Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט בפייבר, מה עדיף - סלקום או פרטנר?

yohai71
שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כרגע טלוויזיה וטלפון אצל הוט, אז יש לי ממיר מקליט חרטא כלשהו שלהם, והוטבוקס שמחובר לקיר מצד אחד וטלפון שמחובר אליו מצד שני.

אינטרנט יש לי אצל פרטנר אז מהקיר יוצא הסיב האופטי, מתחבר למכשיר של D-Link, מהצד השני יוצא לו כבל רשת שמחובר לטכניקולור TG789 שזה המודם-ראוטר-סוויצ' של פרטנר.

ואז לטכניקולור הזה מחובר מאחורה מחשב סלוני, פלייסטיישן 4, טלוויזיה חכמה והראוטר Linksys שהוא איטי יותר (תומך רק בתקן N כלומר 300MBit) אבל הוא לגיבוי

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו שנראה דומה למוצר הזה בגדול

הוא מקבל סיב אופטי מהקיר ומוציא כבל רשת (Cat6 נדמה לי) מהצד השני

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסופק ע"י פרטנר, ואני גם בינתיים לא מוצא סיבה לא להישאר עם הנתב טכניקולור שהם מספקים, הוא מספיק טוב, הוספתי עוד D-Link DAP-1620 באחד החדרים כדי שייתן כיסוי WiFi יותר טוב בבית

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואתה בוחר ללכת על ראוטר פרטי אתה מגדיר לבד. במידה ואתה בוחר בראוטר שלהם הטכנאי מגדיר לך אותו עד שהכל עובד.
יש טכנאים שמגדירים לך גם את הראוטר הפרטי אבל זה אקסטרה שהם לא חייבים לעשות, תלוי על מי תיפול. וגם בהמשך אם יהיו לך תקלות לא תקבל תמיכה טכנית רצינית כי לכל היותר יגידו לך "הראוטר הפרטי שלך לא תקין".
אם אתה מבין עניין בעולם התקשורת והגדרות הראוטרים וכבר יש לך ראוטר איכותי, תבקש רק את הסוויצר. 
אם לא תשלם על ראוטר שלהם ותהנה מהסיב בראש שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, yarongti כתב:

אוקי, זה נושא שלא נפל לי האסימון לגביו, הם מביאים את הסיב הביתה, את הסוויצר (מסיב לרשת), את הראוטר ואני אמור להגדיר הכל?

לא לא לא, אם זה ראוטר שלהם הם עושים הכל, מהשחלת הסיב מארון התקשורת של הבניין, לתוך הבית, לנקודה, להשחלת הקונקטור, לחיבור לסוויצ'ר הזה, לחיבור לראוטר, הגדרה שלו, כולל רשת WiFi וסיסמה.

אצלי הם לא יצאו עד שעשו ספידטסט דרך המחשב הסלוני, דרך הפלייסטיישן, דרך ה-WiFi (בזמנו המכשיר שלי תמך רק ב-300 אז הם בדקו מהמכשיר שלהם).

הם גם החליפו לי כבל רשת אחד ישן שהיה 10/100 ומחובר לפלייסטיישן באחד חדש שתומך 1000.

הכל הכל הכל מקצה לקצה עשו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעד מה, תהנה וברוך הבא לשנת 2020

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחובר פרטנר סיבים מינואר עם גיימר וחייגו - ובנתיים זה ממש אחלה,

כאשר ניסיתי גיימר עם חיבור ללא חייגן - זה לא עובד טוב , בעיקר בשעות העומס

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

פרטנר סיבים אמורים לחבר אותי לסיבים שלהם ,

איזה חבילה מומלץ לקחת שלהם:  200 , 500 , 1000 ?

בנוגע לחיבור PPPOE , במידה ואני משתמש בראוטר פרטי והטכנאי בה ומשחיל את הסיב , אני מבקש ממנו שם משתמש וסיסמא כדי להתחבר ל-PPPOE ?

הם מתווכחים איתך לגבי חיבור  שהם רוצים -DHCP או פשוט מבקשים PPPOE והם נותנים לך ? 

בנוגע לנקודה שמוציא הטכנאי , יש אפשרות להוציא מהתעלה של כבל החשמל ( כי באזור הטלוויזיה זה מה שיש לי תקע חשמל ) ?

לגבי הנקודה שהוא מוציא בבית ( ראיתי שזה קופסה לבנה שממנה יוצא הסיב בבית לממיר סיב או ראוטר , יש בזה קרינה ? זה פסיבי , רק חוט אופטי ? )

תודה רבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקנא בכל אנשי הציוויליזציה. מרכז תל אביב (אזור כיכר רבין) ואין לא אנלימיטד לא פרטנר ולא סלקום.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...