Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מולטימדיה תקולה ב-AUDI A6 לטענת מוסך צ'מפיון

318i
שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לקרוב משפחה שלי, AUDI A6 מאמצע שנת 2015. (זו ה-A6 ה3 או ה4 שלו וגם לפני היה לקוח של צ'מפיון עם פאסאט V5 ועוד רכבים).

אציין גם שהוא בן 93. תמיד מטפל וטיפל בכל הרכבים במוסכי צ'מפיון לאורך השנים.

לפני מספר חודשים גילה שיש בעיה ברדיו, היו רעשים מוזרים ולפעמים נכבה.

לאחרונה הזדמן לו להגיע לבדיקה באחד ממוסכי רשת צ'מפיון. כמובן ששילם על הבדיקה.

הדיאגנוזה שלהם היא שצריך להחליף את המולטימדיה ברכב, ואם אתם יודעים או לא, המחיר של מולטימדיה הוא כ-40K ש"ח (לא בטוח שכולל מע"מ).

היו מוכנים לעשות הנחה, שעדיין משאירה את המחיר ב5 ספרות, לא זול בעליל.

הם אומרים שיש שם איזה פין עקום שגורם לבעיות ורוצים להחליף הכל.

למרות שהוא תמיד טיפל ומטפל בכל רכביו במוסכי צ'מפיון, והאחריות תמה ממש לא מזמן- הם לא מוכנים לשמוע על לבדוק אם זה אפשרי לתקן את זה תחת אחריות.

ואני מניח שברור, שדוד שלי בן 93, לא שיחק בפינים של הרתמות של הרדיו.

אשמח לעצתכם, איך כדאי לפנות לצ'מפיון אולי להכיר זאת באחריות, לאור המקרה ולאור ההיסטוריה שלו כלקוח נאמן לאורך שנים בצ'מפיון, או אם יש לכם המלצה אחרת כלשהי אשמח לשמוע.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה ראשונה היא שליחת מייל לשרות הלקוחות של צ'מפיון עם הפנייה,הסבר שהוא לקוח נאמן (הלוואי שאבי היקר ישב בגיל 93 על ההגה,רק בריאות עד 120 לדודך) וזה לא רכב ראשון שהוא רוכש מהיבואן ןותמיד טיפל ברכב במוסכי החברה- אם יענו ויחליפו עקב רצון טוב אז מצויין.

אופציה שניה- למרות הכל,הם מחזירים תשובה שלילית,גש לכל מקום שמתעסק עם אביזרי רכב,מאמין שיש להם פתרון זול בהרבה מ 40,000 ש"ח (חשבתי לתומי שרק מנוע או גיר עולים כ"כ הרבה אבל מסתבר שאני טועה כנראה).

אפילו מולטימדיה מפירוק מרכב דומה שעבר תאונה אני מהמר שלא יתקרב לסכום ההזוי שצ'מפיון דרשו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה במוסכים מתמחים בפתרון תקלות במולטימדיה, מהתרשמות שלי ברוב המכריע של המקרים ברגע שיש בעיה, ואפילו הכי קטנה, ממליצים על החלפה.

יש בחור שנקרא הדר, הבעלים של היי לד, ממה שיצא לי לראות בדף הפייסבוק שלו הוא מתעסק עם המון רכבים של VAG ומבצע כל מיני התקנות מורכבות, שווה לנסות להתייעץ איתו, אני מאמין שאם יוכל לפתור את הבעיה המחיר יהיה נמוך באופן משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הדר היי-לד, ומוסיף המלצה על חברת A Class שהם מומחים למערכות מולטימדיה של Audi ויש להם מעבדה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40k נשמע לי כמו מחיר ללכת ולעשות שיימינג בפייסבוק.

זה מחיר של סופר מחשב שנועד לפרוץ קריפטוגרפיה.

אני אישית מוכן לדבר עם הדר מהיילד ולשאול אותו באיזה מחיר הוא יכול לקנות oem כזה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40k נשמע לי כמו מחיר ללכת ולעשות שיימינג בפייסבוק.

זה מחיר של סופר מחשב שנועד לפרוץ קריפטוגרפיה.

אני אישית מוכן לדבר עם הדר מהיילד ולשאול אותו באיזה מחיר הוא יכול לקנות oem כזה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

בכלל לא בטוח שהמכשיר דורש החלפה-בחברה אין להם תמיד את הסבלנות/הידע /הכלים (מחק את המיותר) להתמודד עם הדברים וישר הולכים לפתרון הפשוט להם והיקר ללקוח ולא תמיד בצדק.

אולי יש מגע רופף/עדכון תוכנה פשוט אולי הלחמות בתוך המכשיר- שתי בעיות ראשונות יכול מתקין סטנדרטי לפתור או במקרה של הלחמות מעבדה שמטפלת במכשירים(למשל בקרית מוצקין בצפון יש את "מכשירן" מעבדה שעובדים איתה לא מעט ממתקיני אביזרי הרכב ושולחים אליה לתיקון מכשירים תקולים של הלקוחות שלהם).

אם כלו כל הקיצין (קשה לי להאמין) ויאבחנו לאחר בדיקה יסודית,שצריך להחליף מכשיר אני מאמין,שיש כאלו שיורדים מרכבים שעברו תאונות ואפשר להשיג מערכת כזו במחיר שפוי

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמוסך מה שנמסר זה:

יחידת הבקרה של המולטימדיה לא תקינה\ צריך להחליף

אך בטלפוו הוא הסביר לי שאחד הפינים בצמה עקום\שבור

אז מה סדר הפעולות לדעתכם שכדאי לפעול על פיו?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- לקבוע פגישה אצל הדר Hi Led בכפר סבא ולבדוק אם הוא יכול לתקן את זה. ראיתי אותו במו עיני מפרק ומרכיב צמות מסובכות של רכבי Audi. מבין האופציות שעלו הוא כנראה יהיה הכי זול ויעשה את זה הכי מהר.

- לקבוע פגישה אצל Class A בפתח תקווה ולקבל הצעת מחיר.

- לגבי האחרים שהומלצו: אני לא מכיר אותם אבל אולי שווה לבדוק איתם גם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון קצרצר:

מהדר הבנתי שלא מתעסק עם זה

אנסה כעת לגשת לקלאס A בפ"ת (שהם לדעתי גם ביצעו את ההתקנה המקורית של ה-WAZE)

יש איך לפנות לשירות של צ'מפיון \ AUDI כדי לבחון שוב אולי כן יתקנו כמחווה של רצון טוב ללקוח נאמן?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איך לפנות לשירות של צ'מפיון \ AUDI כדי לבחון שוב אולי כן יתקנו כמחווה של רצון טוב ללקוח נאמן?

תודה

בהחלט ניתן לפנות לייבואן ובדרך כלל תקבל הנחה די יפה כלומר במקום 40K ההחלפה תעלה לך רק 35-30K.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ניתן לפנות לייבואן ובדרך כלל תקבל הנחה די יפה כלומר במקום 40K ההחלפה תעלה לך רק 35-30K.

כמו שרשמתי בהודעה הראשונה, קיבלתי הנחה, והמחיר עדיין נשאר עם 5 ספרות.

ציפיתי שכלקוח נאמן לאורך השנים, יקחו אחריות לשם שינוי, על תגלה שהיא פגם ביצור.

מה גם - אחרי הבדיקה שלהם במוסך המרכזי שלהם - התקלה רק החמירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...