Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהלי בטחון באיקיאה - 4 מאבטחים וצילום ת.ז. של לקוח בשל טעות?

GeorgeDan21
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 168
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש דרך לטפל בכל דבר.

אני חווה כמה פעמים בחודש לקוחות שפונים אלינו דרך הטלפון ומקבלים מחיר, אחר כך פונים דרך הפייסבוק להצעה שונה לחלוטין ומקבלים מחיר

ואז פונים אליי בוואטסאפ ישירות, מערבבים את שתי ההצעות ואומרים לי "תראה מה המחיר שהציעו לי"

זה לדעתי הרבה יותר גרוע מגניבה, חוסר תום לב לגמרי על גבול הנוכלות

אבל תמיד אני מחייך ומסביר ללקוח שהוא כנראה טעה והתבלבל ונעבור בדיוק על ההזמנה ונתמחר

שירות זה שירות, אין מה לעשות.

הבעיה שבחנויות האלה אוטומטית מסתכלים על כל אחד כמו גנב כי יושבים שם אנשים שלא יודעים להעריך מי בנאדם מן השורה ומי לא.

כשיושב מולי לקוח ואומר לי שהוא לא עובד עם צ'קים ולא יכול לתת צק בטחון אני יודע ב99% מהמקרים עם מי צריך להתעקש ולמי אני יכול להגיד הכל בסדר תמצא זמן לבוא לשלם תבוא תשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע. לאחר הצבא בין שלל החלטורות שעבדתי בהן כמו כל משוחרר שהוא לא 8200 הייתי גם מוכר בחנות כעוד משרה למשרת חלטורה השניה.

מדי פעם היה מגיע אלינו לחנות תדריך על ״לקוח בעייתי״.

לקוח בעייתי הוא פשוט לקוח שמסתובב בסניפים וגונב.

אתה חושב שלקוח בעייתי תמיד נראה כמו פושע? לפעמים זו אישה, אשכנזיה בת 45 שאם לא היית אומר לי שהיא גנבת הייתי בטוח שהיא עובדת בכלביה של כלבי גולדן רטריבר ואחראית על ההנקות.

מה המוכר בחנות אמור לעשות? לבדוק אם הוא אתיופי? מרוקאי? רוסי ? ערבי? גמד? יש לו זיפים? גידם? גיבן?

איך נראה גנב?

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם, SHOP LIFTING היא עברה חמורה ביותר שדינה מאסר בפועל.

רק בישראל זה דאחקה שנעה על המנעד שבין "ת'פשלק לי" לבין "יאללה, אז פילחו לך משהוא מהחנות, זה הרי בתמחור של המוצרים".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתם ספציפית לא גנבתם, ושפותח השירשור לא טעה/גנב **בכוונה** זה לא אומר שגנבות זה לא משהו שהוא בשיגרת היום בהרבה חנויות.

בטח בחנויות שיש בהן עמדת שירות עצמי.

אתם לא גנבתם. חוץ מכם יש עוד אלף לקוחות באותו היום.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי פעם כקב''ט סמוי באחת מרשתות המוכרות והיינו תופסים שם גנבים

חדשות לבקרים, כמו שאמר החבר מעלי לגנב אין פרצוף והוא יכול להיות כל אחד/ אחת.

ההנחיה המפורשת היתה בשום פנים ואופן לא להשפיל אותו או לעשות לו עוגמת נפש ברבים.

ההליך המקובל היה פניה בנימוס אחרי שעבר את קו הקופה לחדר צדדי לבידוק,

אחרי שנתפס המוצר הגנוב היה נדרש לשלם עליו ואנו לקחנו את פרטיו אחר אזהרה שבפעם

הבאה יועבר לטיפול המשטרה.

ביקשתי לשלם מייד על הפריט, אך המאבטחים והאחראים במקום העבירו אותי מסכת של השפלה (בקטנה), החזיקו אותי בקופה, צילמו את רישיון הנהיגה שלי וגם הודיעו לי שלא אוכל להחזיר על הפריט, למרות ששילמתי עליו!!

על סמך דברי פות''ש הוא בוייש בפומבי בנוכחות אנשים וזה לא תקין ומוסרי בעיני,

אבל לשם האיזון ואני עורך את דברי,

נדרש לשמוע גם את הצד המקביל של אנשי הביטחון.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייני זה בדיחה שעומד מולך בנאדם שלבוש יפה, אפשר להגיד לובש פריטים לא זולים, עשה קניה בסכום כל כך גדול ומסביר לך ששכחת לתת לו פריט שעולה 25 שח ומישהו בכלל מעז לחשוב שהוא מחרטט.

