Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולים חלש בחיישני רוורס ביונדאי i10

שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קניתי i10 חדשה מהיבואן לפני שבועיים, שמגיעה עם חיישני רוורס שמותקים ע"י "גיל קאר".

עוצמת הצפצוף ממש חלשה - אני צריך להנמיך את המוזיקה כמעט לגמרי כדאי לשמוע אותם כשאני חונה, בניגוד להונדה סיוויק של אבא שלי שבה גם בווליום בינוני הייתי שומע את חיישני הרוורס (הווליום שלהם היה דומיננטי, כמו צפצוץ של מובילאיי), או כל רכב אחר שיצא לי להיות בו.

האם אני צריך להתקשר לגיל קאר כדי שיתקנו לי את זה או שזה אמור להיות ככה?

אני לא חושב שזה אמור להיות ככה, הווליום באמת נמוך בצורה בלתי סבירה.

נ.ב

זה היה מהשנייה הראשונה שאספתי את הרכב מהאולם תצוגה.

עריכה אחרונה על ידי FranckRibery7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להיות כפתור ווליום על הרמקול עצמו.

נשמע כאילו אתה מדבר על המובילאיי.

בכל מקרה, אני לא יודע איפה הרמקול של החיישני רוורס ממוקם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה בעיה דומה ביונדאי I10. פעמיים נסעתי מפתח תקווה לגיל קאר בתל אביב. פעם החליפו לי את המערכת של הרוורס ופעם שניה הניחו את הרמקול הפצפון ליד החלון האחורי. המערכת היא עלובה ,עם רמקול עלוב ופצפון. בזבזתי זמן לחינם. בסופו של יום התקנתי מערכת רוורס חדשה ממתקין פרטי איכותית בלי טובות של היבואן החמדן וגיל קאר הכושלים והרופסים. בושה וחרפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה בעיה דומה ביונדאי I10. פעמיים נסעתי מפתח תקווה לגיל קאר בתל אביב. פעם החליפו לי את המערכת של הרוורס ופעם שניה הניחו את הרמקול הפצפון ליד החלון האחורי. המערכת היא עלובה ,עם רמקול עלוב ופצפון. בזבזתי זמן לחינם. בסופו של יום התקנתי מערכת רוורס חדשה ממתקין פרטי איכותית בלי טובות של היבואן החמדן וגיל קאר הכושלים והרופסים. בושה וחרפה.

תודה, ירדתי עכשיו לאוטו, נשמע שהרמקול באמת נמצא בחלק האחורי של האוטו, לא איתרתי אותו לגמרי כי הייתי חייב להישאר עם הרגל על הברקס כדי שהאוטו לא ייסע אחורה (הייתי ברוורס).

לדעתך יש טעם שאביא חבר כדי לאתר את הרמקול ולבדוק האם יש עליו כפתור ווליום כלשהו, או לחילופין, האם יש טעם שאדבר עם גיל קאר? כי אם הם ישימו לו אותו רמקול אז זה לא יפתור שום בעיה, אני חייב עוצמה חזקה יותר. כי היית אצלם ולא היית מרוצה.

אני מתלבט האם לדבר עם גיל קאר או שאין טעם ואני פשוט אלך למתקין שיעשה לי חיישני רוורס משלו עם עוצמה נורמלית (ועל הדרך שיהיו לי 4 חיישנים מאחורה, במקום ה2 שיש לי עכשיו, אני מאמין שזה טוב יותר כדי שאני לא אדפוק את האוטו בצדדים של החלק האחורי שלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אתה עושה פיל מעכבר. הרמקול באזור קורה C מאחור. אצלי יש כפתור ווליום כך שזו בהחלט אופציה. תמיד אפשר לרוץ לטכנאי אבל לפעמים הפתרון פשוט ממה שנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיקום הנוכחי שום ווליום לא יעזור. תבקש מגיל קאר שיעבירו ו את הרמקול ליד החלון האחורי.ממש מאחורי הספסל האחורי. הם מודעים לבעיה והם יודעים את הפתרון. רק שם תשמע את הצפצוף בסדר. אני רציתי משהו יותר איכותי. כאשר מעבירים את הרמקול שומעים בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיקום הנוכחי שום ווליום לא יעזור. תבקש מגיל קאר שיעבירו ו את הרמקול ליד החלון האחורי.ממש מאחורי הספסל האחורי. הם מודעים לבעיה והם יודעים את הפתרון. רק שם תשמע את הצפצוף בסדר. אני רציתי משהו יותר איכותי. כאשר מעבירים את הרמקול שומעים בסדר גמור.

התקשרתי אליהם וקבעתי להגיע השבוע שיתקנו לי. אני מסיק מהתגובה שלך שהווליום של הרמקול לא ניתן להגברה והאפשרות היחידה היא לקרב אותו אליי אל מאחורי הספסל האחורי (תקן אותי אם אני טועה).

תודה רבה, גם לGOLF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד! לבקש למקם את הרמקול מאחורי ההספסל האחורי של הרכב, צמוד לשמשה האחורית. הפתרון היחידי שיש לערכת הרוורס הזאת. שם תשמע בצורה טובה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"גיל קאר" בדיחה לא מוצלחת. ערכת רוורס פשוטה ועלובה של עשרות שקלים. כמובן שהיבואן פה חמדן.

אמת!

הבנתי שהערכה הזו ממש זבל, ובנוסף, אני מעדיף צג עם מד מרחק כדי שאני אוכל לחנות צמוד יותר (עם המד מרחק אתה יכול להיצמד יותר למה שיש מאחורה מאשר עם הצפצוף לבדו), אז הלכתי לאוטו דיפו וסגרתי את הפינה ב220 שקל.

(100 שקל עולה הערכה, ו120 שקל התקנה).

אין לי כוח לכל המאמץ המיותר עם גיל קאר כשאני יכול ב200 שקל לטפל במצב בצורה הטובה ביותר.

ערכת חיישני הרוורס באמת זוועתית וזה בושה שיבואן יונדאי (כלמוביל) עובד איתם. הוולים שלה מביך בצורה מביכה.

ועוד יותר הזוי שגיל קאר מתמחרים את חיישני הרוורס ב700 שקל (אני מקווה שכולל התקנה).

אז לכל מי שקורא את זה ומתלבט, אני ממליץ להתרחק.

שוב תודה לכל המגיבים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...