Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו / ספייס סטאר / I10 / יאריס מליסינג (הכותרת כמובן נערכה)

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהנסיון שלי לא בדיוק, לרובוטית בהילוכים הנמוכים יש השהיה, בגיר של 208/סיטרואן אין השהיות כאלה אבל יש רעידות במצב זחילה/פקק.

מעניין שחלק הרגישו יותר וחלק פחות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עידכון :

יכול להיות שהרנו קליאו זה בעצם אופל קורסה בתחפושת ? :(

תריצו לדקה 1:00 ותראו את המדבקה - רנו קליאו LIFE

דבר אחד לא הבנתי אם המומנט של ה 208 גדול יותר " רצועת הכח " אז איך הקליאו מהירה יותר ? הרי כל הסחיבה מהירות פתיחה זה קשור למומנט שה 208 מגיע ל 21 קג"מ ב 1500 סלד אז הרנו קליאו מגיע רק ל 15.75 קג"מ זה הבדל משמעותי לא ש 15.75 זה קצת אבל זה עדיין משמעותי אז איך היכולת הדינאמית של הרנו יותר טובה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל 208 ול C3 יש אותו גיר ומנוע ? אני יודע שהגיר של ה C3 גם יפני .

הלוואי ויכולתי לעשות נסיעת מבחן הבוס שלי מזמין את הרכבים דרך הזמנה טלפונית אי אפשר לבדוק זה רכב שכור .

רשום ICAR שהתיבה של הרנו קליאו יותר חלקה מהתיבה האוטומטית של ה C3 אם ה C3 זה כמו 208 זה פותר לי את הבעיה

התנהגות כביש רשום שהרנו יותר טובה בנסיעה דינאמית

https://www.icar.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99_%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F_%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%AA%D7%99:_%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F_C3_%D7%9E%D7%95%D7%9C_%D7%A8%D7%A0%D7%95_%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%95/

הפחד שלי זה הרעשים מפחד שהרנו קליאו מרעישה כמו טויוטה יאריס , רשום שיש רעשי כביש רוח .

אם הבוס שלך לא אוסר עליך ואינך צמוד למקום העבודה 24/7 לך עשה נסיעת מבחן בשתי המכוניות, יש סיכוי לא קטן שתוכל לוותר לנו כאן שהרי ממילא מה שאני חושב שמתאים לי ואני אוהב, לא בהכרח תואם את מה שלך יתאים ותאהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון :

יכול להיות שהרנו קליאו זה בעצם אופל קורסה בתחפושת ? :(

תריצו לדקה 1:00 ותראו את המדבקה - רנו קליאו LIFE

דבר אחד לא הבנתי אם המומנט של ה 208 גדול יותר " רצועת הכח " אז איך הקליאו מהירה יותר ? הרי כל הסחיבה מהירות פתיחה זה קשור למומנט שה 208 מגיע ל 21 קג"מ ב 1500 סלד אז הרנו קליאו מגיע רק ל 15.75 קג"מ זה הבדל משמעותי לא ש 15.75 זה קצת אבל זה עדיין משמעותי אז איך היכולת הדינאמית של הרנו יותר טובה ?

זה סתם סוכן של אופל שמוכר את הרכב - המבחן מדבר על הידנית זה אחרת.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על שינוי בתוכנית מאחר והמנועים הם פחות או יותר אותו דבר חשבתי לקחת את הסיאט איביזה / סקודה פאביה / 1 ליטר במקום הרנו קליאו וגם לשים את ה 208 כאופציה , לסקודה והסיאט יש גיר יותר איכותי DSG ? קראתי בגוגל שיש בעיות עם ה EDC של רנו כמו למשל הורדת הילוך בטיפטרוניק וזה לא יורד חוץ מזה יש לרנו יותר בעיות של רעשי דרך , חוסר מקום מאחור

שווה לקחת את אחת מהגרמניות ? זה נראה לי פיתרון טוב יותר .

שאלתי בכמה חברות השכרה אמרו לי שה DSG טובה יותר מה EDC של רנו "רמה אחרת לגמרי" ככה נאמר לי , וגם לגרמניות יש יותר מקום מאחור ולפי מה שהבנתי הם גם יותר מאובזרות , נ.ב. בכל הביקורות בחו"ל הקליו מקבלת ציון יחסית נמוך בניגוד לארץ , ודווקא בחו"ל הסקודה והסיאט הרבה יותר פופולאריות גם ה 208 מקבלת ציון נמוך יחסית באתרים בחו"ל

את ה 208 אני שם כאופציה א. בגלל לוח השעונים המעצבן ב. בגלל שאני שונא תיבות אוטומטיות רגילות הן עצלות מכויילות לחיסכון בדלק להוריד הילוך זה לפעמים סיוט הן יותר מיועדות לנסיעה רגועה ג. הבנתי שה 208 גם מרעישה :(

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הdsg מהיר וחלק יותר, לא מורגשות בו ההשהיות שיש בגיר של רנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל לרוב הרכב עם שילוב מנוע-גיר אחר ולכן הביקורות בארץ רלוונטיות יותר.

