Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשות חוזרות ונשנות של לבצע חיפוש.

MustardMan32
שימו לב! השרשור הזה בן 6990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון אני שם לב שכל פעם שנפתח ת'רד חדש המנהלים השונים בפורום מבקשים מפותח ת'רד לבצע חיפוש בקשר לשאלה שהוא שאל ובעצם מתלוננים על זה שהוא פתח שירשור ללא הצדקה.

אני מבין שחבל להעמיס עוד על השרת ועוד כל מיני סיבות טכניות אבל: אולי עכשיו יהיו דעות אחרות בקשר לאותו נושא? אולי הצטרפו אנשים לפורום בזמן שעבר בין פתיחת השירשור שנמצא בחיפוש לבין השירשור החדש שיכולים לספק מידע אחר ואולי עדכני ונכון יותר?...

אני רק מנסה להגיד שאני לא רואה מה רע בלדבר על נושא יותר מפעם אחת.... או אפילו פעמיים....

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נושאים שאין מה להוסיף עליהם מלבד קשקשת מיותרת שתוביל לעשרות תגובות מיותרות גם כן. אני לא טוען שאנחנו תמיד "עולים" על הנושאים האלו אבל אנחנו משתדלים לברור אותם ולנעול. במקרים שיש מה להוסיף או שהשאלה שנשאלה לא זהה לחלוטין למה שנשאל כבר עשרות פעמים בפורום - לא נועלים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ,אבל מה לגבי 100 אלף פעם כמו במקרה של 106 ראלי?

אני חושב שאפשר גם אחרת .

הנה , לאחרונה התייעץ איתי איזה בחור בה"פ לגבי רכישת פולו 16V.

הבחור הכין את שיעורי הבית כתוצאה מחיפוש וידע לשאול בדיוק על הנקודות החשובות,

כאשר כל מה שאי פעם דובר בנושא הרכב הזה הוא כבר הפנים לטוב ולרע...

ולכן כל מה שנותר לו זה לגעת בנקודות שנראות לו חשובות ולא דיברנו עליהן....

אל תשכח שגם לנו מתחיל להמאס לענות בכל פעם את אותן תשובות...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן האחרון אני שם לב שכל פעם שנפתח ת'רד חדש המנהלים השונים בפורום מבקשים מפותח ת'רד לבצע חיפוש בקשר לשאלה שהוא שאל ובעצם מתלוננים על זה שהוא פתח שירשור ללא הצדקה.

דרך אגב, גם התלונה שלך כבר עלתה פעמים רבות בפורום.

חפש במנוע החיפוש. :roflmao:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה.

אף אחד לא מונע מכם להעלות שרשור (שמצאתם במהלך חיפושיכם) מתהום הנשייה ולהוסיף עליו את שאלתכם.

כך תינתן לכל האנשים שרוצים להצטרף לדיון האפשרות לקרוא את מה שנכתב בעבר ולא ולטחון מים.

אגב - רוב הנעילות הן על נושאים שעלו לא פעם ולא פעמיים , אלא עשרות פעמים. כמה אפשר לטחון את נושא המצלמות/מכמונות , את גודל הג'אנט המותר לביגפוט שברצונכם לייצר , את מחיר המחירון של 106 ראלי ואת נושא הווקס ופוליש לרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה.

אף אחד לא מונע מכם להעלות שרשור (שמצאתם במהלך חיפושיכם) מתהום הנשייה ולהוסיף עליו את שאלתכם.

כאן אתה צודק... אולי רק כדאי להבהיר את זה באופן יותר ברור למשתמשים? אולי הם חושבים שזה דבר אסור / לא מנומס....

ד"א רז: חחח... :lol:

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...