Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט בפייבר, מה עדיף - סלקום או פרטנר?

yohai71
שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Nemesis כתב:

אני גם בפרטנר עם גיימר (למרות שאין זמן לשחק בשום דבר). מרוצה למדי. ניתוקים ספורים לאורך הזמן, שנפתרו עוד לפני שהספקתי להתקשר לשירות לקוחות.
רק פעם אחת לפני כמה ימים היתה תקלה שלא נפתרה. ממתין ממתין בסוף התקשרתי. מאתחלים את הראוטר (פרטי שלי) פעם, פעמיים עושה שם במוקד עוד משהו, שוב מרסטים, לא עובד. ביקשה לעבור על הגדרות הראוטר. אמרתי לה שלא השתנה שום דבר, אבל תפאדל. מדקלם לה חיבור pppoe, שם משתמש וסיסמה ואז היא קוטעת אותי, למה pppoe? תחליף ל dhcp. אמרתי לה שזה מעולם לא היה dhcp, זה כבר שלוש שנים pppoe עם הגדרות שלקחתי מה ראוטר שלהם.
החלפתי וחזר לעבוד. היא מתווכחת שאין חיבורי pppoe בכלל, וזה לא השתנה עכשיו. כנראה שרק חלמתי שאני גולש באינטרנט שלוש שנים.

בכל אופן, עוד כמה שבועות עובר דירה, צריך כבר להזמין אותם להתקין בדירה החדשה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

יש להם חיבור dhcp כבר שנתיים שלטענתם גיימר גם עובד עליו

החיבור הזה טוב יותר לנתב כי הוא פחות מאמץ אותו,

הבעיה היא שהיו להם תקלות עם סוגי החיבורים הללו - בעיקר תקלות של פרטנר בניתובים באירופה - אולי כיום זה תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני והבן שלי גיימרים כבדים.
בקשר לשרתים באירופה שום דבר לא השתנה. החיבור DHCP של פרטנר בלתי נסבל ובשעות העומס אל תצפו לפינגים שהם פחות מ500-800 לשרתים באירופה כשבשעות רגילות מקבלים 50-60 לאותו השרת.
זאת בעיה ידוע של פרטנר כבר שנים רבות והם ממש לא מתכוונים לתקן אותה. כמובן שיש לי חבילת גיימינג אבל זה שקר שלא עוזר בשעות העומס.

הדרך היחידה לסדר את העניין הייתה לעבור לחייגן. הוציאו לי את המוח והמיץ עד שזה קרה אבל מאז אנחנו די מרוצים. אבל ברגע שסלקום יגיעו לבניין אתנתק מפרטנר ואעבור לסלקום.
חבר מעיר אחרת סבל מאותה הבעיה בפרטנר, למזלו היה לו גם סלקום בבניין ועם סלקון הבעיה לא קיימת. וגם בכללי הפינגים שהוא מקבל בסלקון נמוכים אפילו מהפינגים של חבילת ה"גיימינג" של פרטנר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מוזר לי הבעיות שאתם מעלים. לי יש פייבר של פרטנר כבר כמעט שנתיים (PPPoE) והאינטרנט טס ברמות מטורפות. פינגים ממש נמוכים במשחקים, מהירות הורדה של 800Mb/s בממוצע והעלאה של 200Mb/s. 

• רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז פרטנר אמרו שהולכים להגיע לבניין, מה אני אמור לבקש PPOE?DHCP? אני אמור לבקש בכלל?

עדיף שאקנה ראוטר משלי? אם כן איזה מומלץ?

כרגע מחובר עם הוט ☹️

עריכה אחרונה על ידי yarongti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתחבר לפייבר בחבילה של 1GBit אתה מקבל Technicolor TG789 או DGA2232, יש לי את הראשון והוא מצוין, לא מכיר את השני.

יש לי מעט מאוד ניתוקים, אולי טיפה יותר מה-Linksys E900 שלי, הרבה הרבה פחות מהוט

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, נניח שאני נשאר עם השידורים של הוט (נניח...)

איך זה עובד מבחינת חיבור? אני נשאר עם ה HOTBOX? כי כרגע זה משמש כראוטר הרי, ואני ממש לא מעוניין שהדבר הזה ינתב לי אינטרנט איכשהו יותר!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוטבוקס משמש לשני דברים - אינטרנט וטלפון (VOIP)

אין לו שום קשר לטלוויזיה.

סתם לדוגמה אצלי היה טריפל של הוט, וחיברתי רק אינטרנט של פרטנר פייבר, באו הוט ולקחו כל מיני דברים, השאירו את ההוטבוקס מחובר, אבל אין לו אינטרנט, רק טלפון.

את הראוטר Linksys המשני שלי ניתקתי מההוטבוקס וחיברתי לטכניקולור של פרטנר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...