Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב נוסע פחות טוב אחרי טיפול

רנזי
שימו לב! השרשור הזה בן 6948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי זה לא כל פעם שאני עובר את ה- 4 אלף סל"ד המנורה נדלקת. זה מאוד מוזר

היא נדלקת רק כאשר אני ברביעי ומאיץ בסביבות 3-4 אלף סל"ד ואז היא נדלקת. אם אני ממשיך ללחוץ לכיוון ה- 6 היא נדלקת קבוע. אם אני מרפה / מעביר לחמישי היא נכבית אחרי כמה שניות.

אגב, אחת התקלות שהיו להם (שהמחשב הראה להם במוסך) זה חיישן של הקאמשאפט תקול. הם הוציאו אותו וניקו. כלומר, היום להם תקלות של איבוד ניצוץ ומידי פעם גם חיישן הקאמשאפט הזה.

לגבי המוסך, מאחר והרכב נמצא באחריות הפנו אותי למוסך בבאר יעקב. אין ספק שהוא מוסך מצויין עם שירות מעולה בכל קנה מידה ועוד אף פעם לא נתקלתי במוסך עם שירות ברמה כזו), אבל לצערי הם לא מצליחים לפתור את הבעייה. אין לי ספק שזה לא קשור לנהיגה שלי כי אני ממש לא קורע את האוטו.

עכשיו לפחות הוא נוסע טוב חוץ מקרטועים מוזרים שיש בסל"ד מסויים כפי שציינתי קודם.

אני אשמח להגיע לאשדוד לאבחן את התקלה, כי באמת כבר נמאס לי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רן,

מה שאתה מתאר, הוא "לחץ בגבוה" זתומרת , בהילוך רביעי , באיזור ה 5-6 אלף סל"ד יש גדישה "גבוהה" ולחץ דלק גדול (יותר מ שני ושלישי למשל), יתכן ובאמת יש בריחת ניצוץ מאיפשהו..

אני אשיג לך מחר את המיקום של המוסך באשדוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברה, עידכונים !

ישנם עידכונים, אומנם לא טובים כל כך אבל ישנם, לצערי.

דיברתי עם מנהל המוסך בבאר יעקב, ואמרתי לו שהתקלה חוזרת כבר 6 פעמים. והוא הפנה אותי למוסך באזור. שם יש בחור נחמד שהגעתי אליו (שמו שמור במערכת...). הוא החליף חיישן קאמפשפט והוא טען שזה אמור לפתור את הבעייה.

לקחתי את הרכב משם בשבוע שעבר. נסעתי עליו יומיים. לפתע - המנורה נדלקת שוב ובאופן קבוע. יש לציין שהאוט נוסע נפלא. בלי קרטועים, סחיבה מצויינת בסלד נמוך וגבוה. רק המנורה נדלקה שוב.

הפעם החלטתי לקחת את האוטו למוסך המרכזי בהרצליה פיתוח.

במוסך בדקו. הם עשו שתי בדיקות - בדיקת הטיימינג ובדיקת קומפרסיה למנוע (מה זה אומר..?)

והממצאים -

הטיימינג - תקין לחלוטין.

קומפרסיה - קומפרסייה נמוכה בצילינדרים 2 ו- 4.

במקום 130 יש שם רק 70 (מה זה אומר ?).

הם טוענים בצריך לפרק את המנוע ולראות מה גורם לזה. רק הפירוק וההרכבה של המנוע יעלה לי 3000 ש"ח ואמרו לי שהנזק יכול בלי מאמץ לעבור את ה- 10,000 ש"ח.

מישהו יודע מה זה אומר שהקומפרסיה נמוכה ? האם אפשר להמשיך לנסוע ככה ?

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, עידכונים !

ישנם עידכונים, אומנם לא טובים כל כך אבל ישנם, לצערי.

דיברתי עם מנהל המוסך בבאר יעקב, ואמרתי לו שהתקלה חוזרת כבר 6 פעמים. והוא הפנה אותי למוסך באזור. שם יש בחור נחמד שהגעתי אליו (שמו שמור במערכת...). הוא החליף חיישן קאמפשפט והוא טען שזה אמור לפתור את הבעייה.