הייתה לי במשך שנה איביזה עם dsg ואז קליאו ואני לא חושב שהגיר של הקליאו פחות עדיף.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי כבר את המייל למנהל שלי :(

מקסימום יגיד שיש רק " קליאו " אז הכול לטובה , אני מפחד מהרנו לא יודע בכל מקום ששאלתי אמרו לי שה DSG זה עולם אחר לגמרי , חוץ מזה הרעשי דרך , חוסר מקום מאחור , השהייה שמפחידה אותי מקווה שעשיתי את הבחירה הנכונה , ממילא כל המכוניות בקטגוריה אותה רמה פלוס מינוס מעדיף את הגרמניות :) בכל זאת מנוע גרמני מול מנוע צרפתי , מקווה שלא טעיתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל מבין את כל החפירות. להבנתי, מדובר בהשכרה - לא בליסינג קבוע. לפיכך, ביום שתהיה לך תקלה כלשהיא יחליפו לך את הרכב במה שיהיה במלאי באותו רגע.

שורה תחתונה - פול גז בניוטרל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כל כך פשוט , בין החלפה להחלפה מוציאים לך את הנשמה חברת ההשכרה לא אוהבת לעשות החלפות , נותנים לך רכב שהם בוחרים מתוך הקבוצה וזהו , במקרה הזה אני בוחר ומקשה עליהם אם לא הייתי נשאר עם I10 בושה שקוראים לדבר הזה רכב , אם כבר הזכרתי איי 10 יש משהו הזוי בינה לבין הפיקנטו יש להם בערך אותו משקל אותו גיר ומנוע שניהם עושים 0-100 ב 13.9 שניות והפיקנטו לפי אנשים שנסעו על שניהם מהירה בהרבה איך זה יכול להיות אין לי מושג אולי בגלל הגלגלים הקטנים היא קטנה יותר אולי הנדסת האנוש היא יותר מזכירה אלטו ניראת פח קטן ה I10 היא סוג של טנק קופסא קטנה לא מוטורית במיוחד כמו רנו 4 של פעם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המפרטים של הרכבים לא ממש מעודכנים יש סקודה 1.2 יש 1.0 ליטר יש סלט שלם באתרים אחד עם 4 צילינדר אחד עם 3 בכל אתר רשום משהו אחר , בקיצור יש מצב שאני אקבל סקודה פאביה חדשה מעדיף משהו ותיק ומוכר מאשר קליאו שזה סוג של הימור , וגם אם הקליאו חזקה מהפאביה זה ממש מזערי , ונכון יש לקליאו התנהגות יותר ספורטיבית אבל הגיר שלה מפחיד אותי :(

יש סקודה עם מומנט של 20 קג"מ ב 2000 סלד ויש סקודה עם 17 קג"מ ב 1400 סלד מה עדיף ? כי על הנייר ה 1400 סלד מנפק ביצועים טובים יותר אבל זה עד 17 ! ו ב 2000 סלד זה 20 קג"מ 3 קג"מ זה משמעותי לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו אני חברת ההשכרה הייתי משלם לך כמה שקלים כדי שתלך למתחרים, ככה הם יהיו עסוקים בחפירות שלך, והם יוכלו להתפנות להשכיר מכוניות לאנשים שצריכים לעבוד ולנסוע מנקודה א' לב'.

מהנתונים היבשים לא ניתן להסיק דבר כי צריך להתייחס לשילוב בין המנוע לגיר יש מנועים חזקים שהגיר מסרס אותם, ויש מנועים חלשים שהגיר מוציא מהם את המיטב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו אני חברת ההשכרה הייתי משלם לך כמה שקלים כדי שתלך למתחרים

חחחחחחחחחחחחחחחח גדול

אם לא הייתי נלחם מול חברת ההשכרה הייתי עד היום נמצא עם האיי 10 זה סבל שאין לתאר , עגלה עגלה עגלה אפילו הזקנים ביפן היו מתייאשים ממנו עם כל הסבלנות שלהם .

אני נוסע בכל הארץ במקומות שאפילו לא ידעת שהם קיימים תאמין לי , רכב זה כלי חשוב מאוד בעבודה שלי .

מישהו יודע אם בסקודה פאביה של חברת ההשכרה יש מולטימדיה עם WAZE ? או בכלל מולטימדיה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...