Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש של נוזלים ממיכל הדלק - סקודה רפיד

oshikv
שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי סקודה רפיד שנת 2013.

בתקופה האחרונה שמתי לב לרעש של נוזל שנמצא בתונעה ממיכל הדלק, בעיקר כאשר אני בולם, או פונה וכו'

כדי להבין את הרעש - תחשבו שיש בתא המטען ג'ריקן מלא במים שזז מידי פעם במהלך הנסיעה.

לא זכור לי רעש כזה מאז שקניתי את הרכב.

הרעש נמצא גם כשהמיכל מלא, חצי או כמעט ריק.

האם מישהו מכיר את התופעה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק ניקוזים בדלתות .

בטוח שאין בקבוק מים זרוק ברכב?

אין כלום בדלתות, אין בקבוק מים זרוק ברכב.

מדובר ברכב שרק אני משתמש בו, אין בו כלום, גם לא בתא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי עם גרנדה פונטו כשהמיכל היה מתרוקן לאיזור המחצית, קרה לי עם קיה ריו ויש מצב שגם עם איוניק, אבל השמיעה שלי לא מספיק ביונית. הפתרון אצלי היה לשאוף לנסוע תמיד עם מיכל מלא, או להגביר את הווליום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי עם גרנדה פונטו כשהמיכל היה מתרוקן לאיזור המחצית, קרה לי עם קיה ריו ויש מצב שגם עם איוניק, אבל השמיעה שלי לא מספיק ביונית. הפתרון אצלי היה לשאוף לנסוע תמיד עם מיכל מלא, או להגביר את הווליום.

חח כן, הווליום עוזר.

תכלס, אם זה היה מאז שקניתי את הרכב, הייתי מבין שזה ככה, אבל בגלל שזו תופעה חדשה אצלי, זה משגע אותי. חייב למצוא פיתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ריח של דלק? אתה רואה נזילה כלשהיא מתחת לרכב?

צלם את המדרכה בחניה שלך לפני שאתה חונה בה את הרכב - צלם אותה כמה דקות אחרי זה כשאתה מזיז לרגע את הרכב ותראה אם אתה מזהה כתמים שלא היו שם קודם.

מעבר לזה - זה מיכל והוא מכיל בתוכו נוזל - הגיוני שיהיה רעש כלשהוא כאשר אתה בולם.

מה שכן יכול להיות זה שאולי חלק מהחומרים שמבודדים את הרכב שלך מרעשים נפגמו עם הזמן והגיע הזמן לחדשם - למשל גומיות מסביב למסגרות הדלתות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי!! כנראה בפעם הראשונה שבדקתי את הדלת, עשיתי את זה בעדינות מידי.

ניסיתי עכשיו שוב וכן, הרעש הוא מהצטברות של נוזלים בדלת, או יותר נכון בגומיה שרצה לאורך כל הדלת.

אז תודה רבה על העזרה.

יש למישהו מושג אם החלפת גומיות זה סיפור יקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...