Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 Aircross - לא מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, odedia כתב:

היום היתה לי נסיעת ״עבודה״ ראשונה עם הרכב מאז הקורונה. בהחלט היה תענוג צרוף. צריכת הדלק בנסיעות בין עירוניות פשוט מדהימה.

קניתי צילונית ״משקפיים״ לשמשה הקדמית, וזה באמת עשה הבדל מ-ט-ו-ר-ף. אפילו המושב לא היה חם כל כך. המזגן עשה את העבודה הרבה יותר מהר. אני חושב שהזגוגית הכפולה בשמשה בקדמית מגבירה במהירות את הטמפרטורה הפנימית ולכן זה היה כל כך דרמטי.

ז"א הבעיה היא רק ב-10 דקות הראשונות של פעולת מזגן אחרי שרכב עמד בשמש? 

אחרי נסיעה של חצי שעה מזגן עובד טוב? (ברמה של מקפיא ?)

לפני 48 דקות, קורן בן אשר כתב:

לגבי המיזוג, זכור לי במעורפל דיווח בעבר של מישהו שעשה "האק" קטן לסיטרואן כלשהי עם סורק מקורי, ושינה את הגדרות מערכת המיזוג ל"טרופי", מה ששיפר משמעותית את ביצועי המיזוג. לא יודע אם רלוונטי, שווה לחפור ולבדוק.

כאן בפורום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני כשעה, קורן בן אשר כתב:

רכב מעניין מאוד ונמצא אצלי על הכוונת בעתיד. מישהו יכול לעשות קצת סדר בנושא התאורה, יש לד מלא ואם כן באילו רמות גימור? (דיל-ברייקר מבחינתי).

דיל ברייקר גם אצלי אחרי שנתיים וחצי עם לד מלא בבמוו, בעיקר על רקע הכבישים הבעייתיים אצלנו במעמקי הצפון, זו התוספת הראשונה ברשימה שדחפה אותי להזמין את ה-shine.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, feel כתב:

כאן בפורום ?

כן, אני יכול להשבע שאני זוכר משהו כזה כאן בפורום לפני כמה שנים, ושהיה מדובר בתוצרת PSA כלשהי. מקווה שאני לא מדמיין... אנסה למצוא.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מודה שלא חפרתי לעומק בספרכב, אבל במולטימדיה לא מצאתי אפשרות להציג צריכת דלק ממוצעת אלא רק רגעית.

אני זוכר שב-feel (לוח שעונים רגיל) יש תצוגה כזו.

מישהו עלה על זה או שאין אופציה כזו?

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, קורן בן אשר כתב:

לגבי צלונים, אני חוזר וממליץ על כיסוי "חזיה" מהסוג הבא: https://www.amazon.com/gp/product/B01N5FJJVP

אני בטוח שזה ייתן הגנה מקסימלית אבל וואו, זה כל כך הרבה עבודה כל פעם שמחנים... מניח שמהר מאוד אתעצל לשים את זה. 

יתרון גדול שלו זה הגנה על מצלמת המכ״ם. 

לפני כשעה, itaysamurai כתב:

מודה שלא חפרתי לעומק בספרכב, אבל במולטימדיה לא מצאתי אפשרות להציג צריכת דלק ממוצעת אלא רק רגעית.

אני זוכר שב-feel (לוח שעונים רגיל) יש תצוגה כזו.

מישהו עלה על זה או שאין אופציה כזו?

כשאתה במצב של התצוגה הרגעית, תלחץ על הכפתור בקצה של הוינקר הימני וזה יחליף בין התצוגות - רגעית, נסיעה 1 ונסיעה 2. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Quad כתב:

יש לי Shine Pk 1.6 כבר כמה חודשים. 

חניה אוטונומית - עובדת מעולה. משהו בממשק לא אינטואיטיבי ומבלבל בפעמים הראשונות. כאילו הרכב מצפה שתשלב להילוך מסוים אבל לא כותב הוראה על הצג. לפעמים גם צריך לעבור את החניה המיועדת במרחק גדול יחסית לפני שהמערכת מאשרת שהחניה מתאימה. אחרי כמה פעמים ״מבינים״ את הרכב וזה עובד מצוין. 

הבעיה שלי היא בעיקר שזוית הסיבוב נראה חדה מדי ואני הולך לשרוט את הרכב בחניה ליד. ניסיתי לחנות בחניה עם מדרכה מרוצפת והוא התעלם ממנה והגלגל כבר נגע בה. אולי אני צריך לתת יותר מרווח מהצד שאני חונה בו. אגב - אני מדבר רק על חניה בניצב, לא ניסיתי במקביל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל״ש,

האם מישהו רכש פה את הרכב ברכישה פרטית את ה Shine והצליח לקבל הנחה יותר מה 13K שמוצעת? אני מוטרד מירידת הערך הצפויה.

