Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על לנצ'יה דלתא מודל 2011 ?

TzurY
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ד"א,

בלוחות מופיעה אחת כזו משנת 2012 במחיר של 34 אש"ח לפני מיקוח...

מתחייבים בבדיקה וכו... האם הגיוני ירידת מחיר בצורה כזו דרסטית?

מחירון סביב ה 55 אלף.

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט עניין של היצע וביקוש.

ישראל ישראלי, שמחפש יפנית אמינה שלא רואה מוסך לא יקנה דלתא גם אם זה יהיה הרכב האחרון בכדו"א.

מי שמחפש רכב ספורטיבי יקנה ג'ולייטה או לאון.

מי שמחפש רכב להוציא לשכנים את העיניים, יקנה איזו גרמניה פרימיום (או לקסוס ct במקרה הרע).

מי שמחפש רכב יחסית חדש ויחסית מפנק (או לפחות נעים) בזול, ומוכן להתפשר על כח וריפודי עור יקנה 308 או c4.

מי נשאר? אנשים מופנמים אבל שלא חושבים שהעיצוב של הדלתא מוגזם, שמחפשים רכב חזק אבל לא ספורטיבי, ומוכנים להסתכן בתחזוקה וירידת הערך שלה.

או בקיצור, amir74.

וזה לא אומר שהיא קניה גרועה, אפילו להיפך, רק שהביקוש נמוך כי כמעט אף אחד לא ימצא בה מספיק דברים שהוא מחפש, והסיכון הכספי שאנשים רואים הוא לא כזה נמוך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב אין שוק. תשקיע בבדיקה טובה ויישור קו במוסך שמבין ותתחדש

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון סביב ה 55 אלף.

בדקת ביצחק לוי או שאתה מסתמך על המידע שנרשם בהודעה של המוכר ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוכמה בייעוץ היא להסתכל מי השואל.

פות"ש מחפש הרבה מכונית בזול. לנצ'יה לא ממש מעניינת אתו, וסביר להניח שרכישת חלפים בחו"ל איננה מתחביביו. ולכן לכתוב לו:

לרכב אין שוק. תשקיע בבדיקה טובה ויישור קו במוסך שמבין ותתחדש

גובל בחוסר אחריות.

הבחור מחפש תחבורה זולה ומרווחת שתביא אותו מנקודה א' לב' במינימום התעסקות. לנצ'יה דלתא הגם שהיא זולה לרכישה, לא עונה לצרכיו, כי התחזוקה עלולה להיות לא זולה (בעיקר למי שלא יודע או מעוניין לתכנן את תחזוקת הרכב שלו קדימה, ולבצע חלק מהתחזוקה לבד)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נסחפים פה לטעמי. כדאי לזכור שהמכללים המכניים והחשמליים של האוטו הזה נפוצים יחסית ומצויים באלפות ופיאטים למיניהן ( 159, ג'ולייטה ובראבו ). גם ראוי לזכור שמדובר ברכב חדש יחסית, לא איזו אקזוטיקה משנות החמישים, בקיצור ראוי בהחלט לברר במוסך שמתעסק עם המכוניות הללו צפי הגיוני לטיפולים וזמינות חלקים ולהתייחס אליו כאופציה בהחלט ראויה, אחרי הכל האוטו עולה גרושים יחסית למה שהוא מציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ירידת הערך.

המחירון של הרכב שלי שנת 2012 (למיטב זכרוני) עלה 100,000 ש"ח לפני שנתיים ושמונה חודשים.

בהנחה והמחירון היום הוא אכן 55 אלף זה מביא אותנו לירידת ערך של כ-50 אחוז בשלוש שנים.

חריג בנוף הישראלי ? לא חושב.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת ביצחק לוי או שאתה מסתמך על המידע שנרשם בהודעה של המוכר ?

היי אמיר,

בדקתי לפי יד 2 והמחירון שם הוא אפילו 60 אלף . אני מעריך שיצחק לוי לא שונה ממנו בצורה דרסטית.

ד"א, לגבי התחזוקה, שאלתי שני מוסכים שמאוד המליצו עליהם בפורום שמבינים דבר או שנים בלנציה ולפי מה שציינו אין מדובר בתחזוקה חריגה. ואני מצטט: "אם אתה מחפש רכב חזק עם התנהגות כביש טובה, קנה אלפא 159 ועל הדרך תפרנס אותי יפה... אם אתה מחפש את אותו דבר רק בלי הגה מתקשר ועם עלויות אחזקה שפויות יותר ואתה מתחבר לעיצוב, קנה לנציה דלתא."

הצלבתי מידע עם 2 מוסכים שונים ואפילו דיברתי עם אמיר שמחזיק ברכב אז שיעורי בית אני כנראה יודע לעשות.

אני לא מבין למה אוהבים לזרוק פה אמירות שאינן מבוססות :roll:

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הכי קל להשמיץ בלי לבדוק עובדות.

טיפולים ותיקונים - צריך למצוא מוסך שמכיר את המכונית הזו ויודע לטפל בה, זהו, זו המגבלה הכי גדולה ברכב הזה. כמו בכל רכב, מי שיודע להביא לבד חלקים מחו"ל והמוסך שלו מסכים להתקין אותם יחסוך לא מעט כסף.

ירידת ערך - כ-50 אחוז כל שלוש שנים ממש לא חריג למיטב ידיעתי. בהנחה והרכב שווה היום 50-60 אלף הוא כבר ספג את כל הירידות הכבדות.

מה שנותר הוא לחיות עם צריכת דלק שהיא מעט מוגברת לעומת משפחתית רגילה. אצלי היא נעה בין 7 ל-8 קילומטר לליטר בשימוש מעורב (עירוני ובין עירוני) עם מזגן שלא נכבה לרגע.

פרומו קטן לסיכום השנתי. התקלה היחידה ברכב שלי השנה הייתה דלתית מיכל דלק שלא נפתחה. פתיחה שלה נעשתה מתוך תא מטען ושימון קטן פתר את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א,

בלוחות מופיעה אחת כזו משנת 2012 במחיר של 34 אש"ח לפני מיקוח...

מתחייבים בבדיקה וכו... האם הגיוני ירידת מחיר בצורה כזו דרסטית?

מחירון סביב ה 55 אלף.

אתה מדבר על המודעת סוחרים עם ה87000 ק"מ?

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-6000 ש"ח אפשר להשיג טורבו מפירוק בחו"ל.

נראה לי שבפחות..

https://www.ebay.com/itm/Turbocharger-for-Alfa-Romeo-159-Lancia-Delta-1-8-16V-200-BHP-147-kW/152818670226?hash=item2394b3da92:g:fogAAOSwUM5aKRmx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...