לקחתי את הרכב משם בשבוע שעבר. נסעתי עליו יומיים. לפתע - המנורה נדלקת שוב ובאופן קבוע. יש לציין שהאוט נוסע נפלא. בלי קרטועים, סחיבה מצויינת בסלד נמוך וגבוה. רק המנורה נדלקה שוב.

הפעם החלטתי לקחת את האוטו למוסך המרכזי בהרצליה פיתוח.

במוסך בדקו. הם עשו שתי בדיקות - בדיקת הטיימינג ובדיקת קומפרסיה למנוע (מה זה אומר..?)

והממצאים -

הטיימינג - תקין לחלוטין.

קומפרסיה - קומפרסייה נמוכה בצילינדרים 2 ו- 4.

במקום 130 יש שם רק 70 (מה זה אומר ?).

הם טוענים בצריך לפרק את המנוע ולראות מה גורם לזה. רק הפירוק וההרכבה של המנוע יעלה לי 3000 ש"ח ואמרו לי שהנזק יכול בלי מאמץ לעבור את ה- 10,000 ש"ח.

מישהו יודע מה זה אומר שהקומפרסיה נמוכה ? האם אפשר להמשיך לנסוע ככה ?

תודה לכל העוזרים.

שלום.

ההודעה לא משמחת ביכלל.

יתכן שבזמן החלפת הטימינג פיספסו את תיזמון הטימינג והיתעקמו שסטומים.

והיה וכן לדעתי המוסך שהחליף את רצועת הטימינג צריך לשאת בהוצעה כדי לישם את זה צריך לערב שמאי מיקצועי. אגב הכול בגדר תאוריה והדבר דורש בדיקה מעמיקה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

ההודעה לא משמחת ביכלל.

יתכן שבזמן החלפת הטימינג פיספסו את תיזמון הטימינג והיתעקמו שסטומים.

והיה וכן לדעתי המוסך שהחליף את רצועת הטימינג צריך לשאת בהוצעה כדי לישם את זה צריך לערב שמאי מיקצועי. אגב הכול בגדר תאוריה והדבר דורש בדיקה מעמיקה.

בברכה בני ל.

האם זאת הוצאה כספית עד כדי כך גדולה ? ומה זה אומר שהקומפרסיה נמוכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

ביגלל שיש בעיה של קומפרסיה ביותר מצילנדר אחד או שסטום אחד אז יתכן שהנזק ניגרם כתוצע

מטעות בטימינג וההוצעה גדולה.

כאשר איין קומפרסיה בצילינדר מסוים יש פגיעה ישירה בכוח והספק של המנוע.

בברכה בני ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעה בקומפרסיה לא יכולה להגרם מאטם ראש פגום?

שלום.

כן אבל במיקרא הזה לא כי הצילנדרים המדוברים הם לא צמודים.

בברכה בני ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה זה אומר שהקומפרסיה נמוכה?
הסבר כללי בלבד:

במנוע צריכה להדחס תערובת האויר והדלק ע"מ לאפשר ההצתה בעת הופעת הניצוץ.

בדיקת הקומפרסיה מודדת את רמת הלחץ בתאי הבערה - נתון נמוך מדי מעיד על בריחת הדחיסה, מה שיכול להגרם ממספר גורמים (טבעות דחיסה תקולות, אטם ראש שכשל, שסתומים שלא אוטמים באופן מספק, ועוד).

כאשר הדחיסה נמוכה, התערובת לא תשרף כראוי, אם בכלל, והדבר מתבטא כאמור באובדן כוח ממשי של המנוע.

כל הדברים לעיל הם ממש על קצה המזלג וכוללניים - ללא התייחסות ספציפית לרכבך ובעייתך.

חג שמח ובהצלחה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכל מקרה, הייתי ממשיך את כל התהליך במוסך בו בוצע הטיימינג, כך שכאשר יתברר שהם אשמים, תוכל לדרוש את הפיצוי מיידית.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...