אתה עומד מול מוכר, עם שעון של כמה עשרות אלפי שקלים על היד וקנייה מאוד יקרה שכבר שולמה, והוא באמת מאמין שיש סיכוי שתשקר אותו בשביל 20 שח

התלוננת, בדקו, זיכו אותך.

איפה הבעיה?

תגדיל קצת ראש.

הבעיה היא שלא זיהו אדם במעמדו הרם בזכות הלבוש היפה והיקר ובזכות ענידת השעון בעשרות אלפי שקלים.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר קלפטומנים גם מבני המעמד הרם. מעמד, לבוש, לא אומר כלום. גם בארץ נתפסו אושיות רמות מעמד.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנויות בטוחות שכולם מנסים לגנוב מהן

לפני חצי שנה +- עשיתי קניה בחנות נעלים מוכרת לי ולבת זוג סביב 3500 שח

בחשבון הייתה גם ספידה שעולה 25 שח ושכחתי לקחת אותה

התקשרתי אחרי מס ימים לחנות (או הלכתי פיזית לא זוכר כבר) וסיפרתי להם את זה

מזכיר שוב - קנייה של 3500 שח, מתוכה ספידה של 25 שח שרציתי לוותר עליה כי לא לקחתי אותה.

אמרו לי שיצטרכו לבדוק במצלמות ולחזור אליי

אמרתי להם שזה לא בעיה - שיבדקו כמה כמות צריכה להיות, יראו אם יש בפועל אחד מיותר ולא יטריחו אותי לבוא שוב לחנות בשביל 25 שח.

לקח להם שבוע לעשות בירורים ולהחזיר לי 25 שח.

בעייני זה בדיחה שעומד מולך בנאדם שלבוש יפה, אפשר להגיד לובש פריטים לא זולים, עשה קניה בסכום כל כך גדול ומסביר לך ששכחת לתת לו פריט שעולה 25 שח ומישהו בכלל מעז לחשוב שהוא מחרטט.

קרה לי גם בקסטרו שקניתי חולצה, הגעתי הבייתה וראיתי שיש עליה כתם, החזרתי אותה לסניף שבו נרכשה ומסתבר שעוד 3 חולצות שנמצאות שם מלוכלכות בכתמים

שלחו אותי לסניף אחר, שם המוכר התחיל להרים גבה ולעשות פרצופים מוזרים. התקשר לסניף השני למטרת בירור

במקומות האלה עובדים אנשים שיש להם אפס נסיון בקריאת אנשים שעומדים מולם. מבחינתם כולם שקרנים וגנבים

אתה עומד מול מוכר, עם שעון של כמה עשרות אלפי שקלים על היד וקנייה מאוד יקרה שכבר שולמה, והוא באמת מאמין שיש סיכוי שתשקר אותו בשביל 20 שח

העניין אתה מתאר הוא תופעה שלא רק בישראל, שנובעת מפגם פסיכולוגי שיש אצלנו, בני האדם. עובדים על איך אפשר להתגבר על המכשול הזה

כמעט כול אחד בכול מקום נתקל מתישהו באטימות מהסוג הזה. במקרה שלך זה 25 שקל , במקרים אחרים זה מקרי קיצון גם בבית חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספר סיפור על "גניבה" באי דמיוני על קו המשווה.

עובד תעשיות בטחוניות מגיע לעת לילה לאחת החנויות הגדולות שפועלות 24 שעות ביממה.

הנ"ל מחליף מדבקת מחיר על ביגוד ספורט, משלם בקופה את המחיר הנמוך שהדביק. הכל מצולם כי באי הדמיוני הזה בכל קוקוס על העץ מצויד במצלמה.

המשטרה מחכה לו ביציאה מהחנות, הוא מועבר לחקירה! 48 שעות שאף אחד לא ידע איפה הוא וגם עם עו"ד לא נתנו לו להיפגש.

טו מייק אלונג סטורי.... בסוף אחרי הרבה מאמץ הוא גורש... בדר"כ על עבירה ראשונה שכזאת מקבלים חודש בפנים!

לא קראתי את כל השרשור, אלא בעיקר את ההודעה הראשונה והמתבכיינת שלו.

מגיע לו יחס מזלזל ומשפיש וגם מגיע לו יותר מזה.

גניבה מחנויות היא מכה שלא מטופלת כראוי ולכן היא משתוללת.

אין דבר כזה לשכוח לשלם! (יעקב פרנקל הסיר את מועמדותו לתפקיד נגיד בנק ישראל בגלל ש"שכח" לשלם בדיוטי פריי בהונג-קונג)

אז לא נורא שעשו לך לא נעים, זה יזכיר לך בפעם הבאה לשלם...

