Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עסקת ליסינג פ'יגו 3008

ornakash123
שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי הייתה קיה ספורטאז gt 2016 בעסקת ליסינג שנגמרה וכרגע מחפש אחר המחליפה.

ההצעות שניתנו מאזדה cx 5 כל רמות הגימור(רציתי את גרסת הפרמיום) -נפסלה בעקבות תחושה שהרכב יקר לעומת התמורה (אין טורבו גג פנורמי ואפילו פתיחה ונעילה ללא צורך במפתח)

סקודה קארוק אקסלוסיב- שום חברת ליסינג לא יכל להביא את הדגם הנ"ל רק את דגם האמבישן לכן לא רלוונטי כי אין באפשרותי לחכות מספר חודשים.

פיג'ו 3008 דגם פרמיום מנוע 1.6 בנזין - אין לי שום נסיון עם רכבים צרפתיים רק שמועות על תקלות וירידות ערך מוגזמות ובחיים לא חשבתי שהכנס לאולם תצוגה שלהם . אבל הלכתי לראות את הרכב וישר אמרתי ואוו הרכב ניראה מדהים גם מבחוץ אבל הרבה יותר מבפנים הכל ניראה ממש איכותי מנוע 1.6 טורבו עם 180 כס כל מערכות הבטיחות שאני יכול לבקש ותיבה אוטומטית 8 הילוכים . על פניו העסקה והרכב נראים לי האם ללכת על הרכב?

אשמח להמלצות וחוויות מאנשים שרכשו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מצא חן בעיניך ולא מפריעות לך המוזרויות של פיגו או התפעול של מערכות הרכב ממסך המגע לא רואה למה לא, מדובר בקרוסאובר האירופאי הכי נמכר בקטגוריה שלו.

המנוע ותיבת ההילוכים דיי חדשים בארץ ובעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-3008 רכב נהדר.

אתה לוקח אותו בליסינג, אז מה אכפת לך מהסטיגמות של ירידת ערך וכולי?

מבחינת תקלות - לא חושב שיש לך מה לדאוג, הרכב הזה רץ יפה מאוד ובינתיים אין שום דבר כרוני (שבטח כבר היה מתגלה אם היה כזה)

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי בדיוק כזה מליסינג כחודש, רכב מעולה, לא הייתי קונה כזה בחיים אבל ליסינג? בכיף..

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה גם אתה תקוע בסטיגמות ששייכות לעבר וגם עוזר להפיץ אותן. חבל, אבל אולי כשהרכב יהיה אצלך שלוש שנים תשנה את דעתך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורנה, רק שאלה,

אם את חוששת מאמינות וסחירות של רכב צרפתי, והרכב שאת הולכת ל"קבל" הוא מליסינג, כך שאת לא צריכה לדאוג לשני הסעיפים האלה,

אז לא ברור, מה השאלה בדיוק?

אם ללכת על הפיג'ו? יש כאלה שיגידו לך כן ויש כאלה שיתנגדו, זה משנה? תלכי תעשי נסיעת מבחן על 2 הג'יפונים ותחליטי לפי מה היה לך יותר טוב, יותר נוח, יותר מתאים, יותר מתחבר והרשימה עוד ארוכה,

תתחדשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לי אור ואני גבר חחח:-)

תודה רבה על התגובות . פשוט מוזר לי לחשוב על פיגו אף פעם לא פזלתי לרכבים שלהם תמיד נסעתי על יפניות קוראניות או גרמניות . את האמת שממש רציתי את הקארוק אבל הזמני אספקה כבר לא מאפשרים לי לחכות והאופציה הזאת ניראת לי הכי טובה . אזמין נסיעת מבחן ואחליט אני רק מפחד מהנדסת האנוש ומזה שכל הרכב נשלט ממסך המולטימדיה וחא מכפתורים פיזים ניראה לי קצת מסורבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, פיג'ו די גרועים בהנדסת אנוש,

אך בסופו של דבר אפשר להתרגל לזה, נכון, יש כאלה שממש לא רוצים, זכותם.

אך אם זו הבעיה שלך, אני אומר לך מניסיון, אתה תתרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות . פשוט מוזר לי לחשוב על פיגו אף פעם לא פזלתי לרכבים שלהם תמיד נסעתי על יפניות קוראניות או גרמניות . את האמת שממש רציתי את הקארוק אבל הזמני אספקה כבר לא מאפשרים לי לחכות והאופציה הזאת ניראת לי הכי טובה . אזמין נסיעת מבחן ואחליט אני רק מפחד מהנדסת האנוש ומזה שכל הרכב נשלט ממסך המולטימדיה וחא מכפתורים פיזים ניראה לי קצת מסורבל

סליחה על הטעות..

קל מאד לשלוט על פעולות הרכב מהמסך ואתה תעשה את זה באופן אוטומטי אחרי שתתרגל קצת.

בהשוואה לקארוק אני מציע לך לבדוק מבחני דרך במגזיני רכב מקצועיים בארץ,ב-90% מהמבחנים ה3008 יוצא כשידו על העליונה מול הקארוק ובכלל.

לא הייתי מעלה את נושא האמינות של רכבי קונצרן VAG כמעלה.

הרעיון הכי מוצלח שתעשה נסיעת מבחן רגועה ותחליט ממה התרשמת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק מבחני דרך במגזיני רכב מקצועיים בארץ,ב-90% מהמבחנים ה3008 יוצא כשידו על העליונה מול הקארוק ובכלל.

.

איזה מגזיני רכב מקצועיים קיימים בארץ...?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, פיג'ו די גרועים בהנדסת אנוש,

אני קורא את המשפט הזה כבר בפעם החמישית, ומתקשה להאמין שזה אשכרה כתוב כאן, פיקסלים ע"ג מסך.

קביעה נחרצת ולא מבוססת על כלום.

הניסיון שלי עם מכוניות פיג'ו רק מפני שנה / שנתיים היא שהנדסת האנוש שלהם היא לא פחות ממצוינת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עם כל הסטיגמות שאתה שבוי בהן - אתה תהיה מופתע מכמה שתהנה עם הרכב, אחר כך לחזור ליפניות יהיה די קשה..

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...