Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי ב ~90K

Adir88
שימו לב! השרשור הזה בן 1966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פותח השרשור, i20 וקיה ריו זה אותו רכב .

הקיה מגיעה מאובזרת עם התקנות מקוריות מהמפעל בקוריאה ולא שמים לך מולטימדיה סינית אצל גילקאר בהתקנה מקומית. היו פה הרבה שרשורים על המולטימדיה הבעייתית הזו . מלבד זה הריו מגיעה עם אחריות מורחבת ל 7 שנים ויונדאי רק עם 3 שנים. חפש רק את הדגם הבסיסי (שכאמור מאובזר מכל טוב) גיר פלנטרי 6 הילוכים מנוע 1400.

סיטרואן נותנים 5 שנים אחריות מפגוש לפגוש ללא אותיות קטנות .

סטוניק עם 3 שנים אחריות למרות שזה קיה ריו מוגבה . על dsg של סיאט סקודה פולקסוואגן הייתי מוותר .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האחריות של ה7 שנים על הקיה מורכבת מ3 שנים סטנדרטיות ועוד 4 חלקיות על הגיר והמנוע.

ליונדאי I20 יש מנוע טורבו ותיבה רובוטית כפולת מצמדים מול 1.4 ותיבה פלנטרית פשוטה בריו ובסטוניק אפס ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האסטרה תיהיה הכי נוחה מהאופציות שנרשמו כאן, צריך לקחת בחשבון שבעסקת 0 ק"מ + רכב לא הכי מבוקש קנית בזול תצפה למכור בזול.

אם הייתי לפני קניית רכב חדש שאני מתכוון להחזיק זמן רב לא חושב שהייתי שם סחירות עתידית ותאורטית כפרמטר עיקרי.

נושא הסחירות נכון להרבה מהאופציות שנרשמו כאן - C3 ואולי גם רכבי DSG למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות של ה7 שנים על הקיה מורכבת מ3 שנים סטנדרטיות ועוד 4 חלקיות על הגיר והמנוע.

ליונדאי I20 יש מנוע טורבו ותיבה רובוטית כפולת מצמדים מול 1.4 ותיבה פלנטרית פשוטה בריו ובסטוניק אפס ק"מ.

לפני כמה שבועות מישהו פתח שרשור על יונדאי i10 עם 80000 קמ בת 3 וחצי או משהו כזה שהלך המנוע , והיבואן לא מגלה שום עניין לרצון טוב בהשתתפות בעלות התיקון . הרכב טופל כל השנים במורשה יבואן . ואז אחד הגולשים זרק הערה , אם זו היתה פיקנטו (רכב זהה ל i10) כל הויכוח לא היה מתעורר כי ללקוח היו 7 שנים אחריות על המנוע. אם אני צריך לבחור בין שניהם אין פה שיקול בכלל. מה גם שמעבר לאחריות קיה מגיעה עם מולטימדיה מקורית ואבזור בטיחות מקורי וצריך 0 התקנות מקומיות.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כדי כך מקס? נראה לי שהוא די תחרותי לגולף חוץ מהגיר המעצבן, האיכות טובה, העיצוב מודרני, רק הגיר איטי, אבל ההבדל במחיר הוא עצום, גולף 0 ק"מ עולה 117,האופל 92,

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

איזה גיר מעצבן ? זה של הגולף ? אצלי יש כזה באוקטביה 1.4 חדשה והוא אכן מעצבן, ודאי יחסית לפלנטרי העתיק שיש אצלי בבורה מקבילה מכנית לגולף סימן 4 שמישהו כאן כל כך מזלזל בה משום מה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיר רובוטי מהסוג המותקן בגולף יש התנהגות מאוד אופיינית שלחלק לא מפריעה, לי כן. הוא באמת מהיר בנסיעה שוטפת, אבל מעצבן למדי בנסיעה שאינה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר באסטרה איטי, הגיר בגולף מגיב הרבה יותר טוב

אחד היתרונות של גיר רובוטי כפול מצמדים הוא בדרך כלל החלפות הילוכים זריזות יותר ופחות איבוד כוח, זה עדיין לא הופך את הגיר שבאסטרה לבעייתי. אם אתה לא בעל רגל כבדה על הגז זה לא אמור להפריע לך בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, לדעתי האסטרה הוא אוטו מצויין, ההבדלים בינו לגולף לרוב האנשים הם מינוריים, בהתחשב במחיר שנמכר, שווה קנייה, רק לקחת בחשבון, כמו שיבואן קשה למכור אותו, לך יהיה יותר קשה. אבל אם אתה מחפש רכב לחמש שנים, אתה לא יכול לטעות עם האסטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בc3 אין תאורה מאחורה.(לא יודע איך זה ברכבים האחרים בהם אתה מתעניין)

זה אמנם לא דיל ברייקר, אבל זה די מעצבן לחגור ילדים בלילה בעזרת חוש המישוש.

Sent from my Le X829 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...