Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן קופה ספורט 2014 - דוח בדיקה תיקונים

Brutus
שימו לב! השרשור הזה בן 1864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מתלבט לגבי יישור קו לרנו מגאן קופה ספורט יד 2 (יד 1 ליסינג פרטי, יד 2 פרטי) 2014, 95,000 ק"מ.

מצרף דוח בדיקה(קומפרסיה 100%) אנא עיזרו לי להבין מה כסת"ח\בעיות רציניות? לקנות\לרדת מהעיסקה? קיבלתי הצעת מחיר של 4,000 ש"ח לתיקונים, שווה להשקיע?

דוח בדיקה.jpg

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהרכב לא תוחזק יותר מידי אני הייתי מתרחק

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

מסכים שהרכב לא טופל כמו שצריך. אבל, האם הזנחה בלבד מספיקה כדי לפסול? האם ישור קו מושקע ותחזוקה לפי הספר לא תספיק במקרה הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מתלבט לגבי יישור קו לרנו מגאן קופה ספורט יד 2 (יד 1 ליסינג פרטי, יד 2 פרטי) 2014, 95,000 ק"מ.

מצרף דוח בדיקה(קומפרסיה 100%) אנא עיזרו לי להבין מה כסת"ח\בעיות רציניות? לקנות\לרדת מהעיסקה? קיבלתי הצעת מחיר של 4,000 ש"ח לתיקונים, שווה להשקיע?

[ATTACH=CONFIG]516770[/ATTACH]

תודה לעוזרים!

קשה להאמין שב-4,000 תעשה יישור קו מכני. לא יודע איזה מוסך הציע לך מחיר כזה אבל זה ממש גרושים ובטח לא מסתכם בזה.

להערכתי, יותר בכיוון של 25,000 מינימום. וגם אז, לא בטוח מה ההשלכות של ההזנחה לטווח היותר רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם החברים.

יש מס' דיי רב של רג'קטים שמהם ניתן להבין שהרכב מוזנח.

כ"כ - גם חושב שהערכה של עלות תיקונים שקבלת היא אופטימית מדיי.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סגור על עלות של 10-15 אלף לתיקונים (ייתכן שזה פחות).

מצד שני - מי שהעריך את התיקונים ב-4 אלפיות - כנראה לא ראה את הרכב (וזו קצת בעייה להעריך תיקונים לפי טופס בדיקה וללא בדיקה בפועל של הרכב).

לכן - הערכה של 4K - נראית אופטימית מדיי.

אבל זה לא האישו אלא שיש יותר מדיי בעיות שמראות על הזנחה (ומי יודע אילו עוד בעיות יכולות להיות עקב ההזנחה)..

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...