Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי בממוצע מחליפים שרשרת\רצועת תזמון ומצמד במיצובישי ספייס סטאר?

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מתעניין ברכב מיד שניה שעבר כ60 אלף קילומטר. טופל במוסך מורשה. כששאלתי האם החליף מצמד או שרשרת\רצועת טיימינג טען המוכר שלא צריך ועושים זאת באיזור 100 ק"מ בממוצע. האם זה נכון? אני זכרתי שבאיזור 60 אלף כבר צריך צריך להחליף. אם אני צודק אנסה לקזז זאת מהמחיר. כנל לגבי מצמד, מה אורך החיים הממוצע? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה שרשרת תזמון. תוריד אותו במחיר! לא בגלל שצריך אלא בגלל שזו תמצית הישראלי .

(שחיקת גיר רציף תקח יותר זמן).

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני מתעניין ברכב מיד שניה שעבר כ60 אלף קילומטר. טופל במוסך מורשה. כששאלתי האם החליף מצמד או שרשרת\רצועת טיימינג טען המוכר שלא צריך ועושים זאת באיזור 100 ק"מ בממוצע. האם זה נכון? אני זכרתי שבאיזור 60 אלף כבר צריך צריך להחליף. אם אני צודק אנסה לקזז זאת מהמחיר. כנל לגבי מצמד, מה אורך החיים הממוצע? תודה
אם זה באמת תזמון שרשרת לא מחליפים יזום אלא רק אם יש תקלה.

אם זה רצועה, מחליפים לפי הוראות היצרן. לא מכיר את המנוע המדובר. זה דגם לא נפוץ (ידני 1.0). תנסה להשיג ספר רכב, שם זה מופיע במפרט טיפולים.

קלאץ' מחזיק בין 5 ק"מ לבין 500 אלף ק"מ תלוי באופי הנסיעות, מיומנות הנהג וצורת השימוש שלו בקלאץ'.

אצל נהג סביר מיומן שלא נוסע רק בעיר אמור להחזיק כ 120-150 אלף ק"מ לפחות.

אבל יש לא מעט מקרים של החלפת קלאץ' מוקדמת באיזור 60 - 70 אלף ק"מ בגלל תפעול לא נכון של הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של ספייס סטאר ברכב יש שרשרת ולא רצועת טיימינג ולא מחליפים אותה!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

גם במנוע 1.0 יש שרשרת?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי מניע ה - 1.0 אבל אם אתה מכוון לידני מנוע ליטר אז תיקח כבר את הפיגו 107 כי היא קצת יותר חסכונית ויש ל שרשרת ולא רצועה ומנוע של טויוטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של ספייס סטאר ברכב יש שרשרת ולא רצועת טיימינג ולא מחליפים אותה!

מה זה משנה שרשרת תזמון. תוריד אותו במחיר! לא בגלל שצריך אלא בגלל שזו תמצית הישראלי .

(שחיקת גיר רציף תקח יותר זמן).

אם זה באמת תזמון שרשרת לא מחליפים יזום אלא רק אם יש תקלה.

גם במנוע 1.0 יש שרשרת?

תודה על העזרה. ייתכן שבאוטומט יהיה שרשרת ובידני רצועה? ישנה דרך שאוכל לברר בוודאות? בנסף לדבריכם הבנתי שלא מדובר בדגם נפוץ, האם לדעתכם הוא יהיה אמין בגרסה הידנית או שכדאי שלחפש אלטרנטיבה אחרת? סהכ מדובר במציאה די טובה לרכב שנסע פחות מ10K ק"מ בשנה ומיד ראשונה עם טיפולים במורשה במחיר נמוך בכמה אלפים מהמחירון. עיקר הנסיעה שלי תיהיה ערונית ולכן אין לי צורך במנוע חזק יותר, ומסיכום תקופה איתו שכתב יוליאן הבנתי שהוא יתאים יותר לנסיעות בעיר. ללכת על זה או לכוון לדגם מוכר יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מדובר במנוע 1.2.

אפשר להתקשר למוסך ולברר לגבי טיימינג או רצועה.

הדגם הידני לא נפוץ, הייתי בודק בפורום יעודי לרכב:

https://mirageforum.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מדובר במנוע 1.2.

אפשר להתקשר למוסך ולברר לגבי טיימינג או רצועה.

הדגם הידני לא נפוץ, הייתי בודק בפורום יעודי לרכב:

https://mirageforum.com/

בהמשך לשאלתי, נענתי על ידי כולם שהדגם הידני פחות נפוץ. אך עדיין ניתנת לי ההזדמנות לרכוש את הדגם הידני שמור ובמחיר משתלם. האם לדעתך כל עוד הרכב טופל באופן סדיר במורשה, עדיין לא כדאי יהיה להתעסק עם דגם לא נפוץ כמו זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט המנוע והגיר הכול אותו דבר.

לגבי אמינות המנוע הייתי בודק בפורום ששלחתי ומחפש מידע ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...