@odedia המבחן שלך עזר מאוד, תודה. תוכל לשתף מה גרם לך לבחור בסיטרואן ולא בסקודה או בפג׳ו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, odedia כתב:

אני בטוח שזה ייתן הגנה מקסימלית אבל וואו, זה כל כך הרבה עבודה כל פעם שמחנים... מניח שמהר מאוד אתעצל לשים את זה.

מניסיון של שלוש שנים, הרבה פחות עבודה ממה שנראה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, toyotaow כתב:

מנצל״ש,

האם מישהו רכש פה את הרכב ברכישה פרטית את ה Shine והצליח לקבל הנחה יותר מה 13K שמוצעת? אני מוטרד מירידת הערך הצפויה.

@odedia המבחן שלך עזר מאוד, תודה. תוכל לשתף מה גרם לך לבחור בסיטרואן ולא בסקודה או בפג׳ו?

ההנחה של ה-13 אלף יפה מאוד, בשביל השוואה, בהשקה הייתה הנחה של 4 אלף, ובמבצע חבר הייתה הנחה של 8 אלף לדגם הזה.

ירידת ערך לרכבים האלה עדיין יש גבוה יותר מתוצרת יפן או קוריאה, וזה למעשה, החיסרון האמיתי היחיד של הרכבים האלה.

אני מאמין שבעתיד, ובעיקר בגלל העבודה הטובה שעושה כיום ה-3008 בתחום הסחירות, הנושא הזה ישתנה ויהיה שיפור משמעותי בצניחת הערך של הצרפתיות במחירונים.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ההנחה של ה-13 אלף מדברת על יד 01. לא יודע אם גם ה-shine נכלל שם.

היה עוד מבצע הנחות שדיבר על 5000 ש"ח הנחה ומבצע האונליין שכלל רק את דגם ה-feel.

המשותף לכל המבצעים הוא שהם ללא אופציית טרייד שאז מן הסתם רמת המיקוח יורדת, אבל מניסיון - קיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבצע מכירות און ליין האחרון הנחה על SHINE PK בנזין הייתה 13K והנחה על דיזל הייתה 10K

היום, באון-ליין הנחה על שיין PK דיזל היא 5K .  סוכנות בנתניה כן מציעה הנחה של 10K (לא יודע על איזה רמת גימור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, toyotaow כתב:

מנצל״ש,

רכשתי את הדיזל ואכן שם ההנחה עמדה על 10K. נתנו גם ביטוח חובה חינם אז אפשר להתייחס לזה כ-11K הנחה. הדגם בנזין יקר יותר אבל קיבל 13K הנחה.

נסעתי בפיג׳ו 3008, הוא היה נחמד מאוד אבל די רועש בנסיעות בין עירוניות. הוא גם מרגיש קטן יותר למרות שזו אותה פלטפורמה, ה-C5 מאוד מרווחת ופתוחה בהשוואה לקוקפיט של פיג׳ו. כמו כן ללא ספק הפיג׳ו היתה פחות נוחה בכבישים משובשים יותר.

היתה לי סקודה קארוק במשך שנתיים מהעבודה. בגדול - רכב מעולה. יותר ״ספורטיבי״ מנוח, וגם נראה קצת פשוט בהשוואה. כמו כן, צריכת הדלק שלו לא מרגשת בכלל. בליסינג זה לא הזיז לי אבל ברכב פרטי זה חשוב מאוד. מה שחסר לי ב-C5 שהיה בסקודה זה המתלים לשקיות בבגאז׳ (מדהים כמה שפיצ׳ר כל כך פשוט יכול לעשות הבדל ביום יום!) והיכולת של הרכב לעמוד בעצמו ברמזורים גם אם אני מוריד את הרגל מהבלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור למה בפיזו וסיטרואן אין את האופציה של Auto Hold כפי שנרשם בתגובה מעליי שזה חסר בסיטרואן. מישהוא יודע הסיבה?

זה תכונה סופר נוחה שאני לא חושב שאוכל לוותר עליה ברכישת רכב חדש. יש את זה היום בהרבה מתחרים ל PSA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 53 דקות, toyotaow כתב:

@itaysamurai בסוכנות טוענים שההנחה היא לבעלות 00 שלי. אתה בטוח במה שאתה אומר?

אני כמובן לא מכיר את כל ההנחות ועברו כמה שבועות מאז שביצעתי את ההזמנה שלי, קראתי את זה באתר שמרכז מבצעים וזה מה שהיה כתוב.

כידוע כשאתה בא בלי טרייד, פוטנציאל ההנחה גבוה יותר אז יש מצב לרכב יד 00 עם הנחה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...