Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I30N בארצנו

aharondahari
שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואתה ממשיך בססמאות. צפוי.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ובמה מה שאתה כותב שונה מסיסמאות וסיפורים.

שכנעת את כולנו שמחירי הרכבים בישראל זה משהו שיכול להיות מובן רק למדען חלל, וכמות המשתנים המשפיעים על המחיר של דגם כזה או אחר

הוא בלתי מוגבל...

ככמות הסיפורים והאגדות שסיפרו לך, ואתה וכמה חברים פה ממשיכים לצטט ולמחזר ללא הרף.

כמות הרכש של רכבים,ועוד כמה דברים כאילו ואחרים, שאני עשיתי עד היום היא כנראה בסביבות הפי מאות ואלפי מיליונים (בכסף) יותר ממך.

אם לא הבנת, אז אני לא עוד מתלהב או טרול כפי שאתה מכנה אותי.

כנראה שלמדתי וראיתי משהו שאתה לא, וכנראה לא תלמד ולא תחווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא שכנעתי אף אחד בכלום, ואתה ממשיך להגיד הרבה בלי לומר כלום. כל הפוסט האחרון שלך הוא כמו שיר הלל עצמי של ראפרים, לא יותר מזה.

תכבד את שאר באי הפורום, לא כולם מטומטמים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שכנעתי אף אחד בכלום, ואתה ממשיך להגיד הרבה בלי לומר כלום. כל הפוסט האחרון שלך הוא כמו שיר הלל עצמי של ראפרים, לא יותר מזה.

תכבד את שאר באי הפורום, לא כולם מטומטמים.

סבבאבה,

מפנה לך את המקום כדי שתוכל להמשיך לספר את האגדות ולשכנע את כולם שמחירי המכוניות אניגמטיים לחלוטין, שאף אחד לעולם לא יוכל להבין.

וכולנו נשתחווה ליבואנים, שעושים רק טוב ודואגים לנו יום ולילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה היא בדיוק אינדיקציה של אחוזי שומן. עובדה שברכבי יונדאי וקיה אין הנחות משמעותיות עד בכלל מצביע על מדיניות התמחור של יבואנים בקשר לאחוזי רווחיות.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

תבדוק בבקשה בכמה אתה יכול לקנות חלק מדגמי יונדאי/ קיה 0 ק״מ ותבין שמה שרשמת לא נתמך במציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך את זה ביותר נמוך?

למה אתה כל כך כועס, הרי אני סתם ראפר טמבל..

יש לא מעט ראפרים טובים עם השם מאסטר - Master P, Funkmaster Flex, לא חסר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בבקשה בכמה אתה יכול לקנות חלק מדגמי יונדאי/ קיה 0 ק״מ ותבין שמה שרשמת לא נתמך במציאות.

אתה צודק בהחלט. אבל גבולות הגזרה של הדיון לא כוללים דגמי ליסינג או כאלה שמיועדים לציים, אלא רכבים שמיועדים ללקוח פרטי. לא נראה לי שנראה I30N ברשימות של ניו קופל או אלבר בניגוד לI30 רגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבאבה,

מפנה לך את המקום כדי שתוכל להמשיך לספר את האגדות ולשכנע את כולם שמחירי המכוניות אניגמטיים לחלוטין, שאף אחד לעולם לא יוכל להבין.

וכולנו נשתחווה ליבואנים, שעושים רק טוב ודואגים לנו יום ולילה

אניגמטיים ומסתוריים כאחד. מוחבאים אל הכלים ונשגבים מבינתו. עובדתית חוץ מתחשיב פשוט שהסבירו לך מדוע הוא לא נכון לא הבאת שום תימוכין. משפטים מסוג

כנראה שלמדתי וראיתי משהו שאתה לא, וכנראה לא תלמד ולא תחווה

לא משמשים כתימוכין. באמת שטיפסת על עץ גבוהה מדי וברוב יהירות אתה ממשיך להמטיר ממנו דברים חסרי תוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא טען שהם אניגמטיים, או בלתי ניתנים לחישוב. טענו שאתה לא מציג הסברים משכנעים.

