Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש חסידי כושר בקהל? אבקש עצתכם בחיטוב הגוף.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העלות של המכון בטלה בשישים לעומת מה שתצטרך לשלם למאמנים כדי ללמוד אם אין לך נסיון רלוונטי.

אם יש בוקס קרוספיט באזור שלך שמאפשר להירשם רק להנפה אולמפית או מועדון הרמת משקולות, זו תהיה השקעה הרבה יותר טובה של המרשרשין שלך.

תוכל ללמוד איך לעשות אימוני התנגדות כמו שצריך, ואז תוכל להתאמן בכל מקום שיש בו את הברזל המתאים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עזוב! לך תראה סרטונים ביוטיוב. מה כבר שווה מדריך שצבר ניסיון במשך שנים, אימן מאות אנשים, יודע לתקן תנועות גוף לא נכונות, מתאים את התוכנית למתאמן, מסביר ומדריך. לא צריך את זה. יוטיוב מלמד יותר טוב מכולם.

הכי טוב זה ללמוד לעשות דדליפט דרך יוטיוב ואחר כך לרוץ לחדר כושר. מנהל מחלקת אורטופדיה באיכילוב ישמח לקבל עוד מטופל... צריך לשדרג את המערכת ברכב.... המקורית לא להיט... אין תמיכה ב-Waze וכל זה.

עזוב! למה צריך ללמוד משהו לבד בנוסף למאמן אישי?

למי אכפת מאנטומיה הבסיסית, תקשיב רק לאיש שעשה קורס וינגייט ועכשיו הוא חושב שהוא מאסטר באימונים וש-"סקוואט פוגע בברכים עחי תעשה סמיט משין" וגובה לאימון מה שהמכון כושר עולה בחודש שבו גם מקבלים מאמן מטעמם שפאקינג נוכח שם כל הזמן בשביל לעבוד איתך על טכניקה.

עזוב, סתם יש מליוני צפיות בסרטוני טכניקה וספרים כמו "Starting Strength" המכוונים למתאמן המתחיל נמכרים באלפי עותקים, הכל אפשר ללמוד רק ממאמן אישי.

יש גם את המאמנים האלה שיש להם ניסיון אבל הם לא בדיוק מעודכנים במחקרים עכשוויים או שהטכניקה שלהם נשארה ליקויה מהיום הראשון, אני בטוח שתלמד מהם המון ולא תפצע אף פעם.

ולא חסר סיפורים על מאמנים שמה שחשוב להם זה המשקל שאתה מרים (כדי להראות כמה הוא מאמן טוב ואתה מתקדם איתו) כאשר הטכניקה זה הדבר האחרון שמעניין אותם, מאוד חכם לתת למישהו את הגב שלך במתנה בלי להבין מה אתה עושה, המשך כך, אני בטוח שהחבר שלו הפיזותרפיסט ישמח לקבל אותך לאחר דדליפט גרוע (כי "עחי אתה מסוגל ליותר תקשיב לי") ולהמשיך לעשות קופה על חוסר הידע שלך.

שכחתי להוסיף את התוכנית המדהימה שהמאמן יכתוב לך שכנראה תכלול 3 תרגילים ליד קדמית, 200 כפיפות בטן, רבע שעה מתיחות לפני,

leg extention כי חייבים תרגיל רגליים (שממש ממש מומלץ אם אתה שונא את הברכיים שלך) וחצי שעה ריצה כדי "להתחמם".

ועכשיו ברצינות, אם הבן אדם רוצה לעשות מתח ושכיבות שמיכה ברחוב אפשר ללמוד את זה לגמרי על בסיס יוטיוב בלבד, אלה לא תרגילים מסובכים בכלל, אם זה דדליפט/סקוואט אז מן הסתם תעשה את זה במכון כושר ושם יש מאמן שמקבל כסף בשביל לעזור, לפנות בנוסף לאיזה סירטון יוטיוב או שניים לפני התרגיל בשביל להבין פחות או יותר איך זה אמור להראות והוא מסודר, לא צריך להפוך את העניין לכל כך מסובך, כל טכניקה של תרגיל משתפרת עם הזמן ועם הניסיון שלך.

עריכה אחרונה על ידי Gattuso8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

טוב.

אז נגמרו החגים, והתירוצים, והעוד תירוצים.

הלכתי שמח וטוב לב להומלס פאלאס בגרנד קניון (לאחר שביררתי עלויות בקריון, שהיה אז קרוב לביתי- היום הגרנד הוא הקרוב :lol:), בשביל להירשם.

רק שהעלויות הן מעל פי 2 מאשר בקריון. מה שמביא את העסק מחוץ לתקציב.

בעסה אטומית, הייתי בטוח שאני כבר מתחיל להתאמן.

נו שויין, יש עוד כמה מכונים בסביבה הקרובה אליי, נבדוק אותם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...