Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו / ספייס סטאר / I10 / יאריס מליסינג (הכותרת כמובן נערכה)

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיר רובוטי חד מצמדי מרגיש כמו ידני אשר בעיר מרגיש כאילו הרובוט נהג חדש, העברות לא חלקות.

הרובוט כפול מצמדים זה כבר עולם אחר לגמרי..

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז התיבה של הקליו הרובוטית דו מצמדית יותר טובה מהגיר האוטומטי הרגיל 6 הילוכים של ה 208 ? בהאצה / הורדת הילוך הגיר מגיב יותר טוב מתיבת רגילה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 התיבה חלקה יותר, לקליאו אמנם רובוט כפול מצמדים אבל לא ברמה של dsg.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מתלבט קשות בין הרנו קליאו 1.2T לבין ה 208 1.2T מבחינת ביצועים , וזמינות כח מי עדיפה ? והכי חשוב הגיר הרובוטי כפול מצמדים הוא יעשה לי בעיות בהורדת הילוך , בעיר וכו' ? אני צריך לתת תשובה לחברת ההשכרה , הרנו קליאו מגיעה ל 170 וה 208 ל 194 יש לזה משמעות בפועל ? חשוב לי מאוד זמינות הכח ושהתיבה תהיה זריזה ונעימה מה לקחת ? תודה רבה

נ.ב.

ל 208 יש 3 צילינדר ולקליאו 4 זה משמעותי ? , הדגש על מזגן טוב + זמינות כח וביצועים ואם אפשר שקט כי היאריס עשתה לי טראומה :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיר פחות אהבתי את הגיר של הקליאו, יש מעט השהייה שמזכירה חד מצמדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לדעת איזה רכב טוב יותר מבחינת ביצועים וזמינות כח הרנו או הפיגו' ? האמת שגם המזגן חשוב לי , מניסיון שלי עם תיבות אוטומטיות רגילות הן יותר מכויילות לחיסכון בדלק ומעבירות הילוכים מהר מדי והן דיי אנמיות הגיר הרובוטי אמור להיות יותר תזזיתי לא ?

אני שונא רכבים כבדים שלוקח להם שעה להוריד הילוך ושלוחצים על הדוושה של הגז יש דיליי של שניה שנייים אני אוהב זריזות תגובה מהירה , אני חייב לתת כבר תשובה לחברת ההשכרה מה לקחת :( , מבחינת ביצועים המומנט שלהם זהה 20 קג"מ רק של הפיגו מגיע בסלד 1500 במקום 2000 זה משמעותי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך זמן קל את שניהם לנסיעת מבחן, בפועל שניהם זריזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעליות לירושלים מי יתן יותר כח ? הרנו או הפיגו' ? הורדה הילוך עקיפות וכו' , בתכלס שניהן מכוניות רועשות הפיג'ו צריכה כפתור SPORT כדי להרגיש נמרצת , בחלק מהאתרים רושמים שהתיבה של הרנו קליאו הרובוטית הכפולת מצמדים מצויינת ללא תקלות וללא בעיות

יש פה מישהו שנסע על שניהם ? הכח מאוד חשוב לי נמאס לי מעגלות :( מי מהן יותר חזקה ובשרנית ? שתי התיבות לא אהובות עלי ( הייתי מעדיף ידנית אבל אין רק אוטומטית ) גם האוטומטית הרגילה היא לא בדיוק לביצועים יותר לחיסכון בדלק .

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיר פחות אהבתי את הגיר של הקליאו, יש מעט השהייה שמזכירה חד מצמדי.

מה זה השהייה לוחצים על הגז והרכב לא מגיב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש השהייה בגיר אבל היא מורגשת רק בזמן יציאה מהמקום ולא בזחילה לדוגמא.

לדעתי זה לא נורא כמו חד מצמדי, אולי התרגלתי - לי ההשהיות כבר כמעט ולא מפריעות.

אבל אני מדגיש ואומר, אם אתה נכנס לרכב אחרי שהוא עמד בשמש הקופחת ועומד בפקק אחר כך למזגן לוקח 10-15 דקות בכיף לקרר את הרכב - זה כ"כ מורגש שאפילו רשמו בקטלוג של רנו שבנסיעה עם פמפום תדיר על הברקס יוריד את תפוקת המזגן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין השהיות כי שם מדןבר על גיר פלנטרי, אבל בנסיעה בסיטרואן c3 בעלת מנוע וגיר דומים אני ועוד אנשיםמפה נתקלו ברעידות במצב זחילה ולא תמיד יציאה חלקה מהמקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאומרים לך בעצם זה שאין מושלם, וכל רכב עם החסרונות שלו - אין 100%.

קח בחשבון שהפיג׳ו ברמת גימור access שנהוגה בליסינג מאובזרת בקמצנות רבה(אין כיוון מראות חשמלי,אין שליטה מההגה, אם לא התקינו מולטימדיה בארץ יש רדיו בסיסי עם aux ללא דיבורית מובנית).

גם הקליאו life ברמת הגימור של הליסינג לא מאובזרת בטירוף ואין לה חלונות חשמל מאחורה, מערכת עם 2 רמקולים וכו׳.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי מה שהבנתי ממכם הקליאו חזקה יותר מה 208 הגיר של ה 208 מכוייל יותר לנהיגה חסכונית ונעימה והגיר של הרנו זה יותר לביצועים ?

ביצועים זמינות כח / מזגן מי יותר חזקה ? כל השאר אני אוותר

חשוב לי שאני ארצה כח תמיד יהיה עקיפות עליות ושהמזגן יעבוד טוב שונא השהיות ושלוקח לתיבה זמן לחשוב אני רוצה ללחוץ על הדוושה ותמיד לקבל כח זמין בלי לחכות לתיבה ודברים כאלה

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...