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר קלפטומנים גם מבני המעמד הרם. מעמד, לבוש, לא אומר כלום. גם בארץ נתפסו אושיות רמות מעמד.

היה לא מזמן איזה נגיד לשעבר שרצו למנות שוב לנגיד לא?

הוא גם שכח לשלם לכאורה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיל קצת ראש.

הבעיה היא שלא זיהו אדם במעמדו הרם בזכות הלבוש היפה והיקר ובזכות ענידת השעון בעשרות אלפי שקלים.

[emoji38]

כבר אחרי קריאת השורה הראשונה ברור שזו הולכת להיות הודעה מלאה בhumble brag ובלי פואנטה ממשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי גם בקסטרו שקניתי חולצה... עם שעון של כמה עשרות אלפי שקלים על היד

קודם כל זה מחזק את הטענה שכבר הועלתה לא אחת בפורום, על כך ששעונים יקרים מרשימים רק בעלי שעונים יקרים אחרים ולא את הציבור הרחב. אבל חוץ מזה - אם אתה יכול להרשות לעצמך שעון בסכומים כאלה, אני חושב שאתה גם יכול לכוון גבוה יותר מקסטרו.

בעולם, SHOP LIFTING היא עברה חמורה ביותר שדינה מאסר בפועל. רק בישראל זה דאחקה שנעה על המנעד שבין "ת'פשלק לי" לבין "יאללה, אז פילחו לך משהוא מהחנות, זה הרי בתמחור של המוצרים".

בעולם זה גם מה שנקרא the cost of doing business, במיוחד ברשתות גדולות. אני מעדיף להשתמש במילה העברית 'פחת'. יש גם רשתות כמו וולמרט שמזעיקות את המשטרה על כל מקרה של שופליפטינג, תופעה משעשעת עם השלכות מרחיקות לכת, אבל זה לדיון אחר.

לשאלתך מדוע גנב צריך לזכות ליחס מכובד התשובה פשוטה - מאותה סיבה שגם נהג שיכור זכאי לטיפול רפואי אחרי שפגע ברכב אחר והרג את כל נוסעיו. לכל אחד יש את העבודה שלו - הרופא מטפל, המשטרה חוקרת והשופט שופט. זה לא תפקידו של הרופא לשחק שופט ולסרב טיפול. זה לא תפקידו של מאבטח להגן על המולדת, לאיים על החשוד בגניבה או להחיל עליו מדיניות פרטנית של החזרות. רוצה לקרוא למשטרה - תקרא, אל תז**ן במוח. עד אז, ראה תגובתו של יוסי לעיל.

אספר סיפור על "גניבה" באי דמיוני על קו המשווה.

כן, זה בהחלט סוג המדינות שאליו החברה הישראלית צריכה לשאת את עיניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהמאבטח בא וקבע איזשהו נוהל חדש על החזרות מוצרים על דעת עצמו, כנראה סתם הגדיל ראש והבהיר ללקוח מה הנוהל של החנות במקרים כאלה.

גם אם סתם הגזים, בסופו של דבר כשתגיע עם המוצר לחנות לא המאבטח הוא זה שיחליף לך את המוצר, כך שאין לך ממש סיבה לדאגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך מדוע גנב צריך לזכות ליחס מכובד התשובה פשוטה - מאותה סיבה שגם נהג שיכור זכאי לטיפול רפואי אחרי שפגע ברכב אחר והרג את כל נוסעיו. לכל אחד יש את העבודה שלו - הרופא מטפל, המשטרה חוקרת והשופט שופט. זה לא תפקידו של הרופא לשחק שופט ולסרב טיפול. זה לא תפקידו של מאבטח להגן על המולדת, לאיים על החשוד בגניבה או להחיל עליו מדיניות פרטנית של החזרות. רוצה לקרוא למשטרה - תקרא, אל תז**ן במוח. עד אז, ראה תגובתו של יוסי לעיל.

מחזק ותומך, גם את יוסי. מצחיק לראות איך השרשור הזה הוא תמונת מראה לחברה הישראלית. כמה כולם קלים על ההדק. להשפיל, להביע דעה מיליטנטית ונחרצת, עודף בטחון עצמי שמחפה על חוסר הבנה של סיטואציות מורכבות במקרה הטוב ורוע לב במקרה הרע.

הקלות שבה אנשים בשרשור הזה תמכו בהשפלה של אדם (גנב או טועה, לא משנה) דוחה אותי מאוד. אולי כי צפיתי מיושבי הפורום ציפיות קצת מעבר לממוצע הלא נעים של החברה שלנו. מסתבר שטעיתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...