Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כונן קשיח חיצוני שתוקע את המחשב

פול_טריילר
שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי כונן קשיח של WD. דגם my passport .

עד לפני שבועיים הוא עבד חלק. לפני כמה ימים חיברתי אותו כרגיל דרך הUSB ולא ניתן לפתוח אותו.

זאת אומרת, שכשאני מכניס אותו ונכנס למחשב שלי ולוחץ על הכונן המחשב נתקע ולא מגיב. ה"מחשב שלי" מפסיק להגיב והדרך היחידה לשחרר את המחשב הוא להוציא את הכונן קשיח.

ניסיתי להחליף כניסות ולהשתמש בתוכנת פתירת הבעיות של WD ולא הצלחתי לפתור את הבעיה.

על המוצר עדין יש אחריות, אבל הם טוענים שהמקסימום שיוכלו לעשות זה להביא לי מכשיר חדש בלי שחזור של מה שיש על הנוכחי עכשיו(די מבאס).

בקיצור, אני אובד עצות. יש על הכונן חומרים ותמונות מה15 שנים האחרונות.

מישהו ניתקל בבעיה ויכול לתת עצות או פתרונות למצב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער כמדומני בקר ה- USB על הכונן הזה גם מצפין את המידע על הדיסק, כך שלהוציא אותו מהקופסה ולחבר ישירות למחשב יהיה חסר תועלת.

אם המידע חשוב מספיק כדי שתסכים לשלם אלפי שקלים על שחזורו, אפשר לנסות לשלוח אותו לאחת מחברות השחזור, למרות שאני לא משוכנע מה יוכלו לעשות אם הבקר מצפין את המידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קרה לי גם, חבל דאבדין.

ניסיתי לעשות את הטריק של הפריזר, לא היה לי מה להפסיד אבל כמובן שגם זה לא עזר.

אם אתה בכל זאת מנסה (הדעות חלוקות אם זה יותר עוזר או מזיק), תקפיד להכניס ללפחות 2 שקיות זיפ-לוק אטומות ותשאב אוויר לפני שאתה סוגר אותן, כדי שלא תיכנס שום לחות.

אגב, אא"לט גם אצלי wd passport, וגם עוד אחד שיצא מהאריזה (אבל נח שנה שנתיים בלי שימוש) גם עושה רעשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית להחליף את הכבל?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך עליו חומר חשוב, ששווה לך כמה אלפי שקלים ע"מ לקבל חזרה, אל תנסה לחבר אותו יותר למחשב, עטוף אותו בפצפצים ושלח אותו למעבדה מתמחה כמו טיקטק או מיצי.

אם לא, תחבר שוב את הדיסק, שים את האוזן על הפלסטיק ותראה אם הדיסק מתקתק, זה יתקן לך אינדיקציה סבירה אם מדובר בבעיה מכנית או אלקטרונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אני מעתיק את הקבצים שלא נפגמו מכזה דיסק שמתחיל להכשל. איך שקניתי אותו שמתי לב שהוא הרבה יותר רועש מהישן.

חוזר לקודם של transcend הוא מחזיק כבר שנים ושקט.

לא עברה שנה מהקניה בksp נקווה שלא יחרטטו תירוצים כי הוא עדיין עובד כשמחברים למחשב (אבל קבצים נפגמים)

מוזר שאצלך המחשב נתקע בגלל זה, ניסית לחכות יותר זמן? ניסית לחבר בusb 2 ו3? מחשבים שונים? אני הייתי מנסה גם לפתוח אותו דרך לינוקס במקום ווינדוס אולי שמה זה עוד איכשהו לא יתקע ויתן לך להעתיק את רוב הקבצים.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי liorwohl

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב נתקע כנראה כי יש תקשורת עם הדיסק אבל יש שגיאות, ולכן retries.

אם מדובר בדסקטופ, נסה לחבר לחיבורי ה usb האחוריים של לוח האם. כמו כן, כדאי לנסות מחשבים שונים, וגם לינוקס או xp.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...