Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בחו"ל - איפה כדאי?

iSystem
שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נושא כרטיסי האשראי תלוי במצבך הכלכלי, אבל, במיוחד בקרואטיה, עשה שימוש בכרטיס האשראי כמה שיותר, זה יחסוך לך עמלות המרה כפולות (מש"ח לדולר\אירו ומהם לקונה). בסלובניה נעשה שימוש באירו מה שמקל על החיים, אבל, עדיין, כרטיס האשראי יהיה הכלי הנוח ביותר. ההסתייגות שלי היא שבסלובניה ביקרתי לפני 6 שנים ובקרואטיה בכלל לא, כך שאיני יודע עד כמה אמצעי התשלום הזה נפוץ.

הכרטיסים הנטענים יקרים מאד לשימוש, לדעתי מתאימים בעיקר כאמצעי להעביר כסף לילדים וכד'. עדיף כרטיס אשראי בינלאומי סטנדרטי נוסף עם יתרון לישראכרט בעמלות ההמרה (ולאומי קארדלצורך משיכות בכספומט). וכפי ש-stum ואני כתבנו - הגדל מסגרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שישי זה לא סוף שבוע של ממש באירופה.

כשיצא לי לעבוד באירופה קצת בפרויקט אז שישי עבדנו כרגיל לדוגמא, גם תמיכה טלפונית וכו פעילה כרגיל.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי בסלובניה סוף השבוע מתחל בשעות הצהריים של שבת, בסביבות 12-14 הכל נסגר. אין לי מושג לגבי קרואטיה, וכמובן שמעברי גבול הם סיפור נפרד עם הכללים שלו.

יש מדינות מזרח אירופיות שבהן סוף השבוע הוא כמעט רגיל מבחינת מסחר, אולי קצת קיצור או הזזת שעות הפתיחה של החנויות. אבל מצריך בירור ספציפי לכל מדינה ואפילו עיר או מרכז קניות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה.סלובניה זה שעה אחורה מישראל.

למען הסר ספק, יש מצלמות בחלק מהגבולות שמשודרות בLIVE באינטרנט.

יש בלינק הזה טבלה של כל מעברי הגבול ביניהם, והפספורטים שיכולים לעבור שם (אתה מחפש את אלו שכתוב ALL PASSPORTS).

בסוף הכתבה, יש קישורים למצלמות שמשדרות בLIVE את מעברי הגבול.

תיקח לך כמה דקות יום שישי הקרוב, בשעה שאתה מתכנן לעבור את הגבול ותסתכל לראות מה המצב :

אני שנה שעברה עברתי דרך Bregana ביום ראשון למיטב זכרוני ולא היה עמוס מדי בבוקר.

Untitled.png

צירפתי לך תמונה של המעבר, ואיזה מסלול אתה צריך לעמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי מסלובניה לקרואטיה ובחזרה דרך האוטוסטרדה. בקושי היו שתים שלוש מכוניות ושני בודקה צמודים על הכביש. לא היתה סככה כמו בתמונה. סתם עמדת ביקורת על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה.סלובניה זה שעה אחורה מישראל.

למען הסר ספק, יש מצלמות בחלק מהגבולות שמשודרות בLIVE באינטרנט.

יש בלינק הזה טבלה של כל מעברי הגבול ביניהם, והפספורטים שיכולים לעבור שם (אתה מחפש את אלו שכתוב ALL PASSPORTS).

בסוף הכתבה, יש קישורים למצלמות שמשדרות בLIVE את מעברי הגבול.

תיקח לך כמה דקות יום שישי הקרוב, בשעה שאתה מתכנן לעבור את הגבול ותסתכל לראות מה המצב :

אני שנה שעברה עברתי דרך Bregana ביום ראשון למיטב זכרוני ולא היה עמוס מדי בבוקר.

[ATTACH=CONFIG]508208[/ATTACH]

צירפתי לך תמונה של המעבר, ואיזה מסלול אתה צריך לעמוד.

כן זה מה שחיפשתי ולא הצלחתי למצוא!

אמרו לי שלא כל המעברים הם לתייירים וכדאי לבדוק איזה ולא מצאתי על זה שום מידע באינטרנט. תודה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...