Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור על M3 אדומה -ואיך זכיתי במכרז של BAT בטעות [לא בארץ המוגבלויות הבלתי אפשריות]

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שעדיין לא מכיר את BAT -bring a trialer, זהו אתה מכרזים אינטרנטי לרכבים, אופנועים ודברים שקשורים לעולם הרכב.

מה שמיוחד באתר הוא, שהוא מבוסס על פורמט של פורום, כלומר תוך כדי תקופת המכירה עד סיום המכרז, ניתן לשאול בפומבי את המוכר שאלות, או לבקש מידע נוסף, כמו תמונות, סרטונים, מסמכים וכו. המוכר כמובן תמיד טורח לספק תשובות ופרטים, כדי להוכיח אמינות. להזכיר, הכל בפורום פתוח וגם כל מי שרשום יכול להוסיף הערות והארות.

בכל ימי השבוע יש מכרזים שמסתיימים במשך היום, כמובן שאני מקבל את האימייל היומי, ואני מכור קשות לאתר. הרכבים הם תמיד מיוחדים גם אם לא נדירים, מגיעים מכל העולם, ובהרבה מקרים לא יקרים במיוחד. המידע שלומדים מהתגובות הוא מרתק, והרבה פעמים יש קרבות בידים בדקות האחרונות שמרימות את הערך גבוה גבוה.

בנקודה הזאת אתם כבר יכולים להבין מה קרה.. אני עוקב אחרי BMW E36 M3 כבר תקופה ארוכה והמחירים עולים בהתמדה. דוגמא קיצונית זאת ה M3 LTW של פול וואקר שנמכרה לפני שבועיים במעל $300,000 והרבה M3 אחרות שנמכרות במעל 10, 20 ו 30 אלף דולר.

שמתי לב לM3 האדומה באתר, שהמחיר לדעתי היה נמוך ממחיר השוק. הרכב הוא 1999, השנה האחרונה של הדגם, קבריולט, עם גג קשיח מקורי, ו 27,000 מייל!!!! (למרות שאני מתעב מכוניות ספורט אדומות קבריולט..)

יום שני שעבר, עלינו להר לעשות סנובורד, ובדיוק לפני שעלינו הליפט נזכרתי לבדוק את המכרז, ראיתי שהמחיר הוא בערך 20 אלף, ונשאר 30 שניות , לדעתי הרכב שווה 25-30 ושמתי הצעה של 21000, ואז איבדתי קליטה, לא ידעתי אם ההצעה נשלחה או לא, 10 דקות לאחר מכן שהיה קליטה, ראיתי אימייל עם איחוליי ברכה על זכייתי במכרז [emoji15][emoji15][emoji15]!!!

בקיצור... זה האוטו

da8ef2e4fafcfd0c87af2ecb00fa4f08.jpg

וזה הלינק למכרז

https://bringatrailer.com/listing/1999-bmw-m3-88/

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

היא מגיעה אליך? אתה צריך לאסוף אותה? איך זה עובד?

עכשיו אני רואה שגם המוכר מאורגון, זה במקרה או שזה אחד הפילטרים שלך לעקוב אחרי מכרזים קרובים גיאוגרפית?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

21 לדבר היפה הזה? גאד דאם.

תתחדש ותהנה, ושלא תדע מוסך (אה-אה-מן).

את האתר אני לא מכיר ומפחד להכנס לבדוק במה מדובר, נשמע כמו פוטנציאל להחלטות כלכליות רעות.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו. תתחדש.

אם הייתי גר בארה"ב נראה לי שהייתי מוציא פה לא מעט דולרים:

דוגמא אחת, עוד דוגמא, עוד אחת, ויש עוד ועוד ועוד...

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כמה שהיא יפה. תתחדש!

את האתר אני לא מכיר ומפחד להכנס לבדוק במה מדובר, נשמע כמו פוטנציאל להחלטות כלכליות רעות.

זה אתר זדוני ומרושע יותר מכל דבר אחר באינטרנט.

• מעניין 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אתר מדהים!

אפשר גם לראות בכמה נמכרו דגמים אחרים

תענוג

https://bringatrailer.com/autobianchi/

ביאנקי A112 כמו שלי במצב תצוגה נמכרה ב2017 ב3700 דולר.

כיף לדעת מה השווי בעולם.

EBAY לא מייצג לדעתי.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש, רכב מהמממם.

רק שאלת תם, הרכב שווק בתור M3 במקור?

אני חשבתי שM3 הגיעה רק בגרסת קופה.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

בשנים של המודל הזה E36, היו גרסאות של קופה, סדאן וקבריולט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הזוי עד כמה כבוד יש לנהגים בעולם כלפי רכבים שלהם שמחזיקים אותם בגילאים האלו והם עדיין במצב תצוגה. יא אללה. תתחדש.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון כשכתוב No Reserve, הכוונה היא שהרכב ימחר בכל מקרה, גם אם ההצעה הטובה ביותר תהיה נמוכה?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...