Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 Aircross - לא מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוקא יש בלינג לחלק העליון של הטמבון ב 5008, שמגיע רק בדגם המאובזר, ויש מצב שארכוש כזה אפטר מרקט. בכל הרכבים שהיו לי בשנים האחרונות שרטתי שם את הטמבון ויכול להיות שזה יהיה יעיל במיוחד וגם 'מבלנגג' אם כתבתי נכון.

Screenshot_20200708-212943.png

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • רעיון טוב! 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהרכב הזה נראה מעולה בשחור. לטעמי גם הלבן נראה טוב, בגלל השילוב עם האדום. בדרך כלל אני לא סובל רכבים לבנים אבל פה זה השתלב יפה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בהשקה רציתי להזמין את הלבן עם הסלון עור חום כמו שיש בקטלוג ובחו"ל.

היבואן לא הביא את השילוב הזה.

מדובר על לבן פנינה ולא לבן רגיל כמו שיש בארץ.

וכן, השילוב עם הקישוטים האדומים נראה טוב 

עריכה אחרונה על ידי Liran xsi
  • רעיון טוב! 1

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהעור חום הוא עור נאפה או שקר כלשהוא שעולה משמעותית יותר יקר מה״עור״ שיש לנו עכשיו. אבל אני מסכים, הוא נראה מדהים.

אגב - היום במסעותיי עם המזגן של ה-C5 גיליתי תגלית מרעישה: כשהמזגן נמצא על 14 מעלות ולא על Max AC הוא עובד *יותר חזק*. אני חושב שכשמפעילים Max AC הוא כנראה מנסה יותר לקרר ולכן אין לו את אותה העוצמה של האיוורור, אבל על 14 מעלות מרגיש לי אותו דבר רק עם עוצמת איוורור הרבה יותר חזקה.

מישהו יכול לבדוק ולאשר את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

הרכב שלי (של אשתי בעצם) 1.5 SHINE לבן עם נגיעות אדומות.

אצלי המזגן מקרר די טוב יחסית לשטח הפנים ולשטח החלונות הגדול שמחמם את הרכב במהירות בימים חמים אלה.

לוקח לו כמה דקות על 17-18 ואז מעלה לטמפ' 20-21.

האם מישהו נתקל בבעיות במערכת? לפני שלושה שבועות הפסיקה לזהות את האנדרויד אוטו אצלי ואת האפל קארפליי אצל אשתי... החלפתי כבלים לא עזר...

פתאום אחרי כמה ימים התחילה להתקע ולאתחל את עצמה כמה פעמים תוך כדי שהרכב מונע (ללא אפשרות לשלוט בכלום). הבעיה לא משתחזרת כל הזמן (במיוחד לא כשאני מבלה כמה שעות במוסך).

אתמול חזרו הטלפונים לעבוד אבל הבוקר המערכת שוב עשתה כמה פעמים ריסטרט. 

ד"א מישהו קיבל הודעה על RECALL לצינור מים? כמה זמן זה אמור לקחת בפועל? (היום קיבלתי)

הרכב אצלנו כשנה, נהנים ממנו מאוד (עד התקלה המעצבנת במערכת)

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD

SEAT Leon 2011 - R.I.P

Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

קורה שבחיבור ל-AA אין סינכרון, אבל זה 1 ל-5 פעמים בערך וניתוק וחיבור מחדש פותרים את הבעיה.

הכבל ששמנו באוטו הוא המקורי של סמסונג כי הבנתי שכבל חלופי יכול לעשות עוד בעיות, חברים יותר מנוסים אמרו לי בכלליות שה-AA יכולה להיות קריזיונרית.

לגבי הריקול, לא קיבלתי כלום. אמנם הרכב שלי צעיר יותר אבל עדיין מעניין. איך הודיעו לך?

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קרה מקודם, מה גם שה קארפליי של אשתי גם לא התחבר 

ולא משנה עם איזה כבלים היינו מחברים, כאלה שהשתמשנו בהם מאז רכישת הרכב או במקוריים.

את ההודעה על הריקול קיבלתי בדואר. וזה בכלל פספוס כי עשיתי טיפול ראשון לפני פחות מחודש.

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD

SEAT Leon 2011 - R.I.P

Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במערכת בקרת אקלים אין סיבה להתחיל עם טמפ' אחת ואז לעבור לאחרת כמו שתיארת. המהות של בקרת האקלים זה שהיא יודעת לווסת את עוצמת המפוח והקירור.

אם נכנסים למכונית ביום חם ובקרת האקלים מכוונת ל-21 מעלות היא תתחיל לקרר במלוא העוצמה בדיוק כמו שהיא תעשה אם יכוונו אותה למינימום האפשרי. לאחר שהרכב יתקרר המערכת תוריד את עוצמת המפוח והקירור ע"מ לשמור על הטמפ' הנבחרת.

עריכה אחרונה על ידי אורי מ.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.7.2020 בשעה 09:44, feel כתב:

מתעניין ברכב.  אפשר להגיד שהבעיה עם מזגן נפתרה ?

לדעתי כן. אם אני משאיר את המזגן על 14 מעלות בלי Max A/C זה מרגיש לי חזק כמו כל רכב אחר שהיה לי.

לפני 5 שעות, itaysamurai כתב:

קורה שבחיבור ל-AA אין סינכרון, אבל זה 1 ל-5 פעמים בערך וניתוק וחיבור מחדש פותרים את הבעיה.

הכבל ששמנו באוטו הוא המקורי של סמסונג כי הבנתי שכבל חלופי יכול לעשות עוד בעיות, חברים יותר מנוסים אמרו לי בכלליות שה-AA יכולה להיות קריזיונרית.

לגבי הריקול, לא קיבלתי כלום. אמנם הרכב שלי צעיר יותר אבל עדיין מעניין. איך הודיעו לך?

באפל קארפליי זה גם קורה לעיתים נדירות, אבל אני לא חושב שזה קשור לרכב אלא לאפל. זה קרה לי גם ברכבים אחרים. לצערי הדרך היחידה לפתור את זה היא לכבות את הרכב לגמרי ולחכות כמה שניות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לי שיש איזהשהוא עדכון תכנה לפיז'ו, יכול להיות שגם לסיטרואן ?

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, itaysamurai כתב:

כבלים קצרים ואיכותיים זה הפתרון

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.7.2020 בשעה 14:50, odedia כתב:

אני חושב שהעור חום הוא עור נאפה או שקר כלשהוא שעולה משמעותית יותר יקר מה״עור״ שיש לנו עכשיו. אבל אני מסכים, הוא נראה מדהים.

אגב - היום במסעותיי עם המזגן של ה-C5 גיליתי תגלית מרעישה: כשהמזגן נמצא על 14 מעלות ולא על Max AC הוא עובד *יותר חזק*. אני חושב שכשמפעילים Max AC הוא כנראה מנסה יותר לקרר ולכן אין לו את אותה העוצמה של האיוורור, אבל על 14 מעלות מרגיש לי אותו דבר רק עם עוצמת איוורור הרבה יותר חזקה.

מישהו יכול לבדוק ולאשר את זה?

גם ב-3008 התרשמתי כך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...