Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט בפייבר, מה עדיף - סלקום או פרטנר?

yohai71
שימו לב! השרשור הזה בן 1402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עדיין בפרטנר ועדיין מרוצה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, gabif כתב:

עם גיימר? חייגן ללא חייגן?

בלי גיימר למיטב ידיעתי, וזה סיב אז אין חייגן בכלל, מהקיר יוצא סיב אופטי דק, מתחבר לקופסה של D-Link, שממנה יוצא חיבור רשת 1GBit למודם/סוויצ'/ראוטר/וויפי שלהם Technicolor משהו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.4.2020 בשעה 10:51, m3x7r3m3 כתב:

בלי גיימר למיטב ידיעתי, וזה סיב אז אין חייגן בכלל, מהקיר יוצא סיב אופטי דק, מתחבר לקופסה של D-Link, שממנה יוצא חיבור רשת 1GBit למודם/סוויצ'/ראוטר/וויפי שלהם Technicolor משהו

כאשר התחברתי לסיב פרטנר , בהתחלה חיברו אותי עם גיימר וללא חייגן , התברר שלא לכולם החיבור הזה עובד הכי טוב , היו כל מיני תקלות בעיקר בהעלאות לאירופה ובעיות סטרימינג שנפתרו בעת מעבר לחייגן עם גיימר ,כמובן 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, gabif כתב:

כאשר התחברתי לסיב פרטנר , בהתחלה חיברו אותי עם גיימר וללא חייגן , התברר שלא לכולם החיבור הזה עובד הכי טוב , היו כל מיני תקלות בעיקר בהעלאות לאירופה ובעיות סטרימינג שנפתרו בעת מעבר לחייגן עם גיימר ,כמובן 

בחיים לא שמעתי שפרנטר מציעים חבילות "גיימר" למניהן, כי ברור כבר לכולנו שזה בלוף אחד גדול. בכל אופן, אני מחובר כבר מעל שנתיים לפייבר (לשמחתי אני גר בבניין יחסית חדש והם הגיעו לכאן ממש כשהם יצאו עם השירות). במהלך השנתיים האלו, בניגוד לבזק שהייתי מחובר אליהם בעבר ולהפתעתי המאוד רבה - אני יכול לספור על עשר אצבעות את כמות הניתוקים שהייתה לי.

מבחינת מהירות, אני מקבל מהירות הורדה של כ-800Mbps ולפעמים גם 900 וההעלאה של 200Mbps. אלו מספרים מטורפים שלא ראיתי שקיימים אצל מכרים וחברים, אז אני שמח בחלקי מאוד. מומלץ ביותר במידה והבניין שלך תומך (להבנתי יש פייבר של עד 200 מגה, אז צריך להיזהר). 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, gabif כתב:

לי לא היו בעיות ותקלות עד עכשיו.

רק ביומיים האחרונים מלא נפילות במהלך היום

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gabif כתב:

ביצועים טובים יותר לחו״ל בעיקר בשעות העומס , ההבדל בהחלט הורגש אצלי , למרות שאני לא גיימר במובן האמיתי של המילה 

נשמע לי קצת מוזר, כי כבר הוכח שמדובר בתרמית בעבר. אבל אם זה עובד לך - מי אני שאתלונן. לבריאות. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, gabif כתב:

איזה נפילות? כל האינטרנט נופל?

כן, גם חוטית וגם אלחוטית, גם הראוטר WIFI וגם ה-Range Extender כמובן, וגם הראוטר שלי (שהוא לא בתקן AC אלא "רק" N ומחובר חוטית לראוטר/מודם שלהם).

לפני 4 דקות, Fraysa כתב:

נשמע לי קצת מוזר, כי כבר הוכח שמדובר בתרמית בעבר. אבל אם זה עובד לך - מי אני שאתלונן. לבריאות. 

מאוד תלוי, ה-Power NGN של בזק בינ"ל למשל בהחלט היה מורגש והיה לזה גם הסבר מדעי, סיב אופטי חדש וגדול רק שלהם לאירופה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בפרטנר עם גיימר (למרות שאין זמן לשחק בשום דבר). מרוצה למדי. ניתוקים ספורים לאורך הזמן, שנפתרו עוד לפני שהספקתי להתקשר לשירות לקוחות.
רק פעם אחת לפני כמה ימים היתה תקלה שלא נפתרה. ממתין ממתין בסוף התקשרתי. מאתחלים את הראוטר (פרטי שלי) פעם, פעמיים עושה שם במוקד עוד משהו, שוב מרסטים, לא עובד. ביקשה לעבור על הגדרות הראוטר. אמרתי לה שלא השתנה שום דבר, אבל תפאדל. מדקלם לה חיבור pppoe, שם משתמש וסיסמה ואז היא קוטעת אותי, למה pppoe? תחליף ל dhcp. אמרתי לה שזה מעולם לא היה dhcp, זה כבר שלוש שנים pppoe עם הגדרות שלקחתי מה ראוטר שלהם.
החלפתי וחזר לעבוד. היא מתווכחת שאין חיבורי pppoe בכלל, וזה לא השתנה עכשיו. כנראה שרק חלמתי שאני גולש באינטרנט שלוש שנים.

בכל אופן, עוד כמה שבועות עובר דירה, צריך כבר להזמין אותם להתקין בדירה החדשה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...