אם לא הבנת, אז אני לא עוד מתלהב או טרול כפי שאתה מכנה אותי.

אם לא הבנת ב-16 שנים שאתה רשום בפורום, אז כשאתה כותב תחת כינוי אנונימי והגיבוי שלך לדבריך הוא בעיקר ברמה של "אני איצו האנונימי לחלוטין בפורום, אבל ואללה, אני אומר לך שאני אחד שמבין", זה לא באמת משכנע. ולא ביקשו ממך קורות חיים, או סמכותנות של אחד שמבין. אנחנו לא בפרסומת של שרביט (למרות שעכשיו אני סוף סוף מבין מי קהל היעד שלה).

ואם לא הבנת, אף אחד כאן לא משוחד. היבואנים לא מעניינים אותי. וגם לא טרה או תנובה או יצרניות מילקי אחרות. על הבעיות והמגבלות של חיינו כצרכנים בישראל אפשר לדבר עד מחר, ואכן יקר לחיות פה. זה לא אומר אוטומטית שכל יבואן בכל תחום הוא האויב. ושוב, בפעם החמישים, כל מה שנדרש ממך כדי לשכנע אחרת, זה בסך הכל להביא דוגמא. אחת. לא סיפורי "מה שאני ראיתי בחיים שלי".

יש לא מעט ראפרים טובים עם השם מאסטר - Master P, Funkmaster Flex, לא חסר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אניגמטיים ומסתוריים כאחד. מוחבאים אל הכלים ונשגבים מבינתו. עובדתית חוץ מתחשיב פשוט שהסבירו לך מדוע הוא לא נכון לא הבאת שום תימוכין. משפטים מסוג

כנראה שלמדתי וראיתי משהו שאתה לא, וכנראה לא תלמד ולא תחווה

לא משמשים כתימוכין. באמת שטיפסת על עץ גבוהה מדי וברוב יהירות אתה ממשיך להמטיר ממנו דברים חסרי תוכן.

היכן הסבירו מדוע רכב שעולה באנגליה 28 אלף פאונד צריך לעלות יותר מ 165 אלף שקל בארץ, בשעה שרוב רובם של הרכבים המתומחרים

בכ 25 אלף פאונד מתומחרים בארץ בסביבות הפלוס מינוס 140 אלף שקל?

אני לא ראיתי הסברים, רק סיפורים ואגדות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא טען שהם אניגמטיים, או בלתי ניתנים לחישוב. טענו שאתה לא מציג הסברים משכנעים.

אם לא הבנת ב-16 שנים שאתה רשום בפורום, אז כשאתה כותב תחת כינוי אנונימי והגיבוי שלך לדבריך הוא בעיקר ברמה של "אני איצו האנונימי לחלוטין בפורום, אבל ואללה, אני אומר לך שאני אחד שמבין", זה לא באמת משכנע. ולא ביקשו ממך קורות חיים, או סמכותנות של אחד שמבין. אנחנו לא בפרסומת של שרביט (למרות שעכשיו אני סוף סוף מבין מי קהל היעד שלה).

ואם לא הבנת, אף אחד כאן לא משוחד. היבואנים לא מעניינים אותי. וגם לא טרה או תנובה או יצרניות מילקי אחרות. על הבעיות והמגבלות של חיינו כצרכנים בישראל אפשר לדבר עד מחר, ואכן יקר לחיות פה. זה לא אומר אוטומטית שכל יבואן בכל תחום הוא האויב. ושוב, בפעם החמישים, כל מה שנדרש ממך כדי לשכנע אחרת, זה בסך הכל להביא דוגמא. אחת. לא סיפורי "מה שאני ראיתי בחיים שלי".

מה לעשות שאני מנוע מלהביא דוגמאות....

הם לא כאילו שחוויתי אותם בתור צרכן פרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מנוע, אתה מונע במקרה הטוב, ואין לך מה לומר בסבירות יותר גבוהה.

כל אחד מונע, ההבדל בנינו הוא מה המניע.

לי אין שום אג׳נדה של טובה אישית או כלכלית בנושא זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...