהיה צעיר יחסית

אמינות -dsg כבר אמרנו כל עוד אני בודק אותו אצל רון והנתונים בריאים אז אין לי בעיה הכל טוב 

שמירת ערך יחסית 

חסכון בדלק!! אני נוסע באיזור ה20 בשנה בערך ולרוב בתוך העיר (עד כה הייתי עם לנד קרוזר דיזל קצר והוא היה שובר אותי ) 

תודה לכולם ואם יש עוד שאלות או משהו שהחמצתי אשמח לענות במהרה על מנת לקדם ולזרז תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה יודע מה אתה רוצה ורק צריך להמתין בסבלנות עד שתתפרסם הבונבוניירה המתאימה.
לגבי לאון 3 דלתות, אין ספק שזה חיסרון גדול אם הרכב אמור להישאר אצלך גם כשכבר יהיו לך ילדים. זה דורש אקרובטיקה...
מה לגבי אלפא ג'ולייטה? תענה על צרכיך לרכב מעוצב וחזק ותוכל למצוא בקלות אחת ידנית, והן כולן עם 5 דלתות

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ולייטה נשמעת כמו אופציה ששווה לשקול.

מסובבת ראשים (יחסית...), 170 כ"ס ואמינות טובה אם טופלה כהוגן.

השאלה היא רק האם נוח לך לנהוג בידני בעיר, כי רוב הנסועה שלך עירונית.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידני לא יודע כמה משפיע אני לא סגור על זה כרגע

אין לי בעיה לנסוע על ידני רק רוצה שלא יימאס לי 

כבר היה לי פולו יאנג ידנית כשנתיים וחצי והכל טוב לא התייאשתי לרגע מהידני

בנוגע לגולייטה מעדיף שלא לגעת ברכב... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו הסתכלתי קצת על הטיגואן

ראיתי דגם שמגיע מנוע 2.0  4*4 

מה הלוז איך הוא? זה המנוע של הגיטיאי עם גיר dag6?

ה1.4 160 כ״ס אני מאמין שהוא לא טוב? ממה שידוע לי מהעבר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע של עברית:

אופן - גלגל

פן - צד

כנראה אתה מתכוון לרכב עם פן ספורטיבי ולא אופן ספורטיבי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הג'ולייטה מכסה יפה את המשבצת, אוטומטית, מנוע חמוד, אמינה יחסית אם משווים להאודי... אז היא הרבה יותר אמינה. כוח לא חסר לה וגם 9 קמ בעיר עם מנוע 1.4 170 כס.  אחלה גיר אוטו אמין (לא כמו...). אני גם לקוח לשעבר של וואג, ייקח זמן עד שאחשוב על אחת. אולי רק בכיוון S3 או RS3 ומנועי ה2.0 ליטר של הקונצרן... דגמים בלי הגיר הדפוק שלהם 7 הילוכים,  מפחידים אותי אישית.

לא הייתי פוסל מהר את הג'ולייטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש לאון 1.4 ידנית קופה.. לדעתי פחות מתאים למשפחה עם ילדים, הבגאז' גדול מספיק

אבל אני נמנע מלהכניס אנשים מאחורה..

Chevrolet aveo 2006 - sold, Seat leon fr 2014- sold, abarth 500c 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מילים לגבי הידני, אם זה הרכב היחיד במשפחה שייקח קבוע את הילד העתידי (דיברת על עגלה( אני לא ממליץ לך על ידני, בשלב מסוים תגלה את עצמך או את אשתך נוהג עם יד על ההגה ויד מחזיקה בקבוק או את המוצץ בפה של התינוק (הייתה לי קנגו ידנית שבאה יחד עם הבת הראשונה שלי) וזה היה סיוט. כל החלפת הילוך בעיר גררה ילדה לא מרוצה שלקחו לה את התשומת לב.

אם הילד לא בדרך ואתם לפני החתונה ואתה לא רואה את עצמך אבא בשנתיים הקרובות תלך על ידנית, חיים פעם אחת וזה הזמן, בעתיד סדר העדיפויות ישתנה לך.

לגבי ה3 דלתות- שוב אם ילדים בתכנון הקרוב אל תעשה את הטעות הזאת, להוציא ילד שסוף סוף נרדם מכיסא והבטיחו ולהביא אותו ישן הביתה זה מסובך, לעשות זאת בלי דלת אחורית זה כבר מבצע בלתי אפשרי- למען הבטיחות הנפשית שלך ושלום הבית עם האישה תוותר על 3 דלתות- זה טוב לרווקים ולא למי שמתכנן משפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

לגבי הידני - אישית, מעולם לא נתקלתי בבעיה הזאת. נסעתי המון עם ילדים ברכבים ידניים, הילדים במושב האחורי ואני לא 'מחזיק' להם שום דבר במהלך הנסיעה. מקסימום 'משחיל' מוצץ.

לגבי 3 דלתות - צודק מאוד. לא נוח בעליל להכניס/להוציא/לחגור (אל תמחק את המיותר, כי אין. צריך לעשות הכל...).

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח תודה על התגובות  ועל העזרה ,

אני כן מתכוונן ומחפש נראה  לאן נגיע בהמשך , ראיתי רכב עם 60 קלף ק"מ שהוא נראה ומרגיש כחדש, מבחינת אמינות אני יודע שאין בעייתיות חוץ מלעשות בדיקה מעמיקה ואולי יישור קו קטן בנוגע למשאבת המים הנוראית שקיימת בדגמים הללו . 

מבחינת איי 3 ראיתי דגם 1.4 ספורטבק עם גג פנורמי וכו' שהרכב די מעניין , השאלה איך וכמה מהיר הוא ביחס ללאון הידנית לצורך הדוגמא , 

חשוב לי צריכת הדלק שזה אני מעריך באיזור ה16 מחוץ לעיר ובתוך העיר איזור ה12 בערך 

לחיצות מדי פעם לא תמיד לא באנו לגרזן את הרכב, אפשר המלצות או עוד הכוונה אם יש למישהו ? 

תודה לכולם על התגובות 

שיהיה לנו חג פסח שמח וכשר ומוצלח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...